Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

listwy challenge koszt mw 9000/10000 zl w tej wersji (individual ze skora carbon z dwoma przeszyciami) ale osoba ktora je sprzedawala nie wiedziala co sprzedaje... a wiec koszt byl absolutnie nie adekwatny do przedmiotu nabytego

 

 

co jak co ale z tym kosztem listew to przesadziłeś :wink: nie ma bata, że aż tyle kosztują i to bez listwy na tunel środkowy :duh:

 

Nie przesadzilem :) http://www.mm-performance.pl/skorzane-listwy-wewnetrzne-czarne-szew-mpower-challenge-pakiet-zestaw-p-1059.html to jest edycja aktualna listew ogolna czyli przeszycie M power podstawowe na czarna skore, jeden rodzaj skory. W challenge usa, za tysiac dolcow dodatkowo dostajesz skore karbon jako drugi rodzaj skory. przeszycie jakie chcesz. No i jest gabka !!! a to jest duzaa roznica. Jezeli masz jakis kalendarz ksiazkowy lepszej jakosci to w srodku jest gabka introligatorska ktora robi taki mily doty... jak naciskasz to skora nie jest twarda tylko taka miluska tu jest to samo choc gabka jest ciensza aby uniknac efektu zaokraglenia.

 

Tunel srodkowy nie jest robiony bo w wersjach ultra luksusowych tunel nie jest skomponowany do listew, tunel jest komponowany do listew w wersjach podstawowych i M pakiet ale juz na przyklad E90 Frozen black nie i kazdy zestaw high end jest bez mostu. W polsce operujemy glownie zestawami podstawowymi i dlatego wiekszosc kojarzy ze most ma byc taki sam jak listwy ale de facto nie ma to nic wspolnego. Ale nawet w BMW, skora carbon jest bez mostu bo to jedyna wersja ultra lux a wiec most jest inny https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/51_6621/0/50623/L/0/2008/0/0/listwy-wewnetrzne-skra-carbon-516621 Tylko ze skora carbon BMW tak jak de facto ogolnie skora w E90 jest brzydka i podlej jakosci... dlatego Challenge moze sprzedawac swoje listwy w tej cenie bo jakosciowo sa ponad BMW.

 

Tylko nie wiem dlaczego cie cena tak dziwi bo To jest koszt mniej wiecej jednego z twoich genialnych foteli (snia mi sie po nocach). Tylko tez wiesz ze mozesz miec ten sam fotel albo lepszy za 30%/40% mniej (Recaro) ale chcesz miec M performance bo jest po prostu extra, ultra dopasowany i nikt ci nie podskoczy. W europie challenge nie jest znany ale w stanach to referencja jakosciowa i marketingowa tak jak Mperformance w europie i robia tak samo : skora z dupy jaka polnocno alaskiego, na bazie orginalnych listew BMW z tym paskudnym guzikiem Start/stop co wszyscy lubia i ktory zmienilem :)

 

tak to wygladalo na poczatku z orginalnym guzikiem :

http://i.imgur.com/qMlxFDm.jpg

 

....

Wrzucaj zdjęcia lamp Black Line :D

 

Jak chodzi o porady to ewidentnie skorzystam :cool2: Tak dbam o samochod i jestem cholernie szczegolowy a wiec rozumiesz dlatego bylem tak zly z listwa centralna, niby nie duzo niby da sie to zatuszowac ale ja do cholery wiem ze to tam jest... i az mnie razi swoim niewidokiem... A lampy black line to czekalem na co wiesz i dopiero wyslales a wiec teraz bedzie sie z nimi robilo :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogromny plus za czas i poświęcenie włożone w całość zmian wnętrza :cool2:

wszystko wykonane profi, schludnie i ładnie

 

jednak kolorystyka kompletnie nie jest w moim guście, ważne, że Tobie się podoba :cool2:

czerwony w takich ilościach jak tutaj, jaki by nie był, gryzie się z carbonem, kolorem nici obszycia...

 

osobiście poszedłbym w kierunku całość w czerni, elementy carbonu, z niewielkim akcentami w kolorze czerwonym lub niebieskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W USA te listwy, które sprzedaje mm-performance kosztują 1290$......

