Skocz do zawartości

Woda pod wycieraczką kierowcy i pasaźera e92 335d


Mazowszak1

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem wodę pod wycieraczkami A nie byłem na myjni ani nie jeździłem po deszczu samochód stoi w garażu wiec skąd. Może coś z klimy bo na niej jeżdżę. Pomocy bo krew mnie zalewa. Pod maską wlewa em wodę w te boczne odprowadzenia i wylatuje pod samochód więc? A przypominam sobie że ostatnio jak samochód był na podnośniku to na wysokości skrzyni co kilkanaście sekund kapała kropla wody Dlaczego? Czy może ktoś miał podobny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w e90 miałem tak samo, tyle że u mnie okazało się to być kwestią źle podklejonej szyby po jej wymianie. No ale skoro nie jeździłeś w deszczu to dziwne.

O tym żeby komuś zalewało samochód od klimy jeszcze nie słyszałem.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź sobie komory w których jest sterownik silnika i po drugiej stronie gdzie abs. Tam są wejścia kabli do wnętrza auta i tam może stać woda. Jak to to to i tak masz szczęście bo u mnie było to szczelne -woda tam się zbierała i zjarał się sterownik silnika. Powodem była wymiana szyby i złożenie tego przez jakiegoś .... Tak że woda może tam stać lub jej nadmiar wpływać do auta. Tak czy siak niedobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w e90 miałem tak samo, tyle że u mnie okazało się to być kwestią źle podklejonej szyby po jej wymianie. No ale skoro nie jeździłeś w deszczu to dziwne.

O tym żeby komuś zalewało samochód od klimy jeszcze nie słyszałem.

to zatkaj sobie odpływ wody od klimy i zobacz co będzie Ci się działo w samochodzie po dłuższej jeździe na włączonej klimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.