Skocz do zawartości

Kaseciak na CD


LUKASZdiy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zapewne pytanie dla wielu z was śmieszne ale chce zmienić zonie w jej autku kaseciaka na coś co odtwarza CD

Jako że absolutnie nie znam się na autach z tej grupy pytanko jakie modele pasują?

Czy tylko zmieniarka wchodzi w rachubę?

Czy tak jak w vagach trzeba radio kodować i zgrać wersjami z modułami szyny CAN?

 

Autko po lifcie 2002 rok 2,0 TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacji pod zmieniarkę szukaj w bagażniku. Najlepiej rozkoduj sobie VIN albo podaj VIN ktoś rozkoduje.

 

Co do radia da się, sam miałem kaseciaka i zmieniłem na CD bez żadnego problemu. U mnie zadziałało na zasadzie wyjmij, odepnij, włóż i podepnij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci radia z końcówki produkcji, bo one czytają MP3. Jakość dźwięku jest na przeciętne ucho bardzo dobra. Pewnie znajdzie się ktoś, kto będzie Ci polecał Alpine za grube pieniądze, ale jak nie jesteś audiofilem to zwykłe radio wystarczy. Numery, które czytają MP3 i więcej info zamieszczałem tutaj:

 

viewtopic.php?f=159&t=191741&start=120#p1860732

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD, ktore maja napis professional nad wlacznikiem graja mp3;)

Ale też są droższe :) Ja jak szukałem, to z tego co pamiętam kwota już 4ro cyfrowa za nie była. Więc szukałbym też Business CD, które czytają MP3, link do numerów podesłałem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD, ktore maja napis professional nad wlacznikiem graja mp3;)

Ja mam buissnes, i nie odczytuje mp3 ;x.

Nie każdy Business czyta MP3. Tylko te z końcówki produkcji - te numery co znałem to podałem :) Czy każdy Professional? Nie wiem, nie jestem w stanie potwierdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka Panowie. Poprawka, business mialo byc. Wszystkie z business nad wlacznikiem graja mp3. Co do professional to nie wiem. Przepraszam za pomylke.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

 

http://allegro.pl/bmw-e46-lift-business-cd-radio-i4387370397.html

 

Czyli kolego sądzisz że to radyjko będzie czytać MP3? Ma napis nad włącznikiem, ale data produkcji 03-03??

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na e46fanatics twierdza, ze od 2003 maja mozliwosc odtwarzania mp3. Tego konkretnego numeru nie ma na liscie, mozliwe dlatego, ze jest to lista ze stanow, aczkolwiek nie powiem na 100%. Te numery na 100% graja mp3:

 

6512 6943429

6512 6961215

6512 6943435-02

6512 6976885-01

6512 6976886-03

 

Sprawdze jeszcze i dopisze, ktore dokladnie.

 

Z kolei na innym forum jest potwierdzone, ze w autach od 2003 gra mp3.

 

Plus uwaga na "odnawiane" radia, bo mozna sie naciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.