 

No tak podawalem cene w polsce ale nie jest duzo nizsza bo nie zapomnij ze w stanach nie ma Vatu a wiec 1290 dollarow = 4000 zlotych + Clo 5% + 23% Vatu = 5200 + marza polska + wysylka ze stanow (paczka z ta objetoscia i wartoscia to jakies 120 dolarow/ 400 zyla zl DHLem) = 6400 zl co tamci chca.

 

990 dolarow/3000 zl kosztuje opcja individualna dodatkowo czyli tak jak napisalem razem w polsce mniej wiecej miedzy 9000 a 10000 zl.

 

W statanch mozna kupic samochod 40% taniej niz w europie ale jak go tutaj dostarczysz legalnie to cena juz bedzie taka sama bo dojdzie ci clo + VAT + akcyza + przesylka.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

osobiście poszedłbym w kierunku całość w czerni, elementy carbonu, z niewielkim akcentami w kolorze czerwonym lub niebieskim

 

tak ale nawet sparowaliem taka wersje bo tez o tym myslalem tylko byla ultra smutna (jak wersja orginalna czarne skory) i tak naprawde to byla kopia Frozen black najbardziej kopiowana wersja w usa.

Ten czerwony jest naprawde ciemny tylko zdjecia z iphona zrobily go jaskrawego.

 

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/131354_Full_HiRes.jpg

 

jezeli czarna podsufitka nie wytlumi wnetrza (w realu a nie iphonowych zdjeciach sadzi ze wytlumi), zastanowimy sie na przszyciem boczkow na czarny z czerwonym haftem (tam jest tego najwiecej czerwonego)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zacny projekt:).

Co do koloru to ja jestem uczulony i nigdy nie kupilbym czerwonego auta ani auta z czerwona tapicerka :). Co do listew to moim zdaniem nie ma sensu sciagac listew za 6k skadkolwiek. Sa zaklady ktore obszyja Ci Twoje jak chcesz za ulamek ceny. Jak z deska? Kiedy obszywasz i gdzie? Napisz na PW cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny projekt:).

Co do koloru to ja jestem uczulony i nigdy nie kupilbym czerwonego auta ani auta z czerwona tapicerka :). Co do listew to moim zdaniem nie ma sensu sciagac listew za 6k skadkolwiek. Sa zaklady ktore obszyja Ci Twoje jak chcesz za ulamek ceny. Jak z deska? Kiedy obszywasz i gdzie? Napisz na PW cene :)

 

 

oczywiscie ze jezeli facet by mi sprzedawal listwy bo normlanej cenie to bym ich nie kupil... on myslal ze to listwy po prostu ladne... cena byla ULTRA meta rozsadna :norty: Za to nie do konca zrobisz ta listwe bo trzeba tam dodac gabke intoligatorska aby listwa byla taka mieciutka (a to duzo zmienia) a to juz jest dosyc trudne, bo nie mozesz kleic skory bezposrednio do gabki a gabeczka musi byc ultra cienka jeszcze ciensza niz w kalendarzach ksiazkowych. Udalo mi sie znalesc na to patent :) bede musial wykonac jedna probe :)

 

Jak tylko bede cos wiedzial o desce dam znac ale na razie jedyna sensowna oferte (Cena/jakosc wykonania) mam z Vilna trzeba tam jechac zostac 3 dni itd (moze na week endy z zona) a nie wiesz czy za miesiac rosjan tam nie bedzie :cry2: . Reszta albo nie chce dac gwarancji na nie skrzypienie albo zada sumy z kosmosu. napisalem do kokosa moze u niego cos sie da zdzaialac.

 

hmm nie lubisz czerwonego... ja po prostu jestem fanem, nawet sie zastaniaoalem czy nie przemalowac woz na czerwono :)

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

osobiście poszedłbym w kierunku całość w czerni, elementy carbonu, z niewielkim akcentami w kolorze czerwonym lub niebieskim

 

tak ale nawet sparowaliem taka wersje bo tez o tym myslalem tylko byla ultra smutna (jak wersja orginalna czarne skory) i tak naprawde to byla kopia Frozen black najbardziej kopiowana wersja w usa.

