Skocz do zawartości

lampy xenon jak rozroznic europejskie od anglikow


hajpa

Rekomendowane odpowiedzi

Każde lampy angielskie świecą lewa dalej, prawa krócej (analogicznie - na kontynencie na odwrót).

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w ktorym miejscu na kloszach te strzalki? ja wam powiem ze ci co sprzedaja uzywane czesci to nie patrza czy cos jest dobre czy utracone,wyrwane czy uszkodzone byle sprzedac,a pozniej to cie w dupie maja jak dostana kase i dlatego dwie lampy wydatek spory okolo 2000tys a taki cymbal jeden z drugim to powie ze europejskie a w rzeczywistosci angielskie beda.dlatego szukam jak najwiecej szczegolow dotyczacych szczegulow miedzy wersja angielska a europejska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

to poszukaj uczciwego sprzedawcy. Może na forum ktoś?

Ja tam dość często kupowałem różne graty na allegro i powiem , że tylko jeden raz był problem ze zgodnością towaru z opisem.

A tak to czy awaria czy gorszy stan niż miał być i zawsze się dogadałem.

 

Niedawno kupiłem felgi które były ładne na zdjęciach ale okazały się złomem i sprzedawca bez żadnych problemów oddał mi wszystkie koszty wraz z wysyłką.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzio nie każdy ma tyle szczęścia co Ty. Ostrożności nigdy za wiele i dobrze, że autor pyta o takie rzeczy. Wystarczy poczytać dział "nie polecam tego sprzedawcy" albo choćby niektóre konta na allegro zawalone negatywami... Nie namawiaj do bycia nieostrożnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci to pomoze ale w angielskiej wersji jest takie oczko ktore sie zdejmuje i mozna przestawic zaslone zeby nie oslepiac jak sie jedzie na kontynent, to oczko widac jak sie patrzy na lampe z gory po otwarciu maski, oraz powinny byc takie naklejki w ktora strone nalezy przelaczyc zaslone, w zaleznosci od ruchu prawostronnego czy tez lewostronnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy ci to pomoze ale w angielskiej wersji jest takie oczko ktore sie zdejmuje i mozna przestawic zaslone zeby nie oslepiac jak sie jedzie na kontynent, to oczko widac jak sie patrzy na lampe z gory po otwarciu maski, oraz powinny byc takie naklejki w ktora strone nalezy przelaczyc zaslone, w zaleznosci od ruchu prawostronnego czy tez lewostronnego.

 

Nie mieszaj, każda lampa ma takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość odpalenia tych lamp przed kupnem to będzie najprostszy sposób - na ścianie zobaczysz granicę światło-cienia w takim kształcie:

\__ \__

Ewentualnie jak ktoś przekręcił przysłony to będzie to linia prosta: __ __

Europejskie lampy świecą tak: __/ __/. Po przykręceniu też będą na płasko: __ __

Jeśli więc zobaczysz płaską linię to trzeba przestawić przysłonę w tym otworze na górze lamp i zobaczyć w którą stronę będą szły krzywe światłocienia.

Jeśli nie będzie takiej możliwości sprawdzenia to sprawdziłbym numer seryjny lampy - wpisać go w RealOEM.com lub w wujka Google i powinno wyskoczyć w wynikach czy to lampa do ruchu prawo czy lewostronnego.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.