Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, rozglądam się za e83 i w okolicy się pojawiła więc jutro jadę zobaczyć.

 

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-CID5-IDd8SPF.html#0ab4fc7351

 

Auto zdaję się od handlarza. Niektórzy z Was mają zmysł wyłapania niedoskonałości po samych zdjęciach dlatego prosiłbym o opinie :) Jutro będę miał VIN zobaczymy czy wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja też nie lubie E83 przed liftem ale wielu się podoba i płacą.

E83LCI manual mojej żony latem sprzedałem w kilka dni po wystawieniu za dobra kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko wszystkim dogodzic.... mnie narazie e83 w miare pasuje najwazniejsze ze wysoko to spokojnie w piasek sobie wjade wtaszczxe skuter na wode ;) motor na tor pociagne :) dziecko wygodnie wkladam w gory w zime mozna spokojnie jechac ... co bylo poteznym problemem jak mialem e87 SAV jak sie patrzy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, co myślicie o tym ? http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-led-nowe-kola-letnie-zimowki-serwisowany-aso-

 

Mam jeszcze opcję wyjazdu do niemiec jeszcze przed koncem roku - myslalem nad 2.0 benzyną(ludzie narzekają, że zamulony), mieszkam i tak w duzym miescie, do pracy tez w miescie dojezdzam, dluzsza trasa nad morze/gory 1-2 razy do roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po latach... Co się odwlecze to nie uciecze..... Chciałem kupić kiedyś, wszystko wskazuje na to że kupie teraz ;)

Słuchajcie mam dylemat pomiędzy 2.0 d a 2.0i, auto jest mi potrzebne by dojechać do pracy sporadycznie wybieram się w dalsza podróż (wakacje, wycieczka), mam czteroosobową rodzinkę, jeździć szybko nie lubie, zatem pytanie co było by dla mnie najlepsze? Diesel tańszy w zakupie ale o dobry egzemplarz trudno, benzynką wydaje się bardziej atrakcyjna. Co wychodzi taniej w eksploatacji? Awarjność diesla wiem ze jest znikoma, ale może jednak coś podpowiecie. Celuje w wersję po lifcie z panoramą i nawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu planuję zakup X3 (E83).

Czy koledzy mogą mi doradzić będącymi użytkownikami tego modelu co lepiej wybrać:

1) z pewnego źródła X3 rocznik 2010, przebieg 105.000 km, 2.0d 177KM - boję się o awarię i że będzie muł

2) X3 rocznik 2008, przebieg około 150.000 km, 3.0d 218KM - strach o awarie, kręcone liczniki.

np.

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-3-0d-m-pakiet-4x4-1-wlasciciel-serwisowana-w-aso-CID5-IDcmaEB.html#7a98f24266

 

skrzynie oczywiście automat

Chciałbym parę lat trochę pojeździć tym autem ale żeby nie była to skarbonka bez dna.

Chyba że koledzy mają coś ciekawego, najlepiej ze śląskiego z 2010. Już pół Polski zjeździłem i nic.

 

Tak przy okazji, jest ktoś na forum i ma możliwość sprawdzić historię samochodu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu planuję zakup X3 (E83).

Czy koledzy mogą mi doradzić będącymi użytkownikami tego modelu co lepiej wybrać:

1) z pewnego źródła X3 rocznik 2010, przebieg 105.000 km, 2.0d 177KM - boję się o awarię i że będzie muł

2) X3 rocznik 2008, przebieg około 150.000 km, 3.0d 218KM - strach o awarie, kręcone liczniki.

np.

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-3-0d-m-pakiet-4x4-1-wlasciciel-serwisowana-w-aso-CID5-IDcmaEB.html#7a98f24266

 

skrzynie oczywiście automat

Chciałbym parę lat trochę pojeździć tym autem ale żeby nie była to skarbonka bez dna.

Chyba że koledzy mają coś ciekawego, najlepiej ze śląskiego z 2010. Już pół Polski zjeździłem i nic.

 

Tak przy okazji, jest ktoś na forum i ma możliwość sprawdzić historię samochodu?

 

Pozdrawiam

 

nie wiem jak z automatem ale 177KM z manualem naprawde bardzo dobrze sobie daje rade...nie wiem także co chcesz tym autem robić.... ścigac się na torze czy jezdzić po drogach dla przyjemności i przemieszczania sie - w pierwszym przypadku kup inne auto - typowo sportowe , w drugim przypadku nie zawiedziesz się ...no może trochę zawieszenie na dziurawych ulicach naszych miast trochę cię wytrzęsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE: jacek1965

Witam,

ścigać się nie zamierzam, a nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o wrażenia z jazdy tymi motorami.

Naczytałem się o awariach 2.0 d i mam trochę obaw, z kolei silnik sześciocylindrowy trochę mnie przeraża, ale znajomi twierdzą że jak BMW to tylko 3.0 jeśli chodzi o diesel'a Z stąd moje pytanie.

 

Rozsądek mówi że lepiej 2.0d z 2010 177KM, serce że 3.0d ale dwa lata jest starsze za tę samą kasę i za bardzo "cukierkowaty" przebieg ma akurat ten:

http://olx.pl/oferta/bmw-x3-3-0d-m-pakiet-4x4-1-wlasciciel-serwisowana-w-aso-CID5-IDcmaEB.html#7a98f24266

 

może ktoś go już oglądał i podzieli się wrażeniami :D

 

 

 

ps. jak cytujecie poprzedni tekst :oops:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

jak cytujecie poprzedni tekst

Jak chcesz coś zacytować z mojego wpisu to zaznaczasz tekst i klikasz na okienko 'cytuj' które widzisz na górze po prawej stronie mojego wpisu .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz
jak cytujecie poprzedni tekst

Jak chcesz coś zacytować z mojego wpisu to zaznaczasz tekst i klikasz na okienko 'cytuj' które widzisz na górze po prawej stronie mojego wpisu .

 

OK, dziękuję :D

koledzy posiadający silnik 2.0d 177KM i 3.0d 218 KM jak wygląda realne spalanie i obsługa (filtry, oleje, koszty). Sami serwisujecie czy w ASO bądź niezależny serwis? Co polecacie w śląskim z okolic Tychów i Bielska?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie che być nieuprzejmy ale napisze jasno,ze to jest wszystko opisywane w tym dziale,temacie wiele razy.Poczytaj trochę a nie kolejny raz to samo.Forum to kopalnia wiedzy ale samemu też trzeba inwencji,Po co admin ma się denerwować :cool2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie oglądałem ale na 2.0d mogę jedynie co to się odlać. Ten silnik ma rację bytu w 3er

 

 

To jest bardzo precyzyjna odpowiedz...gratuluje....odlewaj się tylko innym nie mąć w głowie

Co z tego że masz rakiete którą turlasz się po mieście 50km/h ...no ale jest siła i moc to nic że nie wykorzystana ale jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.