Skocz do zawartości

[e34 m50b25 touring] montaz haka


gensty

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Szukalem ale nie znalazlem konkretnej informacji, jak ktos wie gdzie to prosze o wrzucenie linka :)

 

Otóz chce w turingu zamontowac hak do ciagniecia przyczepki (czasem mam potrzebe przewiezc troche sprzetu naglosnieniowego, wszystko sie miesci do srodka po zlozeniu siedzen, ale mam ladnie utrzymana skore i troche zal mi tapicerki, boczkow itd, calosc wazy jakies 200-250 kg takze podpinana bedzie zwykla mala przyczepka).

 

Planuje kupic uzywany ori hak koniecznie ze zdejmowana kula, wyciac dziure w zderzaku + zaslepka. Czy bede potrzebowal moduł haka? Czy wystarczy wpiac sie w instalacje w odpowiednich miejscach? A moze jest gotowa instalacja i wystaczy sie wpiac? I druga sprawa, wyczytalem ze potrzeba tez zmienic odboje zderzaka, czy jest to konieczne?

 

link do realoem http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=HJ51&mospid=47393

 

pozdro i dzieki za pomoc z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim sedanie nie zmienialem odboji tyle ze je musialem poprzycinać, do haka org. z odpinana kulką, co do instalacji to elektryk w pioł sie w wiązke i goli, mialem w bagazniku orginalna kostke pod jakis chory modul co kosztuje nie mało ale to mam teraz wyciete i dziala, umnie ta kostka byla po lewej stronie dokladnie kolo lewej lampy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za pierwszym podlączeniem przyczepy wywalalo bledy ze nie mam swiatel pozycyjnych lub ze swiatla stopu nawalily ale ten elektryk co to mi robil ta instalacje, zrobil zworke na kablach (w tej kostce co ja wyciol tez taka byla ) dokladnie te same kable zwarł i przestalo to swiecic na desce jazdze tak juz drugi rok czasem z kempingiem czasem z towarowa i motocyklowa przyczepa i nic sie nie dzieje :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A modul jest po to zeby ci na desce info wysylal ze cos jest nie tak z oswietleniem przyczepy i ze jak masz przyczepe podpieta to w licznikach jak włączasz kierunek lewy lub prawy to ci " pikają" na desce dwie strzalki w prawo lub lewo taki bajer to jest :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.