Skocz do zawartości

BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedajcie trupy i siedzicie cicho bo po co cos pisać na forum jak lepiej byc anonimowym ,

Po drugie co za tanio 24 tys za przedlift ?to normalna cena a tu sa wklejane auta po 15-18 tys poliftowe wiec komuś sie chyba w głowie cos popi...... :duh:

Jezeli twierdzicie ze to auto jest za tanie to kupcie je i dodajcie 5 tys i bedzie ok :duh:

 

24 tys zł to normalna cena za zadbane auto ,jeszcze nie widziałem dobrej 330i za 20 koła .

 

Po drugie waszym gdybaniem nic nie wnoscicie do tematu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopcze pokaż mi chociaż jedno moje ogłoszenie, w którym sprzedaje jakiekolwiek auto! Widzę, że u Ciebie z rozumieniem tekstu czytanego podobnie jak z pisaniem.

 

Czemu sam nie wystawiasz swoich aut w dziale samochody? Wstydzisz się ich?

Chcesz konkretnie na temat tego auta, proszę bardzo:

- kiera starta do żywego (lewa dolna ćwiartka),

- dywaniki z Tesco

- pokaż zdjęcie boczka fotela kierowcy, "dziwnym" trafem go nie ma

- to samo się tyczy komory silnika, wklejaj fotę!

- gdzie ten "full" z ogłoszenia?!

 

Na mobile ceny 330i z 2001 roku (przebieg od 200tkm wzwyż) startują od 20kPLN, więc wliczając akcyzę, koszty sprowadzenia to przytargałeś jedną z tańszych ofert (wiem wiem, pewnie masz swoje dojścia w DE, podobnie jak chłopaki z Radomia w Szwajcarii)

 

kozapw6 napisał, że oglądał 330Ci i była szpachlowana, jak możesz odnieś się do jego zarzutów.

Pewnie to była ta lub ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chlopaki zejdzcie z zenka. Chlopina sie spina jak moze zeby zaspokoic popyt, nie widzicie jego staran? Przeciez on ma fure unfalfrei, rarytas full. I jeszcze dobrze wszystkim robi - tak cene obnizyl. Pal szesc, ze wedlug jego samego to za tanio i cos musi byc z nia nie tak, ale jak on sie spina, jak sie kreci...

 

Zenek - ale tak szczerze, jak na spowiedzi. Glosno zawsze krzyczysz, ze trzeba dac tyle a tyle za dobry woz w DE. Ile za nia dales? Ile w nia wlozyles, w przygotowanie do sprzedazy? I coz nia jest nie tak?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze pokaż mi chociaż jedno moje ogłoszenie, w którym sprzedaje jakiekolwiek auto! Widzę, że u Ciebie z rozumieniem tekstu czytanego podobnie jak z pisaniem.

 

Czemu sam nie wystawiasz swoich aut w dziale samochody? Wstydzisz się ich?

Chcesz konkretnie na temat tego auta, proszę bardzo:

- kiera starta do żywego (lewa dolna ćwiartka),

- dywaniki z Tesco

- pokaż zdjęcie boczka fotela kierowcy, "dziwnym" trafem go nie ma

- to samo się tyczy komory silnika, wklejaj fotę!

- gdzie ten "full" z ogłoszenia?!

 

Na mobile ceny 330i z 2001 roku (przebieg od 200tkm wzwyż) startują od 20kPLN, więc wliczając akcyzę, koszty sprowadzenia to przytargałeś jedną z tańszych ofert (wiem wiem, pewnie masz swoje dojścia w DE, podobnie jak chłopaki z Radomia w Szwajcarii)

 

kozapw6 napisał, że oglądał 330Ci i była szpachlowana, jak możesz odnieś się do jego zarzutów.

Pewnie to była ta lub ta.

 

chopcze to mozesz mowić sobie u siebie na wiosce do kolegów a nie do mnie ,

Po drugie zdjecia komory silnika to mozesz sobie zrobic u siebie w garażu

Po drugie robię takie zdjecia jakie mi sie podobają a nie jakie ty chcesz .

8 mm szpachtli a moze i było nawet 5 cm szpachtli auto sprzedane a jezeli ktos ma trochę oleju w głowie to wie ze drugi lakier daje juz 350 na mierniku i wystarczy lekkie przetarcia i juz jest 500-700 no ale wy macie same igły i rodzynki

Auto sprzedało sie bez problemu tylko ze ten co je Ogladal nie miał tyle kasy na nie i nie uzyskał niestety rabatu tak jak sobie myślał za pół darmo macie mase innych oglosźen na allegro .

 

Akurat to auto nie ma nawet drugiego lakieru co do kierownicy to moze i byc zjechała nawet przy 130 tys no ale taki znawca jak ty wie ze to niemożliwe bo ty masz auto ktore na 500 tys i kiere jak z salonu ,możecie sobie pisać co chcecie :cool2:

 

Nie mam zamiaru polemizować z tobą ,po drugie założyciel postu nic sie nie dowiedział o tym aucie tylko gdybanie o innych samochodach ,a jezeli ty widzisz zjechała kiere wctej aucie to idź do okulisty :cool2:

Edytowane przez Zenek pestka
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że auta od Zenka wcale nie są tanie. Gdybym mial dziś kupować e46 330i nie dałbym więcej jak 25. nawet gdyby była po Tańcu z gwiazdami.

