Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyposażenie super, przebieg też fajny, ale silnik katastrofa. Jeśli nie masz wymagań co do mocy to jedź ją oglądać, i jeśli nie rażą Cię zdjęcia nieumytego auta.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

177KM w zupełności mi wystarczy, obecne auto ma mniej koni...

Kurcze, E90 trochę waży, kolarze będą Ci deptać po piętach...

No i co z odsprzedażą..., będzie utrudniona, bo ani to nie jedzie, ani mało pali, ani nie można zainstalować LPG..., młodzi gniewni za kilka lat mogą obchodzić wersję 320i szerokim łukiem.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E90 troche waży ? Nie przesadzaj, myśle, że z tym silnikiem Max 1500kg.

 

Silnik ma 170km, więc tragedii wielkiej nie ma, starczy do sprawnego poruszania.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale w takiej cenie dorwiesz bardzo bogatą wersję 2.0d który jest bardziej dynamiczny niż ta benzynka, tylko jest obarczony drogimi wadami.

 

Raczej ta sztuka szybko się nie sprzeda, więc negocjuj ile się da czyli sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie też brzmi jakim autem jeździłeś wcześniej? Czy obecnie masz BMW, bo jeśli tak, to wiesz jak jeździ 150 KM w benzynie w BMW. Jeśli jednak nie miałeś BMW to dynamiką z tym silnikiem będziesz zawiedziony, jeździłem i w życiu nie kupiłbym 4 cylindrowej benzyny w BMW. Ale oczywiście gusta są różne i odczucia też, dla mnie po prostu 320i to zwykły muł i pali dużo.

 

A na wartość auta nie patrz, jeśli jest dobre to te 70k zł można za nie zapłacić.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, 90k zł to już dużo za dużo. Pewnie, że za 70k wyrwiesz dużo lepsze auto, ale już nie z takim przebiegiem. Jeśli interesuje Cię przebieg 150-200k km to możesz celować w 330i z 2008-9 roku w bogatej opcji.

 

W e60 LCI rdzewaiły błotniki? Pierwsze słyszę, ale kto wie, może jakiś felerny egzemplarz miał.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie właściciel ma zdjęcia tego uszkodzenia, ale na ogół po szkodach parkingowych nie wymienia się drzwi, bo wychodzi to zbyt drogo. Warstwa lakieru nie wpływa na geometrie zawieszenia i osiągi silnika także jeżeli nie przeszkadza Ci, że na czujniku będzie więcej mikrometrów to trzeba jechać oglądać.

 

Poza tym nie każdy potrzebuje silnika 250-300KM w bmw, sam mam e90 318i i na normalną jazdę mi wystarcza ;)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
LOLObmw Niektórzy użytkownicy nie mogli zostać dodani, gdyż mają wyłączone odbieranie prywatnych wiadomości. Wyskakuje mi taki napisik i nie mogę Ci odpisać na priv, zrób coś z tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.