Skocz do zawartości

kupie Ews HWO3SW08 łodzkie


Przemo e46,320i

Rekomendowane odpowiedzi

Sam moduł EWS z innego auta nic CI nie da jak nie będziesz mieć kompletu tj ECU+EWS+kluczyk. Jedynie ASO jest w stanie wysłać moduł gotowy do włożenia do auta, a tak na podstawie starego programujesz nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wstanie zaprogramowac nowy EWS do kazdego komputera tylko musze miec kompa. Albo do kompa doprogramowac EWS i klucze wiec nie tylko serwis moze wykonac takie zadanie, a do tego moge wykonac klucze i nie tylko do ews-a ale do cas-ow tez.

 

PS Wykonali u Ciebie virgin sterownika czyli tak jakbys kupil nowy sterownik do zaprogramowania. Jesli tak zrobili to twoj orginalny EWS tez powinien sie dac zaprogramowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam moduł EWS z innego auta nic CI nie da jak nie będziesz mieć kompletu tj ECU+EWS+kluczyk. Jedynie ASO jest w stanie wysłać moduł gotowy do włożenia do auta, a tak na podstawie starego programujesz nowy.

 

 

Spokojnie można dorzucić używany ews do dme/dde i na odwrót,

można klucze z jednego ews-a przepisać do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam moduł EWS z innego auta nic CI nie da jak nie będziesz mieć kompletu tj ECU+EWS+kluczyk. Jedynie ASO jest w stanie wysłać moduł gotowy do włożenia do auta, a tak na podstawie starego programujesz nowy.

 

 

Spokojnie można dorzucić używany ews do dme/dde i na odwrót,

można klucze z jednego ews-a przepisać do innego.

 

Dokładnie tak, dlatego napisałem

a tak na podstawie starego programujesz nowy
, dodatkowo znając hasło do kluczy, które odczytasz ze starego EWS-a możesz kluczyki z innego auta dodać do innego EWS-a. Jeśli jednak w starym EWS-ie przepadły dane(hasło do kluczy), to zostaje zaprogramowanie transpondera 7935 i włożenie do kluczyka usuwając scalaka. Ale jak ktoś włoży sobie jakikolwiek Ews HWO3SW0 z używanego auta to nic mu to nie da bez programowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak w starym EWS-ie przepadły dane(hasło do kluczy), to zostaje zaprogramowanie transpondera 7935 i włożenie do kluczyka usuwając scalaka. Ale jak ktoś włoży sobie jakikolwiek Ews HWO3SW0 z używanego auta to nic mu to nie da bez programowania.

 

scalaka daje się nowego bo usuwając go na stałe tracisz możliwość ładowania akumulatorka (no chyba ze diody wlutujesz)

 

jak kupi używany ews, przelutuje tylko kość i sprawa zamknięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się .

Nie mogę zaprogramować kluczyka w e83 z 2005 . Byłem u faceta co dorabia kluczyki bo chciałem jeden dorobić i dorobił mi ale też nie zaprogramował i sprawdził w swoim warsztacie i powiada że kluczyki są dobre ale w samochodzie nie odbiera sygnału od kluczyka a on nie jest wstanie tego naprawić.

Pytanie : co może być tego przyczyną? lusterko mam z czerwoną diodą.

Dodam że stary kluczyk jak i nowy dobrze działają w zamku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.