Skocz do zawartości

wakacyjny wyjazd - jak dopieścić autko aby nie zawidoło


zbyndol

Rekomendowane odpowiedzi

No i stalo siw pisze z chorwwacjo turbina padla:-) ;p 2tys euro naprawa w salonie wv. Czas pracy 1 dzien...a nerwuw przytm co niemiara.

 

przykro mi... ja mialem tak w austrii; chcieli 3,5 tys eur :-/ ale udalo mi sie dojechac do PL bo "jedynie" trzeba bylo dolewac oleju w hurtowych ilosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo siw pisze z chorwwacjo turbina padla:-) ;p 2tys euro naprawa w salonie wv. Czas pracy 1 dzien...a nerwuw przytm co niemiara.

 

Dopiero co napisałem o swoim przypadku na słowacji o padniętej turbinie a tu kolejny przykład i to za 9 tysi . naprawa :mad2:

Ja dojechałem do domu i naprawa wyszła ok. 5 tysi. Bardzo współczuję . A ch te nasze BMKi :duh:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej coś tam świstało ale nie wiele wiec sie nie przejmowałem nie znasz dania ani godziny turbina padnie wtedy kiedy nie trzeba:P (to na pewno) a co do pakietu assistan z axa direct banda złodziei stało mi sie to niedaleko serwisu wv więc zajechałem sam tam po co miałem na nich czekać 2 godziny wysztko ładnie załatwiłem dzownie do nich że sam sobie zajechałem i Pani wcześniej oferowała mi hotel wiec sie chciałem o niego upomnieć i dostaje odpowiedź!

 

 

Że należy mi sie naprawa i hotele tylko wtedy jak oni mnie odholują swoim samochodem !! Nie ja ja sam sobie dojadę nawet jak pod samym mechanikiem ci sie zepsuje musisz wezwać ich żeby ocenili straty.złodziejstwo i tyle.

 

PS: jak bede sprzedawał samochód na pewno zaznaczę że turbinę wymieniłem za tyle pieniędzy:D (1/4 auta prawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałam że to mit teraz wiem że BMW to wydatki chyba że kupisz nowe i sprzedasz przed gwarancją.. :cry2: 7
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada jak ci sie tak nie daj boże spier** w tej Chorwacja NIGDY nie daj sobie pomóc tym pomocą z autostrad za wskazanie mi drogi skasowali 180 kun nie chciałem sie kłócić bo ich 3 i na swojej ziemi ale potraktowali mnie jak żula:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Przykro słyszeć że jednak auto nie dało u was rady z trasą... tak to już jest że psuje się kiedy niepowinno...!

 

Ja właśnie wróciłem z Włoch, łącznie zrobiłem ponad 6 tyś km - spalanie wyszło około 5,8 l/100km. Wszystko pieknie, a nawet po tankowaniu za granicą i przejazdach z autostradową prędkością auto się trochę odmuliło i lepiej chodzi. Nie zjadło grama oleju więc chyba silnik w miarę dobrej kondycji.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, m47 bez dpf.

Jechałem w 2 osoby w pierwszą stronę średnio zapakowany, w powrotną stronę już bardziej... kobiety i przeceny w sklepach = problem.. ;)

W pierwszą stronę też miałem podobny wynik do Twojego bo jechałem wolniej, w drugą stronę chciałem być szybciej w domu więc i spalanie wzrosło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stanu silnika . Jeśli jest zdrowy to te spalania się w pełni zgadzają .

Moja żona robi codziennie autem 60 km. do pracy i spalanie 6.3l/100km a wiadomo ,że część trasy przez niasto więc to normalny wynik w trasie .

Dodam tylko ,że przed wymianą wtrysków paliło średnio 1,5 litra wiecej a w zimę ok. 3 litrów wiecej .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.