Skocz do zawartości

Bmw e46 280i, Holandia WBAAM51010EZ42269


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

http://allegro.pl/bmw-e46-328i-2000r-high-executive-i4209420336.html

WBAAM51010EZ42269

to znowu ja :D i nadal nie potrafie sie zalogowac i rozkodowac numeru vin za co z gory przepraszam Admina!

wczoraj bylem obejrzec ta furke facet nie ukrywal ze zaczyna juz brac korozja z tylu na nadkolu nie jest duza z przodu nic nie widzialem jak twierdzi pedros-20 ale nie jestem pewien bo znawca nie jestem :(

ale zauwarzylem cos niepokojacego pod silnikiem byl lekko mokry nie wiem czy to silnik czy to skrzynia zauwarzylem to od prawej strony jak sie konczy plastikowa oslona na silniku byla ona lekko w oleju i nie wiem czy to cos niepokojacego czy tylko jakas niedokrecona sruba i nie dzialala mu tylnia szyba od prawj strony

dzieki z gory za opinnie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie ma czegoś takiego jak e46 280i ;) Rocznik zawyżony o 2 lata.

 

Rozkodowany VIN:

 

Numer podwozia WBAAM51010EZ42269

Kod typu AM51

Typ 328I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.80

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STANDARDLEDER/HELLBEIGE 2 (ARBEITSN (N6HC)

Data prod. 1998-06-02

 

Składanie Wyposażenie

 

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S256A SPORT-/MF-LENKRAD/GESCHW.REGELUNG Kierownica sport./MFL/regul. prędk.

S273A LM RAEDER/STERNSPEICHE 43 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 43

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS Radionawigacja

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

 

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

 

Składanie Wyposażenie seryjne

 

S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyciek to w kolejności 1. stopa filtra oleju, 2. dekiel zaworów, 3. miska olejowa, 4.czujnik poziomu oleju. Czyste auto, lubię takie :D z tym rocznikiem niestety przegięcie :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko rzeczywiście wewnątrz zadbane. Dodam tylko, że wszystkie kierunki zostały wymienione, powinny być pomarańczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 zawsze lepiej wygląda niż 98 :mrgreen: Ale faktycznie może być to data rejestracji, tylko moim zdaniem nie upoważnia to do pisania w ogłoszeniu, że to data produkcji, bo to kłamstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie rocznika wiece ze dobre e46 z99 roku zadbane z oryginalnym przebiegiem spokojnie oscyluje w cenie 4-6 tys euro

To ze do nas sprowadzają padaki po 2 ty czy 1,5 euro to inna sprawa wstawiają cwiary krecacliczniki aportem piękne foto na allegro ktore pie......cene innym . :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek, czepiam się rocznika bo podany w ogłoszeniu jest nieprawdziwy i tyle, i aż tyle. Dla Ciebie takie ściemnianie kupującym jest ok? A o cenie tego samochodu nikt tu słowa nie powiedział :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkim znawca nie jestem aut ale dopiero teraz sie zjazylem ze koles sciemnial mnie przy ogledzinach rowno mowil ze auto to ideal i mi szyby nawet nie pasowaly bo 4boczne byly z 98 a przednia z 2001 a myslalem ze nie potrafie tego sprawdzic i to olalem bo myslalem ze jest ok :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście wielkim znawcą nie jesteś, bo szyba czołowa to element zużywający się tak samo jak opony - jak nie nadaje się już do użytku to się ją wymienia i już. U mnie w aucie miałem kolejno szyby z roku 2000, potem 2013 i teraz mam z 2014. I co, jaki wniosek wyciągniesz? Normalnie od ręki każdy "fachowiec" już widzi jak to auto było ściągane z drzewa, mało tego, [BAD] większość już zna kolor lawety na jaką było wciągnięte.

 

Ja nie mówię, że to konkretne auto jest malina albo że nie jest malina. Chodzi mi o to, że coraz więcej przybywa nam "znawców" i "fachowców", którzy określają stan auta np. na podstawie szyb i ich roczników. A jakby im wspawaną ćwiartkę pokazać palcem, to i tak i tak nie poznają.

 

Nie popadajmy w paranoję, apeluję!

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A najlepsze jest to że bmw ma bity rocznik na szybie poniżej listwy zgarniającej czyli żeby to zobaczyć trzeba zdjąć boczek drzwiowy, przednia oryginał nie ma rocznika wogóle, no ale jak widziałeś rocznik to ok, może się nie znam :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam znawca nie jestem bo jeszcze pol roku temu to nie mialem bladego pojecia o autach ledwo sie w markach aut ogarnialem bo wczesniej mnie to nie interesowalo dlatego doradziam sie u was fachowcow :) wiec odpuscic sobie ta furke i szukac dalej igiel z allegro??

 

ps. zna ktos udciwych sprzedawcow sciagajacych auta z niemiec w zachodniopomorskim!?

 

pozdro i do uslyszenia (amator marki bmw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.