Skocz do zawartości

w którym ASO w Warszawie naprawić z OC sprawcy?


miroy511

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie do jakiego najlepiej autoryzowanego serwisu Bmw w warszawie moge wstawic swoje auto?

Majac pewnosc ze moje cacko zostanie solidnie zrobione i uczciwie.

Dodam ze naprawa auta z OC sprawcy.

 

Rozbity mam przedni reflektor, zderzak i rozwalony spryskiwacz lampy. Tyle na oko, a co jeszcze wyjzdzie to sie zobaczy. Motocyklista walnal we mnie na parkingu :/

 

PS.jestem z Plocka, wiec moze jakis serwis w innym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezgotowkowa opcja. Chce wstawic i miec problem z glowy. Niech serwis z ubezpieczycielem sie rozliczaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam we Wrocławiu Inchcape powiedział, że z OC sprawcy jeśli auto ma więcej niż 4 lata to nie będą się bawić !!!! (znam tam kilku gości w serwisie i starałem się to robić u nich ale w końcu odpuściłem bo nie miałem czasu)

auto mamy ubezpieczone w PZU sprawca też PZU i ubezpieczyciel od razu z zasady obcina po 20 albo 30 procent za wiek nawet przy OC sprawcy (w Inchcape od razu mi o tym powiedzieli - wiedzieli, że PZU tak robi i nie chcieli się w to bawić tylko jak chcę to mam im zapłacić gotówka a sam dochodzić od ubezpieczyciela tej kwoty)

oczywiście można sobie robić w serwisie ale trzeba się liczyć z chodzeniem po sądach i udowadnianiem co ile kosztuje w naszym przypadku szkoda nie była jakaś masakryczna tylko uszkodzony zderzak i klapa wszystko kupione w serwisie oryginały tylko pomalowane i zmontowane gdzie indziej

więc z tym OC sprawcy to różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio podobny problem ale mniejsze uszkodzenia. Wszystko zależy od dwóch rzeczy.

1. W jakiej firmie ubezpieczony był sprawca?

2. Czy masz AC?

 

Byłem w Warszawskich oddziałach FUS-a, INCHAPE i BAVARIA. Najlepsza obsługa w BAVARII.

Ja w opcji ubezpieczenia mam "regres" czyli naprawia moja firma ubezpieczeniowa i po otrzymaniu kosztorysu naprawy ściąga z firmy sprawcy.

 

Najlepsza opcja jeśli np. BAVARIA albo inne ASO ma umowę z firmą sprawcy to sprawę załatwiają błyskawicznie i bezgotówkowo. Wstawiasz autko i czekasz na odbiór. Tylko odbierz dobrze bo ja z dwoma samochodami jeździłem 3 razy na odbiór i to z ASO.

 

Dobrze żebyś miał w polisie "wariant serwisowy" czyli, w przypadku dużych uszkodzeń wymieniają element na nowy bez zbędnej zabawy i naprawa trwa jeszcze krócej (chyba, że trzeba malować itp.)

 

Bavaria ma swoją lakiernię

Fus też

INCHAPE prowadza samochody gdzieś na miasto do podwykonawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i sprawca calego zamieszania i ja jestesmy w tej samej firmie, Uniqa.

Niestety nie wykulilem AC i to byl moj blad.

 

Ogolnie to chcial bym wstawic wlasnie do Bawaria.

musze do nich zadzwonic i wypytac o ich wspolprace z uniqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tak sobie dzwonilem gdzie sie dalo i min do Bwaria. Niby ocenili Uniqe na jedno z lepszych towarzystw z jakimi wspolpracuja.

Dzwonilem takze do serwisu VW u mnie w plocku. Powiexzieli mi ze zrobiami na oryginalnych czesciach bo wspolpracuja z Uniqa i nie ma z nimi problemu. Znam ten serwis bo nasza flota jest unich naprawiana i chwalimy sobie ich.

 

Teraz mam dylemat.

 

A co do AC to jak tylko na tip top zrobie auto to wykupuje:) zeby na przyszlosc spac spomojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak jest szkoda z OC sprawcy to nikt ci łaski większej robić nie powinien, bo auto ma być w takim stanie w jakim było przed wypadkiem, gorzej by było w przypadku AC.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ASO nie ma umowy z ubezpieczycielem albo samochód ma ponad 3 lata naprawią ale na zamiennikach ...

Co ty pieprzysz kolego. Moje auto z 2005 roku naprawili mi z OC sprawcy bez problemu na oryginalnych częściach. I też nie mieli z nimi umowy.

Ja polecam BMW Auto Rawski w Markach. Zajebista robota i pomalowane rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Jeżeli ASO nie ma umowy z ubezpieczycielem albo samochód ma ponad 3 lata naprawią ale na zamiennikach ...

Co ty pieprzysz kolego. Moje auto z 2005 roku naprawili mi z OC sprawcy bez problemu na oryginalnych częściach. I też nie mieli z nimi umowy.

Ja polecam BMW Auto Rawski w Markach. [bAD] robota i pomalowane rewelacyjnie

 

też słyszałem ze tam jest ok(BMW Auto Rawski w Markach) :cool2: , z warszawskich na pewno nie Inchape :mad2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie generalnie jest dobrze. Z braku czasu wstawilem auto do VW u siebie w miescie. Likwidator szkody zapisal ze kazdy element wymienic na nowy (nie spodziewalem sie) a serwis juz zamowil wszystko w oryginale z Bawarii w Wawie.

teraz tylko czekac jak dojda, lakierowanie, kosmetyka i auto do odbioru. Powiedzieli mi ze auto bedzie wygladalo lepiej niz przed szkoda. No to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ASO nie ma umowy z ubezpieczycielem albo samochód ma ponad 3 lata naprawią ale na zamiennikach ...

Co ty pieprzysz kolego. Moje auto z 2005 roku naprawili mi z OC sprawcy bez problemu na oryginalnych częściach. I też nie mieli z nimi umowy.

Ja polecam BMW Auto Rawski w Markach. [bAD] robota i pomalowane rewelacyjnie

 

Tu kolega ma racje jesli chodzi o robote z oc sprawcy. To samo mi powiedzial likwidator i serwis VW. Auto ma byc takie jak przed zdarzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się wydawało, że z OC sprawcy to Inchcape (co prawda we Wrocławiu) zajmie się tym od razu a oni pod górkę ze wszystkim...

trochę się na nich wk....łem że tak sobie przebierają w klientach (dodam, że szkoda jak się okazało nie była taka tania w naprawie na oryginalnych częściach i z robotą wyszło prawie 13000 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w E46 był uszkodzony zderzak przedni, lampa, błotnik i jakieś duperele. Wyszło 13000zł + auto zastępcze, a auto nie młode przecież ;)

A po oględzinach rzeczoznawcy z Link4 wycenili na 4000zł :D Nie ma co się bujać samemu. Oddawać do ASO i niech płacą grube pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie odebralem auto z serwisu. Zrobili wszystko super, jestem zadowolony, po za jedna rzecza a mianowicie chodzi o lampe. Kurde nowa a stara mocno sie roznia. Najbardziej boli xenon, w starej jest taki mleczny, a w nowej taki przezroczysty czysty.ten mleczny jezt duzo bardziej widoczny jak swieci. Czemu tak jest?

 

A cena wyszla 11500zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.