Skocz do zawartości

obnizony przod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wiatm! planuje lekko obnizyc przod swojego IS'a czy moge zrobic to tanim kosztem i przyciac np po jednym zwoju w sprezynach i wlozyc tam gumy? :8)
Opublikowano
Możesz tak zrobić ale to jest druciarstwo i któregoś dnia się zdziwisz jak pęknie sprężyna albo obie. W tej chwili sprężyny można kupić za naprawdę rozsądną kasę także nie wiem czy na tym oszczędzisz, według mnie to bardzo złe rozwiązanie!!
www.sosen.pl
Opublikowano
Zgadzam sie wyciac np.jeden zwoj to najgorsze co moze byc :nienie:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Opublikowano
Po wycięciu jednego zwoju sprężyna robi się poprostu za słaba i pojawia się efekt dobijania. Odradzam.
Opublikowano
Hallo ja na twoim miejscu bym odpuscił takie rozwiązanie bo to nie popłaca ja takie cos przerabiałem w swjej reni R5 i miałem kłopot bo amorki szlak trafił po miesiącu i zrobił sie większy wydatek niz jak bym kupił sprężyny progresywne [poprawcie mnie jak bym sie mylił co do tych sprężyn] :naughty:
Opublikowano

BOSS:

Znam jeszcze gorsze rozwiazanie, niż obcięcie jednego zwoju sprężyny- obcięcie dwóch zwojów:)

Opublikowano

bardzo tanim kosztem to jest kupienie uzywanych sprezyn sportowych a tanim kosztem to kupienie nowych...i nie wymieniaj samego przodu tylko jak juz to komplet zeby autem sie jezdzic dalo a nie przod twardy a tyl jak w pontonie...

 

albo zrob porzadnie albo wogole...

Opublikowano
Zależy, czy koledze blejz'owi chodzi z tym obniżeniem przodu tylko o wygląd, czy też o właściwości jezdne.
Opublikowano
kowal chyba jestes niepowazny w swojej wypowiedzi.nie da sie jezdzic autem na obcietych sprezynach chyba ze 20 km/h pod dyskoteka na wsi...nie mowiac juz o bezpieczenstwie takiej operacji...
Opublikowano
Zgadzam sie z KORNELIO obciecie jakiegos zwoju w sprezynie to,,grzech'' i moze byc bardzo niebezpieczne :nienie:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Opublikowano
obciąć sprężyne to można w maluchu a i tak jeżdzi sie jeszcze gożej jak na normalnych, najtaniej to tak jak ktoś już pisał kupić komplet używanych sport sprężyn komplet a nie na sam przód chyba że znajdziesz firme co przerabiają seryjne sprężyny ale oni ją ściskają na gorąco i hartują w bielsku jest taka firma ale to drugi koniec polski.
Opublikowano
  • Autor
znalazlem wlasnie firme w szczecinie ktora zgrzewa i hartuje takie sprezyny. a z obnizeniem calego auta mam lekki problem bo mam felgi z innym ET niz do "trojki" i jesli obnize tyl to opony zaczna ocierac mi o nadkola. opony mam 215/50/17 i nie chce nizszego profilu bo to nie na nasze drogi... :mad2: mysle tez ze auto jesli bedzie z przodu lekko obnizone to nie bedzie zbyt wielkiej roznicy w twardosci w porownaniu z tylem bo z tylu mam wlozone gumy w sprezyny
Opublikowano
widze kaszaniarska robota to sie nie wypowiadam dalej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.