Ten czerwony jest naprawde ciemny tylko zdjecia z iphona zrobily go jaskrawego.

 

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/131354_Full_HiRes.jpg

 

jezeli czarna podsufitka nie wytlumi wnetrza (w realu a nie iphonowych zdjeciach sadzi ze wytlumi), zastanowimy sie na przszyciem boczkow na czarny z czerwonym haftem (tam jest tego najwiecej czerwonego)

 

 

ta wersja ze zdjęcia jest mega :)

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ta wersja ze zdjęcia jest mega :)

:cool2:

 

a no widzisz ja uwarzam ja za troche smutna i tutaj wchodzimy juz w kwestie upodoban. Wez tez pod uwage ze to jest zdejecie pro, jak zrobie swoje pro to tez inaczej bedzie wygladalo niz z telefonu :) po drugie w stanach jak ludzie robia sobie wnetrza to sa to bardzo czesto kopie tej wersji :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W USA te listwy, które sprzedaje mm-performance kosztują 1290$......

 

No tak podawalem cene w polsce ale nie jest duzo nizsza bo nie zapomnij ze w stanach nie ma Vatu a wiec 1290 dollarow = 4000 zlotych + Clo 5% + 23% Vatu = 5200 + marza polska + wysylka ze stanow (paczka z ta objetoscia i wartoscia to jakies 120 dolarow/ 400 zyla zl DHLem) = 6400 zl co tamci chca.

 

 

O opłatach nie zapomniałem :wink: , miałem na myśli taka opcję, że ktoś przy okazji mógłby przywieźć te listwy zza wody :wink:

 

Tak czy inaczej gratuluję Ci, że udało się je kupić okazyjnie :cool2:, ale wg mnie cena za nie jest skandalicznie przesadzona, KoKoS zrobi takie same za 1000 zielonych włącznie z tunelem środkowym :wink:

 

Przecieraj szlak z tym obszywaniem deski bo też się nad tym zastanawiam, ale najpierw musze doprowadzić resztę tapicerki do porządku :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie lubisz czerwonego... ja po prostu jestem fanem, nawet sie zastaniaoalem czy nie przemalowac woz na czerwono

Dziękuję , dziękuję naprawdę jestem zaszczycony :lol: :mrgreen: :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest nie tajemnica to czy mógłbyś zdradzić jakie były koszty zakupu i zrobienia samej mechaniki w tym aucie ?

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie lubisz czerwonego... ja po prostu jestem fanem, nawet sie zastaniaoalem czy nie przemalowac woz na czerwono

Dziękuję , dziękuję naprawdę jestem zaszczycony :lol: :mrgreen: :wink:

Heh a to dobre :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest nie tajemnica to czy mógłbyś zdradzić jakie były koszty zakupu i zrobienia samej mechaniki w tym aucie ?

 

Jakies 30000zl z grubsza za czesci z robocizna (zawieszenie, nowy uzywany silnik, duzo osprzetu czyli sondy lambda (wszystkie), paski rozne, pompa wspomagania, swiece itd i nawet takie czesci co w polsce sie nie wymienia jak filtr weglowy paliwa no i robocizna) biorac pod uwage ze wymiana obu katalizatorow byla na koszt ASO (to byloby 11000 zl wiecej jak bym mial placic).Wszystko wymieniane w orginale. No i mam jeszcze stary silnik na ewentualne przekladki. Auto uzywane ma jezdzic jak nowe dla mnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwali Ci sie takie podejście. :cool2: Szkoda, ze w Polsce tak mało osób postępuje w podobny sposób.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uwazalem ze wole kupic troche bardziej uzywane/starsze auto i go wywindowac niz kupowac nowsze myslac ze nie bedzie nic do zmiany. Jak jade w trase to musze wiedziec ze nic tam nie peknie, nie zostawie podwozia lub czegos innego bo raz musialem naprawiac jakies auto w szwajcarji bo nie dalo sie ruszyc 7 lat temu i wtedy zrozumialem jak drogo moze kosztowac male oszczednosci lub nieznajoma mechnaika (dokladnie 7430 frankow szwajcarskich + hotel na 4 dni + nie dojazd do klienta za cos co bym w polsce zaplacil 5000 zl...). tutaj po uplywie roku, jedyna rzecz ktora bym moze zmienic to samochod z 2008 roku aby miec nawigacje z twardym dyskiem. Z drugiej strony rok temu uwarzalem nawigace za genialna bo w poprzednim aucie jej nie bylo, tylko po roku zaczyna byc troche mozolna bo apetyt rosnie z jedzeniem...

