Skocz do zawartości

E60 530 2005, GRUDZIĄDZ WBANC71030B661009


Rekomendowane odpowiedzi

Daten für die Fahrgestellnummer: WBANC71030B661009

Modellbezeichnung: 530D

Ausführung: Europa

Typschlüssel: NC71

E-Code: E60

Karosserie: Limousine

Lenkung: links

Türen: 4

Motor: M57/TU - 3,00l (160kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: automatisch

Außenfarbe: Carbonschwarz Metallic (416)

Innenraum: Leder Dakota/schwarz (LCSW)

Produktionsdatum: 01.02.2005

Werk: Dingolfing

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S205A Automatikgetriebe Automatic transmission

S216A Servolenkung-Servotronic HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S2NPA BMW LM Rad M Doppelspeiche 135 BMW alloy wheel, M double spoke 135

S300A Zentralverr. m. Diebstahlsicherg. Emergency spare wheel

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

P337A M Sportpaket M Sports package

S339A Shadow-Line Shadow-Line

S354A Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band

S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S442A Getränkehalter Cup holder

S465A Durchladesystem Through-loading system

S481A Sportsitz Sports seat

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S4M3A Interieurleisten Alu Cube Pure Interior moldings Alu Cube Pure

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S540A Geschwindigkeitsregelung Cruise control

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S620A Spracheingabe Voice control

S644A Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

S672A CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs

S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD

S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package

S754A M Heckspoiler M Rear spoiler

S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S818A Batteriehauptschalter Battery master switch

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SAA Freischaltung Navigation länderspez. Navigation access request,country-spec.

S8SBA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

 

 

Link: http://otomoto.pl/bmw-530-org-m-pakiet-carbon-zarejestrowany-w-pl-C32780894.html

 

Oglądał ktoś? Bo jestem z drugiego końca Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujący takimnprzebiegiem chcą wiec im sie taki robi :cool2:

 

Jezeli masz auto takie jak ja np z przebiegiem 280 tys to musisz dłużej czekać na klienta bo ten łowca okazji najpierw obleci auta z przebiegami do 200 a jak nie znajdzie dobrego w miarę trupa to dopiero do mnie dzwoni :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle takie odpowiedzi nic nie wnoszące pisać, do ceny już nie ma jak się doczepić to tym razem przebieg, pewnie że jest mało aut z takim przebiegiem, ale na pewno są. Sam jak szukałem to znalazłem w podobnej kwocie i też niewytarty a ostatni zapis z aso z przed 2 lat był przy ponad 350tys. :D Dlatego też trzeba sprawdzić vin w aso i wtedy oglądać dokładnie auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle takie odpowiedzi nic nie wnoszące pisać, do ceny już nie ma jak się doczepić to tym razem przebieg, pewnie że jest mało aut z takim przebiegiem, ale na pewno są. Sam jak szukałem to znalazłem w podobnej kwocie i też niewytarty a ostatni zapis z aso z przed 2 lat był przy ponad 350tys. :D Dlatego też trzeba sprawdzić vin w aso i wtedy oglądać dokładnie auto.

 

Niewiem co ty do mnie rozmawiasz .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że jest mało aut z takim przebiegiem, ale na pewno są.

 

 

Nie ma kolego. 150 - 180tys. to te samochody robią przez pierwsze 3 lata.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja wszystko rozumiem, ale rozmawiamy o konkretnym aucie i nikt z nas po zdjęciach nie jest w stanie stwierdzić ani jaki jest przebieg ani jakie inne przejścia auto miało i dlatego trzeba weryfikować vin i jeśli dane wyjdą w miarę wiarygodne sprawdzać pod kątem wypadkowości i innych ważnych rzeczy. Kończąc temat po prostu auto wydaje się warte przynajmniej sprawdzenia vin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że jest mało aut z takim przebiegiem, ale na pewno są.

 

 

Nie ma kolego. 150 - 180tys. to te samochody robią przez pierwsze 3 lata.

 

Pzdr

 

Zgadza się...ale potem trafiają w ręce biedoty, która robi 10 tysi rocznie.....i średnio po 6 latach ma 200tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja wszystko rozumiem, ale rozmawiamy o konkretnym aucie i nikt z nas po zdjęciach nie jest w stanie stwierdzić ani jaki jest przebieg ani jakie inne przejścia auto miało i dlatego trzeba weryfikować vin i jeśli dane wyjdą w miarę wiarygodne sprawdzać pod kątem wypadkowości i innych ważnych rzeczy. Kończąc temat po prostu auto wydaje się warte przynajmniej sprawdzenia vin.

 

Coś jest w stanie stwierdzić pod zdjęciach.

Rozumiem podważasz sens istnienia działu tego forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze że nie jest możliwe że w 3 lata auto ma już 200tys.

Ci co gadają jednak udało im się ustrzelić auto które ma poniżej 200 albo trochę ponad 200tys :mrgreen: Na forum piszą że się nie da takiego auta kupić, ale jednak sami takie posiadają. To mi się podoba najbardziej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aut nowe poniżej 200 tys to

 

1 sprowadzone z oryginalnym prżebiegiem ale drogie

2,sprowadzone z bardzo niskim przebiegiem ale uszkodzone nie lekko :nienie:

3, bezwypadkowe z przebiegiem na życzenie i niedrogie

 

:whistle:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze offtop sie robi, jednak bede szukał czegoś młodszego z gorszym wyposażeniem i będę doposażał, propo przebiegu, mój ojciec w ciągu 8 lat zrobił 20k km... Auto stało przed domem tylko, samochód ma ponad 18 lat i 180k km na liczniku, choć i tak pewnie nikt nie uwierzy przy kupnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja wszystko rozumiem, ale rozmawiamy o konkretnym aucie i nikt z nas po zdjęciach nie jest w stanie stwierdzić ani jaki jest przebieg ani jakie inne przejścia auto miało i dlatego trzeba weryfikować vin i jeśli dane wyjdą w miarę wiarygodne sprawdzać pod kątem wypadkowości i innych ważnych rzeczy. Kończąc temat po prostu auto wydaje się warte przynajmniej sprawdzenia vin.

