Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

w ogłoszeniu jest przebieg 154 386 km

Słuchaj ja niedawno też kupiłem żonie x3 z 2008 roku.

Co do przebiegu ...............sam osobiście przywiozłem swoją z serwisu bmw z Belgi z padnięty silnikiem (temat opisywałem na forum - dwumasa dostała takiego bicia, że pękł wał). Auto naprawione ma przejechane 294000 km serwis aso do końca. Do czego zmierzam. Auto z prawdziwym 294000 km wygląda w środku jak nowe ( jakieś minimalne ślady na kierownicy i gałce od biegów, fotele skóra - igła) na zewnątrz igła, jeździ idealnie) Niech to będzie odnośnia dla Ciebie przy weryfikacji przebiegu dla Ciebie. X3 z przebiegiem 154000 musi bardzo dobrze wyglądać i jeździć. Ja z racji tego, że często zmieniam auta ( max 12 miesięcy) kupiłem sobie profesjonalny czujnik lakieru, który też bardzo dużo powie Tobie o historii auta. I nie chcę tu przekreślać aut powtórnie gdzieś lakierowanych ( wystarczy, że jakiś baran przejedzie na parkingu śrubokrętem auto po boku i już mamy problem) ale te nowe czujniki pokażą czy jest powtórnie lakierowany czy szpachlowany z ,,kielni". Jak już znajdziesz godny uwagi egzemplarz postaraj się sprawdzić go w aso. Ja tak robię i jeszcze większej wpadki nie zaliczyłem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba w takim aucie rzeczywisty przebieg zapisywany jest nie tylko w jednym miejscu? Czy w ASO można to jakoś zweryfikować? Nie boję się auta z 200 kkm przebiegu, ale nie lubię jak ktoś kręci... Dosłownie i w przenośni :)

 

2. Zona jeździ powoli, ale nie aż tak krótkie odcinki (50-60 km i połowę z tego po dwujezdniówce), do tej pory jeździmy dieslem z DPF i jakoś daje radę :)

A co do sztywności zawieszenia żona już pojeździła X3 i jest zachwycona.

 

Wygląda ładnie, ale sugerowałbym poszukania automatu. Osobiscie uważam ze poliftowa dwulitrówka z automatem będzie lepsza. Nawet kosztem dach panoramicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest też zapisywany o czym mało kto wie w skrzynce vtg a można sprawdzić pa softem i moduł swiateł

 

Zapis jest w wielu miejscach -ale nie ma co sie tym specjalnie sugerowac ,bo ci co zajmuja sie cofanie liczników "profesjonalnie"poza licznikiem od razu tez czyszcza odpowiednio pamiec we wszystkich modułach.

Tez nie mozna byc w 100% pewnym przebiegu na podst.informacji z ASO.

Kiedyś w Superwizjerze TVN byl program o oszustach z komisów i wypowiedź jednego z tych gości jak zmienia sie przebieg przy pomocy :D ASO:

-sam najpierw zmienia przebieg w aucie a poźniej ze dwa razy jedzie do ASO np.wymienic zarówke czy z inna pierdołą i wtedy po 2-3 krotnych wizytach W ASO z "nowym przebiegiem"nowy podobno zastepuje poprzedni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ostatnio policzyłem to wyszło niecałe 10tkm/rok też będzie podejrzane :)

a służbowy odebrałem w grudniu 2013 i teraz ma ponad 120tkm :D

także :

z jednej strony x3 11letnie 190tkm - oj coś mało jeżdżone pewnie kręcone bo to nie możliwe by diesel ponad 10 letni miał mniej niż 300-400tkm

z drugiej niedługo 3 letni golf VII i 200tkm - oj 3 lata i już "dwieście na blacie" za dużo pewnie już zajechany i co sąsiad powie jak przebieg zobaczy :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska cudowny kraj brak aut z przebiegiem powzej 300tys, i ceny tez jakies niskie na mobile przebiegi wieksze o 200tys i ceny wyzsze ale to niemcy tam jest drozej. W polsce masa specialstow zajmujacych sie sprowadzaniem 10letnich diesli z europy w super cenach z super przebiegami od dziadka co kupil i pod koldra trzymal i czekal na mirka.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie zdzarza natomiast zazwyczaj takie auta sa sprzedawane w najblizszym kregu... i w siec bardzo bardzo rzadko trafaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie zdzarza natomiast zazwyczaj takie auta sa sprzedawane w najblizszym kregu... i w siec bardzo bardzo rzadko trafaja...