Nie mogą byc tanie bo to nie sa trupy .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ma trochę oleju w głowie to wie ze drugi lakier daje juz 350 na mierniku i wystarczy lekkie przetarcia i juz jest 500-700 no ale wy macie same igły i rodzynki

:

 

Skąd wiedziałes? :mrgreen: Pod listwą kierowcy mam dokładnie 700 um. Dlaczego? Bo lakierowane cztery razy: raz w serwisie, potem musiałem poprawić u niezależnego lakiernika, który zrobił lepiej, ale też popełnił błędy, aż w końcu smart-plus, które robiło dwa razy, bo się pomyliło z odcieniem. Teraz ktoś przyjdzie z miernikiem i powie, że mam szpachlę :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli auto ma rdzę na blotniki lub przetarcia to chyba sama farba tego sie nie zamaluje co?

Auta maja po 14 lat a niektórzy chcą mieć fabrykę tylko ze chcaczaplacic jak za złom .

 

 

Mysle ze auto ktore na jednym blotnika ma szpachtle a na drugim nie to bedzie ściągało na ta stronę bo jednak ciezar jest większy :cool2: dlatego niemcy zawsze robią to samo na dwóch blotnikach zeby auto prosto jechało :cool2:

 

Proponuje popatrzeć jak sie naprawia auta w tv .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uważam, że auta od Zenka wcale nie są tanie. Gdybym mial dziś kupować e46 330i nie dałbym więcej jak 25. nawet gdyby była po Tańcu z gwiazdami.

Nie mogą byc tanie bo to nie sa trupy .

 

Ja mogę przepłacić ale żeby było to auto pewne i dobre.

"Tanie mięso psy jedzą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda co piszecie z tym, że problemu by nie było gdyby każdy sprzedający chociażby w opisie aukcji napisał co wie o aucie, jego ewentualnych naprawach, malowaniach, klepaniach itd. Tak niewielu to robi, że śmiało można powiedzieć, że wiedzą ale nie zapytani nie powiedzą. Szczery opis przyciąga a nie odpycha potencjalnych nabywców, którzy swobodnie mogą podjąć decyzję o obejrzenie auta i weryfikacji jego stanu zgodnie z opisem. Natomiast wszędzie jest pełno krętaczy, którzy wszystkich mają za idiotów, a czytając ich opisy, sami się nimi okazują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% ludzi ktorzy do mnie przyjeżdżają maja mierniki ,maja komputery po 12 tys zł ,jadą na stacje diagnostyczna sprawdzić auto wchodzą do kanału świeca latarkami wielkimi jak talerz obiadowy i czasem maja umówiona wizytę w aso bmw bawaria MOTORS lub u Krystiana .

Nigdy nie mam nic do ukrycia ale zawsze powtarzam klient i sprzedawca musi byc zadowolony inaczej nic z tego nie bedzie .

Oczywiscie zdarzy sie jakiś człowiek któremu nawet rysy na aucie nie odpowiadają no ale jego kasa jego wybór .

Jeszcze sie taki nie urodził zeby każdemu dogodził ,jezeli ktos zna sie na autach i ma pojęcie jak powinno wyglądać 14 letnie auto to nie wtopi .

Jednemu nie przeszkadza malowane auto drugi szuka okazji zycia .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaje trochę tej dyskusji :(

 

fajne auto , w fajnej opcji, w fajnej cenie... wszystko się zgadza, nikt nie ma żadnych "normalnych" zastrzeżeń, a jest dym w temacie...

 

może dlatego że Zenek tak wszystkich krytykuje i wytyka błędy, to teraz "reszta" ma okazje po Nim pojechać; tylko jakoś argumentów brak :)

 

nie wiem czy Zenek by tak ryzykował wystawiając gniota;

 

 

ludzie i tak będą narzekać, pojadą i kupią polifta w kupecie w tej cenie i będą się śmiali że Zenek naciągacz, że przedlifta drożej chciał sprzedać :)

 

Jak to mówią ?? Cena Czyni Cuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ale "UNFALLFREI" jest najlepsze. to jakaś promocja? okazja? miejscowość? opcja wyposażenia??

 

musze zajrzeć do onetu czy już tam w katowicach niemcy są, czy jeszcze pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach sa Niemcy i sa Polacy ,unfallfrei jezeli nie wiesz co to znaczy to ci napisze

Samochod nie uczestniczył w żadnej kolizji drogowej ,ale moze byc np cały malowany tak to przedstawia np serwis każdej marki na zachodzie u nas malowany element znaczą wymianę ćwiartki dachowanie wstawianie duupy :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedało sie bez problemu tylko ze ten co je Ogladal nie miał tyle kasy na nie i nie uzyskał niestety rabatu tak jak sobie myślał za pół darmo macie mase innych oglosźen na allegro .

 

Jak zobaczyłem te CUD malinki to nie chciałem żadnego rabatu bo nawet ceny żadnej nie zaproponowałem . SZROT tego dnia obejrzałem w sumie 6 aut i kupiłem jedno z nich. Auto w realu mało podobne do tego z fotek. Pewnie po PSD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.