Skocz do zawartości

E61 530d 2009r. Kostrzyn n. Odrą WBAPX71060C104120


Rekomendowane odpowiedzi

Mam podsumowanie historii auta. Część danych jest z książki serwisowej oraz część z systemu BMW.

http://imageshack.com/a/img837/5093/uy9k.jpg

Przebieg wydaje się autentyczny, jednak:

 

Po 1. Martwi mnie to, że od 14.06.2011 do sprzedaży w marcu 2012 auto przejechało tylko 10k kilometrów. Są dwie opcje albo był dzwon albo auto stało wystawione na sprzedaż przez dłuższy czas.

Po 2 zastanawia mnie przerwa w eksploatacji od 8.01.2013 do 1.03.2013 gdy auto zrobiło tylko 1600km czyli 4x mniej niż normalnie.

 

Czekam na faktury z serwisu od sprzedającego, zobaczymy co mi powie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż czekam na info czy jest już wolne:) Jednak gadałem dzisiaj ze znajomym, który też załatwiał kredyt na auto i mówił, że w 4 dni nie ma szans. Jemu zeszło dwa tygodnie na formalności, więc liczę, że w sobotę pojadę je zobaczyć wraz z użytkownikiem forum;) Edytowane przez sankey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kredyt można w 2 dni załatwić, bez przesady.

 

Sprawdź dokładnie auto przed zakupem w dobrym serwisie i tyle, nie wiem po co te wszystkie dywagacje.

 

Cena może być niska bo E61 to auto generalnie niesprzedawalne. Polak kupuje BMW 5 sedana, bo ma być auto do pokazania się a kombi to lipa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko we Frankfurcie nad Odrą jest ASO BMW, albo tam pojadę albo do Szczecina. W tamtym roku za sprawdzenie w ASO w Warszawie siostra zapłaciła 900zł. Ciekaw jestem ile biorą na zachodzie.

Wystarczy podjechać do jakiegoś polecanego warsztatu w Kostrzynie czy mimo wszystko tylko ASO?

Nie mam jakichś dobrych doświadczeń z ASO, ponieważ wg nich w e91 były do wymiany zaciski hamucla ręcznego, a tak naprawdę były nowe i wystarczyło je wyregulować.

 

Nie wiem czy to jest auto nie sprzedawalne ale moim zdaniem to jest duże rodzinne kombi więc zawsze będzie popyt na takie auto. Zresztą wystarczy spojrzeć na e91, których jeździ po prostu mnóstwo(przynamniej po Warszawie)

Edytowane przez sankey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spytaj każdego, kto handluje autami to Ci powie, że E61 jest niesprzedawalne, chyba że cena bardzo niska. No ale skoro chcesz kupić E61 to akurat plus dla Ciebie, że w Polsce jest takie podejście, bo kupisz auto warte więcej za mniej. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego tak jest.

Touringi mi się podobają bo jest w nich dużo przestrzeni, a jak jest jeszcze dach panoramiczny to już w ogóle bajka.

Ja raczej nie będę miał problemu z autem, bo myślę, że siostra będzie chętna przerzucić się z e91 na e61, ponieważ e91 zwyczajnie jest trochę za małe na dwójkę dzieci, a poza tym wcześniej wraz z mężem celowali w 330d;) Jak nie to oddam rodzicom, a sobie kupie coś innego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko we Frankfurcie nad Odrą jest ASO BMW, albo tam pojadę albo do Szczecina.

 

 

W Szczecinie jest Bońkowski ! Polecam. Auta tam nie sprawdzałem, ale byłem mile zaskoczony obsługą mojej E32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.