Skocz do zawartości

Bmw e46 2.0 automat vs Audi a4 b6 1.8T automat


dziadson1

Rekomendowane odpowiedzi

miałem na myśli model is 200-auto naprawdę świetne,bezawaryjne,oryginalne..R6 osiągi też byłby zadowolające,a Ty sprowadzając auto z zagranicy zmieściałbyś się w małej akcyzie-koni 155 KM

I przykład:

http://www.mobile.de/pl/marka/lexus/model/is+200/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:lexus,mdl:is+200,frn:2001-01,frx:2005-12,mlx:150000,vcg:limousine/pg:vipcar/192470395.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze,że te auta z reguły są lepiej wyposażone niż BMW,ale mi osobiście wnętrze troszkę nie podchodzi...zbyt jakbym to ujoł japońskie jest,zbyt fantazyjne w tym modelu.Jak masz więcej środków mógłbyś pomyśleć o nowszym modelu,tam wnętrze jest bardziej tradycyjne.Ogólnie Lexusy to świetne auta-mieliśmy kiedyś w rodzinie GS 300-fantastyczne auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de/pl/marka/lexus/model/is+200/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:lexus,mdl:is+200,frn:2001-01,frx:2005-12,mlx:150000,vcg:limousine!estatecar/pg:vipcar/191625844.html

A to kombi,odpowiednik touringa w BMW.Jeśli jesteś młodym Ojcem byc może kombi jeszcze bardziej by Ciebie zainteresowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie dopytuję, bo kiedyś trzeba będzie zmienić samochód, trzymam się teraz BMW, ale jeśli coś jeździ podobnie jak MB, czy BMW, ma napęd RWD, kosztuje porównywalne pieniądze, to czemu nie. Dzięki za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny dylemat po urodzeniu sie dziecka i po rozwazeniu wszystkich za i przeciw stwierdzilem ze zatrzymam sobie e46 po to zeby miec co pucowac w garazu :D a do codziennej jazdy kupilem praktycznego 4 - letniego kompakta kombi z malym dieslem.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wracając do tematu to nie kupiłem żadnego z tych aut :duh:

Kupiłem za to mazde 6 ktorej się pozbyłem po około 7miesiącach ponieważ rdza by ją zeżarła doszczętnie.

i teraz znowu staję przed wyborem hehe tym razem a4b7 lub e91

silniki odpowiednio 1.8t vs 2.0 150km

jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mimo, że nie przepadam za audi to porównując te silniki to właśnie ono będzie przyjemniej jeździć.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem audi jest ładniejsze e91 ma strasznie brzydka pupę :D a 1.8t pod lpg w automacie miał kiedys znajomy z tym ze w passacie. Duza dynamika i silnik bardzo dovrze toleruje gaz nigdy mu sie nic nie działo zamienił na audi a6 z silnikiem 2.5d i plul sobie potem w twarz. Twoja decyzja jesli nie jesteś milosnikiem bmw to kup audi chociaż to dla mnie vw na koksach ale jednak to bmw ma w sobie to cos. Nie jest takie nudne i daje wieksza frajdę z jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to wszystko prawda co piszecie. Wolałbym bmw ale jednak ciagnie mnie do silnika 1.8t. Powiem że ostatecznie zdecyduje ilość mniejsca w aucie na tylnych fotelach a bmw juz siedziałem i jest ciasno to prawda (180cm) lecz nie najgorzej tak znowu, teraz czas usiąść w audi i ocenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o B7 to miejsca jest tak samo mało z tyłu jak w e90/91.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.