Skocz do zawartości

[E90] Wymiana Sterownika silnika


Integy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam na warsztacie BMW e90 2.0d M47N. Z sterownika zaczęły wydobywać się dziwne dźwięki, szumy, szelesty. Klient postanowił wymienić ów sterownik i tu pojawawia się pytanie. Mianowicie gryzie mnie kwestia przepisania immobilisera i bodajżę WINu, bo domyślam sie ze w sterownik jest wpisany Vin samochodu. Jest w stanie ktoś pomóc, pokierować, nakreślić temat ? Będę wdzięczny ! Pozdrawiam Piotr ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ciort ktoś wymieniał ci sterownik ?

Jest to część najmniej awaryjna . Jesli coś nie tak to zmień wiązkę od sterownika lub dla pewności zrób obwób zastepczy i będziesz wiedział czy to to .

Sam sterownik to koszt w aso ok. 5000 zł. Można programować inny o tych samych numerach ale to już inna zabawa :)

W twoim przypadku to problem z elektroniką i tyle .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ciort ktoś wymieniał ci sterownik ?

Jest to część najmniej awaryjna . Jesli coś nie tak to zmień wiązkę od sterownika lub dla pewności zrób obwób zastepczy i będziesz wiedział czy to to .

Sam sterownik to koszt w aso ok. 5000 zł. Można programować inny o tych samych numerach ale to już inna zabawa :)

W twoim przypadku to problem z elektroniką i tyle .

 

Nie wymienił jeszcze, mam go dopiero wymienić jeżeli podołam.

Auto pływało.... Z orginału został właśnie tylko Sterownik, skrzynia i niektóre wiązki. Klient razem z samochodem, przywiózł ster, o tych samych numerach i chciał zebu mu go wymienić. To też pytam jak mniej wiecej to wygląda co bym potrzebował i jak ogólnie to ugryźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz pojęcia to lepiej nic nie rób ;)

 

Jak chcesz to możesz mi to wyslac i ci to ogarnę ;)

 

Dziękuje ślicznie za ofertę, ale mam speców w oklicy którzy by to ogarneli bez najmniejszego probloem.

 

 

Nie chodzi mi o to zeby komuś to wysłać, dać żeby zrobił a po prostu udzielił prostej rady, wtedy zobaczę czy jest to na moje siły czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.