Skocz do zawartości

Zakup X3 rozterki opinie porady porównania


Chrisb

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie dlatego padła turbina, że auto było "oszczędzane". Turbina jest przesmarowana jak auto jest używane dynamicznie bo do tego została wymyślona. Zawsze chce mi się śmiać jak ktoś mówi, że przecież on tak delikatnie jeździ i się mu turbina zepsuła, no dlaczego. Jest turbo to trzeba jeździć dynamicznie, przynajmniej od czasu do czasu.

 

nie prawda, turbina nie pada od delikatnej jazdy, co prawda warto klekota od czasu do czasu przegonić żeby zmienna geometria działała jak należy ale to nie ma nic wspólnego z padem turbo więc proszę nie siać zamentu. Ja pomykam sobie delikatnie uzyskując spalanie 6.5 - 7.2 i turbo na tym nie cierpi. Grunt to nie przyśpieszać zbyt gwałtownie z niskich obrotów na wysokim biegu bo tego nie lubi wał/panewki oraz skrzynia biegów wraz z kołem zamachowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to się nie zgodzi :nienie: :nienie: :nienie: :nienie: a ja bym zaczął od historii kolego, bo stan stanem ale jak już chcualbyś kupić to trzeb bylo podjechać i zobaczyć odczyty a tak.................. :mad2: :mad2: :mad2:

Dobra..nie zniechęcam,bo i tak się nie znam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mnie w bmw najbardziej irytują właściciele. Nie mówię tu o dresach mam głównie na myśli nowobogackich dorobkiewiczów którzy za komuny nakradli teraz szpanują zresztą nadal kradną.

Dlatego między innymi sprzedaje moje bmw które coraz bardziej mi pasuje ale nie chcę być łączony ze środowiskiem ludzi których nie trawię. Oczywiście bez obrazy dla tej garstki normalnych użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha......Kruk ma rację :):) Zdecydowanie :):)

Je ew. widuję bezdennie głupich małolatów w BMW wyciągniętym ze szrotu niewiadomego pochodzenia i zastanawiam się jak to jeździ po tej drodze.Kilka razy zdarzyło się ze te auta widziałem po wypadkach.Ich właścicieli już nie :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ pojechałeś stereotypem i uogólnieniem, właściciel firmy w której pracuję nowe BMW X5 człowiek bardzo wierzący, fundator ołtarzy kościelnych, nie znam uczciwszej osoby. A tak przy okazji sobie też nie mam nic do zarzucenia. BMW jest popularne bo to po prostu dobre auta i znajdują wielu odbiorców różnej prowieniencji ale Twoje uogólnienia są mocno krzywdzące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.