Skocz do zawartości

BMW E36 318i, sedan, M-pakiet, WBACP31030NA83032


Rekomendowane odpowiedzi

WBACP31030NA83032

Modellbezeichnung: 318I

Ausführung: Europa

Typschlüssel: CP31

E-Code: E36 (4)

Karosserie: Limousine

Lenkung: links

Türen: 4

Motor: M43 - 1,80l (85kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Avusblau Metallic (276)

Innenraum: Stoff Amaretta Boa/boa/avusblau (E7AV)

Produktionsdatum: 01.04.1998

Werk: Rosslyn

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S214A Automatische-Stabilitäts-Control (ASC+T) Automatic stability control (ASC+T)

S243A Airbag Beifahrer Airbag for front passenger

S246A Lenksäulenverstellung mechanisch Manually adjust. steering column

S260A Seitenairbag für Fahrer/Beifahrer Side airbag for driver/passenger

S269A BMW LM Rad Radialspeiche 32 BMW light alloy wheel, radial spoke 32

S305A Fernbedienung für Zentralverriegelung Remote control for central locking

S401A Schiebehebedach elektrisch Lift-up-and-slide-back sunroof, electric

S411A Fensterheber elektrisch vorne/hinten Window lifts,electric,front/rear

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S481A Sportsitz Sports seat

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S498A Kopfstützen im Fond mechanisch Headrests, rear, mechanically adjustable

S510A Leuchtweitenregulierung Headlight aim control

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S528A Automatische-Umluft-Control AUTOMATIC AIR FLOW CONTROL

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S669A Radio BMW Business RDS Radio BMW Business RDS

S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package

S719A Edition Sport Sports Edition

S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S818A Batteriehauptschalter Battery master switch

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S850A Zusätzl. Tankfüllung Export Additional Export tank filling

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S925A Versandschutzpaket Transport protection package

P971A Exklusiv-Paket Exclusive package

 

 

Ładna. Nie ma się w zasadzie do czego przyczepić, może do obszytej od nowa kierownicy, ale przecież podobno jak twierdzi Zenek_Pestka może być złachana już przy 130000km, a ta ma pod 190000km no i dywaniki z allegro... Ogólnie pojechałbym popatrzeć, o ile miałbym relatywnie blisko.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zauważyłem...no ale to mały detal ale jeśli przelot ma taki jak na szafie to kto wie ale mimo wszystko warto było by kogoś kto ma pojecie o BMW wziąć bo mogą mi umknąć inne detale.

No i podobno nie ma zawiasu z pakietu M... nie siedzi względnie nisko prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension - ona ma zawias z mpaka. Kwestia tylko co z tego zawiasu zostało, ale to jest do sprawdzenia na kanale / podnośniku.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :cool2: i nawet oryginalne radio jeszcze się ostało, a to już rzadko się zdarza, co do przebiegu to wróżenie z fusów - prawdy pewnie nigdy się nie dowiesz, chociaż mocno się przyjrzałem wnętrzu i wszelkie przyciski czy manetki nie wyglądają na zmęczone wiec może akurat z tym przebiegiem, gdyby tylko silnik miała litr większy - sam bym pojechał obejrzeć :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - ładna. Kurcze kusi i kłuje w oczy... ale koleś nie chce w rozliczeniu mojego Peugeota więc pewnie będe musiał go wpierw sprzedać i dopiero kupić bawarkę, tylko boję się że ktoś mi ją sprzątnie z nosa i pozostanie dalsze szukanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Peugeota ale diesla :) hehe zresztą nie muszę się pomieniać, Puga sprzedam na pewno, już raz wystawiłem to było parę telefonów, ktoś oglądał ale zmieniłem zdanie i bujam się nim już ponad rok. a że mało robię km to mi klekot nie potrzebny ktoś inny będzie miał radochę że mu auto w trasie pali 4,5-5 l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto by chciał peugeota za bmw ? :mrgreen:

 

Słuchaj, nie ma co sie smiac z Peugeotów. 2 lata temu jak sprzedawałem swojego 307 a szukałem BMW M5, to taki jeden handlarz z Łochowa za moje 307 bez klimy dawał mi w rozliczeniu za jego BMW więcej niż ja chciałem. Byle bym tylko wziął jego M5.

 

Tylko to jest ciekawe, ze ja Peugeota sprzedałem w 2 tygodnie, a te M5 u tego samego faceta jest nadal na sprzedaż. Dosłownie na początku lipca minęły 2 lata.

 

Ale to taki Off-top, przepraszam, wracaja do tematu, to te 318i śliczne. Już o nim dyskutowaliśmy w innym wątku.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na prawdę sprzedaje bardzo dobre, młode i doinwestowane auto:

Już zresztą go raz wystawiłem pół roku temu gdy miał niecałe 65 tyś, klientów nie brakowało, nie jest to golas a i sprzedać się powinien prędzej czy później. http://otomoto.pl/show/preview/C33959405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, skoro jest napisane że auto jest po opłatach celno-skarbowych, to ja po nabyciu auta muszę uzyskać które dokumenty od właściciela?

I ile będzie mnie kosztowała dalsza rejestracja? te 250zł czy czeka mnie jeszcze jakiś inny wydatek z tym związany?

Dlaczego pytam, gdyż jeśli auto okaże sie w dobrej kondycji to będzie to pierwszy nie salon polska auto które kupiłem, dlatego nie znam się na dalszej procedurze rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest już po opłatach to koszt rejestracji to 250zł. Tylko żebyś dostał potwierdzenia wszystkich opłat ( urząd celny,urząd skarbowy,badanie techniczne,opłata recyklingowa )

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest już po opłatach to koszt rejestracji to 250zł. Tylko żebyś dostał potwierdzenia wszystkich opłat ( urząd celny,urząd skarbowy,badanie techniczne,opłata recyklingowa )

ale czytałem że urząd w polsce może nie uznać badania technicznego TUV z niemiec i wyśle mnie na przegląd to dodatkowo 100zł prawda?

Swap na 2.8 :) nie ma w planach, jesli auto będzie do doinewstowania ty wpierw to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest już po opłatach to koszt rejestracji to 250zł. Tylko żebyś dostał potwierdzenia wszystkich opłat ( urząd celny,urząd skarbowy,badanie techniczne,opłata recyklingowa )

ale czytałem że urząd w polsce może nie uznać badania technicznego TUV z niemiec i wyśle mnie na przegląd to dodatkowo 100zł prawda?

Swap na 2.8 :) nie ma w planach, jesli auto będzie do doinewstowania ty wpierw to :)

Nie uznają badania TUV jezeli zostało mniej niż pół roku do następnego badania ,jezeli jest rok to dają polowe i uznają aleeeeeeeee wysyłają na potwierdzenie vinu i płacisz za to 50 zł :duh: wiec lepiej juz zrobic przegląd i mieć rok.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.