Skocz do zawartości

E46 Sedan Wymiana zderzaka na m pakiet


arascet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam bmw e46 wersja przed liftem. Zastanawiam się nad wymianą zderzaka przedniego w m pakiecie.

konkretnie chodzi mi o zakup tego zderzaka http://allegro.pl/zderzak-bmw-3-e46-sedan-kombi-m-pakiet-i4397863973.html

Wiem że trzeba jeszcze wymienic wloty powietrza na tarcze czyli cos takiego http://allegro.pl/bmw-e46-sedan-kombi-wloty-tarcz-m-pakiet-m-technic-i4406729683.html.

Pytanie moje brzmi czy cos jeszcze będzie trzeba wymieniac ? czy ktoś już ten temat przerabiał ? czy jeszcze jakies wloty czy plastiki będą inne ?

 

PS. czy te zderzaki zamienniki cos tego typu http://allegro.pl/zderzak-halogen-m-pakiet-bmw-e46-98-05-lim-touring-i4331850126.html

ktos to moze montował wygląda to ok ? da się to spasować ? ma ktoś w tym jakieś doświadczenia ?

 

Proszę o pomoc dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zamiennika m-pakiet śmiało możesz brać,koleś co robi same bmki montował już parę takich do sedanów i ze spasowaniem 0 problemów jedynie na rogach tutaj gdzie się go zatrzaskuje ma takie ostre trochę ale po za tym okej jest
Mr.StonePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wsio, wiem. Nalezy wymienic wloty powietrza na tarcze oraz krótkie przednie nadkola.

koszt wlotów w serwisie to ok 400 zł za sztukę, udało mi sie wyrwac używki całe nie połamane za 200 pln komplet.

jesli ktoś nie jezdzi zbyt szybko to moze zostawic sobie stare wloty na tarcze. po prostu otwory w z derzaku będa troche zasłoniete przez halogeny.

temat mozna uzna za zamknięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem z takich co nie przełożyli lejemy na forum że wieś rozpowszechniają.

Wydaje mi się, że osłona pod silnikiem też jest trochę inna, żeby to właściwie w jedno spiąć jak należy.

Chyba o ślizgach też zapomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak wyzej ;p

 

to pozniej troche siatki ogrodowej, plasteliny i jakos sie ulepi a co

 

ale m pak z przodu jest hahah, pal licho ze pasuje to jak kur wie majtki bo reszta auta goła i wesoła :mad2:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam Puzzon ja tak samo jak tylko przyjdzie czas na zderza to kupuje m-pak przedni i mam gdzieś że reszta z tyłu seria..widziałem już parę sztuk bmw które miały tylko przedni zderzak m-pak i to nie byle jakie sztuki tak samo rozmawiałem z ludzmi i też montują przedni zderzak.Wiadomo całość by miodzio wyglądała ale jak ktoś ma dobry ori zderzak i chce tylko na m-pak zmienić to bym się zastanowił... ja i tak musze o mam potrzaskany więc inna bajka
Mr.StonePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak wyzej ;p

 

to pozniej troche siatki ogrodowej, plasteliny i jakos sie ulepi a co

 

ale m pak z przodu jest hahah, pal licho ze pasuje to jak kur wie majtki bo reszta auta goła i wesoła :mad2:

 

 

Nie inaczej.

Stasio czy tam rysio już pisał kiedyś że założy laminat abs i będzie ogień :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak wyzej ;p

 

to pozniej troche siatki ogrodowej, plasteliny i jakos sie ulepi a co

 

ale m pak z przodu jest hahah, pal licho ze pasuje to jak kur wie majtki bo reszta auta goła i wesoła :mad2:

 

 

Nie inaczej.

Stasio czy tam rysio już pisał kiedyś że założy laminat abs i będzie ogień :modlitwa:

 

 

nie laminat :D tylko ABS :norty:

Mr.StonePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tato z kolega rozmawiał o mojej bmw itp i tata mówi to jest porządna maszyna ale nie dla takich bidoków jak my gdzie jeden kawałek węża kosztuje 300zł :mrgreen:
no i?
no i co z tym łańcuchem rozrządu dolnego?? czy przy rozpinaniu potrzebna jest jakaś filozofia?

Ale o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.