Skocz do zawartości

BMW e38 740i m60b40 nr VIN: WBAGF61030DG42543


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po długim polowaniu na BMW e38 pojawiła się ciekawa aukcja, autko z zewnątrz wydaje się być zadbane i chyba zachowane w orginale, czy po widocznych zdjęciach jesteście w stanie coś więcej powiedzieć? nie wydaje wam się, że jak na auto 19 letnie przebieg jest zbyt niski i jeszcze ta niska cena auta? przebieg auta to 300tys. z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw oryginalny Holenderski numer rejestracyjny.

Może Bronx J coś znajdzie na jej temat.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączony telefon, zrobię to jutro, auto miało 4 właścicieli 1- posiadał auto 6 lat 2-8lat 3- 5 lat, a następnie był komis gdzie auto stało tydzień, zostało wyrejestrowane 10.06.2014

Nie to żebym się czepiał, ale skąd masz takie informacje, skoro telefon wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę uważać na auta z Kutna, Gostynina i okolic.

Kilka razu oglądałem tam BMW głównie z Belgii i Holandii. (w okolicach zahaczających jeszcze o Płock większośc aut jest sprowadzanych z tych dwóch krajów)

Kiepskie bardzo i mega kombinowane (kręcone, baaardzo powypadkowe i pamiętaj, że sprowadzający handlarz by się nie męczył dla tysiąca złotych ze sprowadzeniem)

Polecam kompleksowe sprawdzenie jak bardzo Tobie zależy, bo pomimo niskiej ceny może wygenerować dużo większe wydatki w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy on nie ma gniecionego progu przy kole od kierowcy, od pasażera też wygląda jakby garby były?

i też na kierownicy powierzchnia poduszki jest w innym odcieniu.

 

Policz sobie ile takie auto musiało stać za granicą, żeby komuś opłacało się je ściągać: niech auto kosztuje nawet 1500 euro to masz 6 300 sama akcyza to powinno być 1600 zł tłumaczenia 100 zł i już masz magiczną sumkę 8000 zł a gdzie przywiezienie odprowadzenie podatków, już o zarobku nie mówiąc.

 

Sam teraz szukałem e38 i po wielkich bólach kupiłem za 16 000 zł zbite z 18 bo auto było na dokładnym przeglądzie i było z czego schodzić, wszystko poniżej 15 nadawało się na wywiercenie w szyberdachu dziury i podpisanie skarbonka bez dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda nawet nawet...ale policz sobie jak koledzy wyżej piszą...jest to auto na handel więc za ile i skąd (złomowisko?) musiał ją wytrzasnąć żeby na niej zarobić ??

Jakby auto było od prywatnego właściciela to jeszcze bym zrozumiał cenę (4 lata temu też miałem problem ze sprzedażą takiej 7er bo silnik duży itp i musiałem schodzić z ceny i tak w końcu poszła za 13 tys. zł).

Bierz pod uwagę, że utrzymanie zadbanej e38 kosztuje, a co dopiero jak jest w kiepskim stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.