Pany, co myślicie o tym ? http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-led-nowe-kola-letnie-zimowki-serwisowany-aso-ID6yenzw.html#735f6879e7 Mam jeszcze opcję wyjazdu do niemiec jeszcze przed koncem roku - myslalem nad 2.0 benzyną(ludzie narzekają, że zamulony), mieszkam i tak w duzym miescie, do pracy tez w miescie dojezdzam, dluzsza trasa nad morze/gory 1-2 razy do roku
Pany, co myślicie o tym ? http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-lift-led-nowe-kola-letnie-zimowki-serwisowany-aso- Mam jeszcze opcję wyjazdu do niemiec jeszcze przed koncem roku - myslalem nad 2.0 benzyną(ludzie narzekają, że zamulony), mieszkam i tak w duzym miescie, do pracy tez w miescie dojezdzam, dluzsza trasa nad morze/gory 1-2 razy do roku
30k + opłaty czy już z opłatami i ew gazem? Raczej większego silnika nie chce i nie potrzebuje, chce po prostu duzy samochod i stosunkowo tanio jezdzic. Dla porównania tamtego, co myślicie o tym: http://allegro.pl/show_item.php?item=5755696143
Witam szanowną społeczność, Jest to mój pierwszy post na forum także wypada się przywitać :) Stoje przed zamiarem kupna e53 w benzynie(+ gaz). Czy jest sens kupowania takiego samochodu za około 27-28k? przykład: http://allegro.pl/bmw-x5-3-0i-gaz-landirenzo-231km-klimatronic-i5758714477.html Jakie sa ew opłaty rejestracji tego pojazdu? Pozdrawiam serdecznie!
2 936 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.