 

Coś jest w stanie stwierdzić pod zdjęciach.

Rozumiem podważasz sens istnienia działu tego forum ?

Kolego nie podważam na pewno forum, a nawet wprost przeciwnie bardzo lubię je czytać i czerpać wiedze. Tylko nie lubię postów napisanych ot tak po prostu na sztukę. No ale są różni ludzie...A chodziło mi o to auto, skoro nikt nie napisał że coś niepokojącego na fotach widzi, stąd moje wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze offtop sie robi, jednak bede szukał czegoś młodszego z gorszym wyposażeniem i będę doposażał, propo przebiegu, mój ojciec w ciągu 8 lat zrobił 20k km... Auto stało przed domem tylko, samochód ma ponad 18 lat i 180k km na liczniku, choć i tak pewnie nikt nie uwierzy przy kupnie :D

 

 

To ze twój ojciec powinien jeździć taxi bo taniej to inna sprawa nie porownuj Niemiec gdzie do kolegi 300 km robisz w Max 90 minut bez dziurawych dróg.

 

W Polsce sa z dupy przebiegi bo ludzie nie jeżdżą a kupują diesle ktore im zdychają w garażach.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów Zenek masz rację. Ciekawe czy dożyjemy czasów, kiedy ludzie zrozumieją że diesle w całej niemal Europie (poza Polską i chyba że to dostawczy lub ciężarówka) służą do jazdy. Owszem są perełki z niewielkim przelotem, ale kosztują majątek (przykład prezentowane E34 z 89r.) Dosyć irytujące stają się już stwierdzenia, że mój ojciec, brat, znajomy robi 100km miesięcznie, więc to jest reguła. A reguła jest taka, że takie coś zdarza się bardzo rzadko, tak rzadko że prawie takich aut nie widać w zalewie szrotów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe ja swoją E46 ściągałem z DE 3 letnią i miała na budziku 150 tys. Tylko tego tam nikt nie ukrywa :mrgreen: Nie wyobrażam sobie 10 letniej BMW z przebiegiem 150-160 tys. sprowadzonej z DE, sam kiedyś handolwałem samochodami i byłem zauczciwy i interes zamknąłem bo nikt od ciebie nie kupi samochodu z przebiegiem 200-250 tys, realnym i malowanym jednym elementem udokumentowanym. Tylko się ściąga od turasów portugali, z wielkich placów. Do tych samochodów nie wszedł nawet by mój pies.A co na granicy się dzieje to temat rzeka. Kupujesz trupa wyjeźdza salonówka z przebiegiem o 4 razy niższym :cool2: A w DE, samochody są drogie bo u nich też nie jest tam kolorowo, wiem bo tam bywam, i Niemcy przeżucają się masowo na dobrze wyposażone koreańce czy skodziany. A nawet moge wam powiedzieć, że przyjeżdzają do Polski kupują nowe bo są u nas tańsze niż u nich. Więc nie jest to taki raj samochodowy. A ci polscy Mirki z Radomia Płocka itp... przyprowadzają też często samochody, które nie poszły na Bliski Wschód, albo do Ruskich. Trzeba w tym siedzieć i podchodzić trzeźwo Niestetyw PL CCC. Cena Czyni Cuda, a mechanicy się cieszą. A potem na forach, że BMW to szrot itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe ja swoją E46 ściągałem z DE 3 letnią i miała na budziku 150 tys. Tylko tego tam nikt nie ukrywa :mrgreen: Nie wyobrażam sobie 10 letniej BMW z przebiegiem 150-160 tys. sprowadzonej z DE, sam kiedyś handolwałem samochodami i byłem zauczciwy i interes zamknąłem bo nikt od ciebie nie kupi samochodu z przebiegiem 200-250 tys, realnym i malowanym jednym elementem udokumentowanym. Tylko się ściąga od turasów portugali, z wielkich placów. Do tych samochodów nie wszedł nawet by mój pies.A co na granicy się dzieje to temat rzeka. Kupujesz trupa wyjeźdza salonówka z przebiegiem o 4 razy niższym :cool2: A w DE, samochody są drogie bo u nich też nie jest tam kolorowo, wiem bo tam bywam, i Niemcy przeżucają się masowo na dobrze wyposażone koreańce czy skodziany. A nawet moge wam powiedzieć, że przyjeżdzają do Polski kupują nowe bo są u nas tańsze niż u nich. Więc nie jest to taki raj samochodowy. A ci polscy Mirki z Radomia Płocka itp... przyprowadzają też często samochody, które nie poszły na Bliski Wschód, albo do Ruskich. Trzeba w tym siedzieć i podchodzić trzeźwo Niestetyw PL CCC. Cena Czyni Cuda, a mechanicy się cieszą. A potem na forach, że BMW to szrot itp...

 

:cool2:

Łowcy okazji chcą tanio to trupy sie wozi :nana:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówił Clarkson z Top Geara, że najwięcej z Mpowerwów jest w Polsce niż wypuściło BMW. Smutna prawda. Łowcy okazji, nie wyobrażam sobie 7-letniej E60 za 30 tys. Bo chyba każdy wie ile kosztuje nowa :mrgreen: Ale w Polsce dla chcącego nic trudnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.