Juz nigdy nie sprzedam auta znajomym/rodzinie/ koledze ...sprzedałem tylko raz ...i problemem były przepalające się od czasu do czasu żarówki, poinformowałem przy sprzedaży wyrażnie że rozrząd trzeba wymienic bo miał już przejechane odpowiednio dużo km-ów...kolega przejezdził jeszcze 30 tys od kupna i pękł pasek, rozwaliło wszystkie zawory itp itd niby był poinformowany ale w podtekstach sugerował że mogłem przed sprzedażą wymienić rozrząd.

Tak więc auto...ogłoszenie i do ludzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy zakup bmw x3 204 km z 2004 roku z silnikiem 3.0 diesel w pełnej opcji z fotelami pakietu m, panoramicznym dachem, zmieniarka cd, podgrzewane fotele w idealnym stanie z przebiegiem 209 tys za 42500 zł to dużo ? http://komisujacka.gratka.pl/ogl/19318201.html#5f19cfd9546c7586,1

 

WBAPB510X0WB45614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy zakup bmw x3 204 km z 2004 roku z silnikiem 3.0 diesel w pełnej opcji z fotelami pakietu m, panoramicznym dachem, zmieniarka cd, podgrzewane fotele w idealnym stanie z przebiegiem 209 tys za 42500 zł to dużo ? http://komisujacka.gratka.pl/ogl/19318201.html#5f19cfd9546c7586,1

 

 

Auto fajne, ale moja bardzo podobna (rocznik, silnik) ma przebieg 215500 i fotele w duzo lepszym stanie. Oceniam ją na początek 2004 r (tak do sierpnia) i nr VIN WB 41000 - 43000. A fotele zwykłe sportowe, nawet nie elektryczne. Dobrze ze podgrzewane. Przy tym przebiegu - zakładając ze jest oryginalny - mozesz miec do roboty:

- hamulce

- koło pasowe

- skrzynie biegów/rozdzielacza

- swiece żarowe/sterownik

- kolektor ssący

- drążki/wahacze

 

i jeszcze duzo innych rzeczy.

 

Na pewno warto przeswietlić - może Helmut dbał do końca, a sprzedał przez niską normę euro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vin jest 45614 . Niewiem jak zdjęcia foteli wyszły na fotkach ale w realu są niemalże w idealnym stanie, opony tarcze i klocki nówki. Niewiem jak ze skrzynią automatyczną, wymieniać olej ? Co z rozrządem ?

 

Ja bym wymienił olej w mostach, skrzyni biegow i rozdzielczej i oczywiście w silniku wraz z odmą. Przy tym przebiegu rozrządem bym sie nie martwił. Bardziej kolektorem ssącym i słynnymi klapkami.

Poza tym są na forum osoby, które mają doświadczenie i potrafią przeswietlić auto mechanicznie, komputerowo i oczywiście blacharsko. Przy cenie zakupu nie jest to droga sprawa, a uwierz mi - warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie cena kosmos. dalem mniej za auto od znajomego kupione w polskim salonie w mojej okolicy. przebiegiem 101kkm !! z bardzo podobnym wyposazeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
vin jest 45614 . Niewiem jak zdjęcia foteli wyszły na fotkach ale w realu są niemalże w idealnym stanie, opony tarcze i klocki nówki. Niewiem jak ze skrzynią automatyczną, wymieniać olej ? Co z rozrządem ?

 

Vin musi mieć siedem ostatnich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te bmw x3 za 40000 zł. Drogo ale zrobiłem (najlepsze,że po zakupie hehe) przegląd całościowy w bmw i auto igła. Oryginalny przebieg , nic nie bite ,wszystko ok. Panowie doradzcie mi jakie pokupić te wszystkie oleje i filtry do skrzyni ,silników ,mostów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.