Skocz do zawartości

M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

...auto jest bardzo fajne. Przed zakupem m3 porównał em z m5 i m6. Podstawową wadą m3/4 porównując z m5/6 to jest mniej komfortowo czyli glosno w kabinie powyzej 150km/h, ale poza tym to auto mimo mniejszej ilości km daje niesamowita radość z jazdy.

.. jestem przed dużymi zmianami wiec auto dostanie nowego oblicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co myslicie na ten temat ?? :mrgreen: . Jak ogladalem jego wczesniejsze testy to niezbyt pochopne o m3/m4

 

 

 

porownanie 0-160km/h dlugosc z przodu m4... niewielka roznica... Dla mnie malo prawdopodobna biorac pod uwage czasy jakie osiaga m3 a 350diesel . Pozatym lepsze hamulce w B3... i lepszy czas toru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... wszystko masz wyjasnione na bimmerpost.com - M3 ma ustawienie silnika na tzw lagodne traktowanie czyli Efficient czyli tryb spokojny ( w D3 powinno byc ustawione na Comfort lub Eco) a do tego zobcz ilosc paliwa jak i w M3 50% a w D3 5% itd. - do tego widzialem porownanie osiagow starszy M1 340KM z D3 i szly tak samo wiec porownaie D3 do M3 :| . Pomimo tego bardzo fajny D3 tylko troche kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Az tak nie,.....a szkoda.

U mnie troche zmian bedzie. Moc ma osiagnac powyzej 500KM. szkoda bo nie uda sie zmienic maski przedniej- trzeba czekac do wiosny a myslalem ze projekt bedzie zamkniety w 95 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

.... jak testowalem M3 vs M5 to jak na filmiku do 150 km/h ida prawie tak samo ale powyzej 560KM pokazuje power i tyle...... .

 

,,, mialem miec maly prezent na swieta czyli montaz wszystkich elementow do M3 a tu zong - wydech caly tylko brakuje koncowek czarnych .... i znowu czekanie - kur...a juz mnie bierze od sierpnia czekam na elementy i ciagle lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,, mialem miec maly prezent na swieta czyli montaz wszystkich elementow do M3 a tu zong - wydech caly tylko brakuje koncowek czarnych .... i znowu czekanie - kur...a juz mnie bierze od sierpnia czekam na elementy i ciagle lipa.

 

Wspolczuje... ale niskie "7" na RL zrekompensuje czekanie :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

...dzieki.

 

Panowie Wesolych Swiat no i prezentu nie slabszego niz M3. Szerokosci i bezpiecznych kilometrow w 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

powiem ze spokojnie myslalem ze bedzie bardzo slabo - systemy elektroniki dzialaja perfekcynie na mokrym jak i na sniegu - oczywiscie kosztem osiagow ale jest :cool2:

 

 

wczoraj zrobilem zmiane wydechu i nowa mape silnika manhart - nie wymieniono filtrow powietrza bo bylo juz za pozno i musialem jechac do domku a wiec jak wyszlo:

 

Pomiar nie dalo siezrobic na 4biegu ( tu powinno pokazac nawiecej konikow ) tylko wyniki na 5 biegu. Na 4 biegu auto strasznie sie slizga na rolkach i wyniki ida w kosmos.

Moc powinna byc osiagnieta poiedzy 550KM-565KM

540KM i 730Nm -jeszcze musze wymienic zabrudzone filtry powietrza jakies 5-7KM powinno byc dodane :)- jakie odczucia 540KM- sa znaczne, szczegolnie przy predkosci 150km/h up na suchej nawierzchni przy 150 km/h wlacza sie czasami ESP :)

 

oto wykres po wymianie filtrow wykres powtorze

 

http://i112.photobucket.com/albums/n186/wojciechmatysik/m3f80_zps197e4169.jpg

 

bardzo fajnie wygladaja Nm na wykresie - w zakresie 2500-5500obr. mam powyzej 600Nm

 

po wymianie wydechu calego - zmiana jest ogromnaaaaa to co jest seryjny dzwiek to jest totalny syffff :)

Edytowane przez maja22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

w nastepnym tygodniu powinienem zakonczyc caly projekt - czekam na dyfuzor i przednia maske. w przyszlosci pozostaje zawieszenie i sportowy wlot powietrza

zalozenia 550KM i 750 Nm prawie osiagniete:)

 

... ostatnio mnie pytal ile mi w zimie pali po zmianie wydechu i dodanie box-a wczoraj Autostrada A2 i A1 predkosc 150-170km/h przy bardzo silnym bocznym wietrze 12.4l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.