Skocz do zawartości

Naprawa modułu MULF


adm83

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób masz uszkodzony moduł? Może po prostu trzeba mu od nowa postawić SW?

Moduł jest uszkodzony w ten sposób, że co chwile odłącza się dźwięk w głośnikach a i telefonu nie wykrywa.

 

Kup uzywke, sa za grosze.

Tak, własnie też taką kupiłem, ponoć była sprawna a okazała się również uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Cenna uwaga odnośnie chłodzenia. Jednak ja bym odradzał klejenie radiatorów, a jesli juz to raczej z bardzo cienkiej blachy aluminiowej o bardzo niewielkiej masie, ale dużej powierzchni. Z uwagi na masę radiatora i drgania samochodu po pewnym czasie może to skutkować urwaniem nóżek procesora. Zdecydowanie lepszy pomysł z małym wentylatorem.

 

 

Co do naprawy. Sam kiedyś korzystałem z ww firmy. MULF naprawili , ale nie potrafili przypisać mu w pamięci właściwego nr VIN samochodu. W wyniku tego wymagał ponownego kodowania w samochodzie. W moim przypadku łączył sie z telefonem, ale nie czytał książki telefonicznej i nie działały polecenia głosowe. Fizycznie był rozpoznawany z innym numerem niż mój VIN. Teraz po kodowaniu wszystko jest OK, choć sporadycznie nie łączy się z telefonem i czasem nie czyta książki telefonicznej z telefonu. Wtedy pomaga wyłączenie i ponowne włączenie BT w samochodzie, lub telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze

Teraz widzę że wkleilem dwa te same linki, drugi miał być od kolegi który montował chyba radiatorki

viewtopic.php?f=155&t=250256

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.