@olo46 : widze ze jestes na zjezdzie, jestem ciekawy reakcji na zywo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem rownierz w Bimmianie, jest drogo przez koszty wysyluki ale jezeli ktos by cos tam chcial to robie zamowienie raz na 2 miesiace, podzielimy koszty wedlug wagi. https://www.bimmian.com/Interior-Color-Strips-for-BMW-E90-or-E91-3-Series

 

Odezwij się jak będziesz coś zamawial. Jeżeli nic się nie zmieni to chętnie zakupie sobie tam końcówkę wydechu.

 

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mloda : info na PW.

 

... Jak z deska? Kiedy obszywasz i gdzie?

 

Z obszyciem deski pewnie poczekam do konca sierpnia, najlepsza oferta jest z francji i taki termin maja ( jestem tam raz na dwa miesiace), jakosciowy top i robia w 2 dni tylko maja dlugie terminy oczekiwania. 750 euros na fakture za cala usluge (bedzie troche zabawy z odzyskiwaniem vatu z francji ale ksiegowy sobie poradzi) , druga cena z wilna troche taniej (o 30 euros w sumie) ale jakosc mniejsza wedlug mnie i nie mam referencji. W polsce (dostalem jakies 10 ofert) ceny sa albo bardzo niskie ale nie daja gwarancji na nie skrzypienie albo po prostu oderwane od rzeczywistosci bo prawdopodobnie jest to usluga rzadko wykonywana i nie wiedza dokladnie ile czasu/materialu to pochlonnie . Rozpietosc cen jest od 2200 zl (bez gwarancji) do ponad 6500 zl. Czekam jeszcze na wycene jednej firmy w polsce ale nie robie sobie nadzieji, trzeba bedzie jechac do francji.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi zainstalowałeś te świecące paseczki, jak ze spasowaniem? Dobrze to wygląda na żywo? Wrzuć jakieś fotki jak możesz bo jestem bardzo ciekawy efektu.

 

Jakie swiecace paseczki :bokser: tam nic nie swieci :zlosc: , to sa listwy mechunik. Na zywo wyglada fajnie. Jak jestes w wawie to mozesz zobaczyc na zywo.

 

http://www.jlevisw.com/imgcache/ICP/JLV/Jlevi_StreetWerks_Interior_Color_Strips_For_BMW_E90-E91_-_BMW_3_Series_Sedan_and_M3_-_2006-2012_Fully_customize_your_interior_by_picking_the_color_and_where_it_goes_elements_producthtm_showcase_ICP_ML_015jpg_fa1c57a6.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem rownierz w Bimmianie, jest drogo przez koszty wysyluki ale jezeli ktos by cos tam chcial to robie zamowienie raz na 2 miesiace, podzielimy koszty wedlug wagi. https://www.bimmian.com/Interior-Color-Strips-for-BMW-E90-or-E91-3-Series

 

To coś musiało się po....przestawiać bo jak wszedłem w tego linka 10 minut temu to prowadził do światłowodów do wnętrza. Teraz mi link mi nie działa.

 

*****edit*****

 

:duh: nie wiem dlaczego ale jakoś stwierdziłem, że to świeci :duh:. Chętnie zobaczę na żywo, odezwę się na PW :cool2:

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: nie wiem dlaczego ale jakoś stwierdziłem, że to świeci :duh:.

 

Tak jak sie mowilo w moich stronach w mlodosci... Not enough cola in your Coca cola. :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.