Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

jakbysmy sie zgadali ja bym wzial maske i tylni zderzak od nich. Moglibysmy cos po negocjowac i transport miec ultra tanio.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wtedy kiedy ty ? :wink:

 

nie spieszy mi sie zupelnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ceny nie znam ale jak je zobaczyłem to wryły mi się w pamięc.

Pewnie z 4k € trzeba wydać za nówki

 

Ps. Ale da się jeszcze drożej :shock:

https://www.leebmann24.de/#search:query=666+felgen

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na zywo u Fusa i mi sie podobaly te felgi ale za ta cene sa juz BC Forged :jawdrop: a 2 czesciowki 19 waza zaledwie 9kg (jednak relacja cena do jakosci to nie jest mocna strona BMW):

 

http://1.bp.blogspot.com/-iiadPjvgV3U/U-zUACCVuFI/AAAAAAAESMw/FcN1Ra-kwAc/s1600/blog_07312014_bmw_m3_liberty_walk_pur_lx12_2.jpg

 

prawdobodpbnie beda 313 à la to co proponuje Kuflon tylko Czerwono czarne a nie bialo czarne :

842837769_2_1080x720_bmw-m3-40icabriolet-dkg-595km-tuning-ess-kompresor-jedyna-taka-perla-dodaj-zdjecia_rev013.jpg

 

musze znalesc tani sposob aby zrobic blendy na felgi by to pomalowac.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez poczatek sezonu zaglowego w EU mam male opoznienie z wnetrzem ktore przedstawie w nastenym tygodniu... a wiec czekajac na koniec nastepngo tygodnia gdzie bedzie cala sesja... maly teaser ktory nie pokazuje oczywiscie podstawowych i najwiekszych zmian pozostawionych na glowna sesje w nastepny czwartek

 

gGP02wk.jpg

 

cFcJZS7.jpg

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no zapowiada się ciekawie, piękne listwy carbonowe :cool2:

 

hybrydowe :mrgreen: nie carbonowe :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez poczatek sezonu zaglowego w EU mam male opoznienie z wnetrzem ktore przedstawie w nastenym tygodniu... a wiec czekajac na koniec nastepngo tygodnia gdzie bedzie cala sesja... maly teaser ktory nie pokazuje oczywiscie podstawowych i najwiekszych zmian pozostawionych na glowna sesje w nastepny czwartek

 

gGP02wk.jpg

 

Fajnie, szkoda, że krzywo ...

Sorry, ale przy takich inwestycjach, takich zmianach, to takie rzeczy powinny być robione perfekt. Inaczej zalatuje to trochę "popularnym wieśtuninngiem a'la E36".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest krzywo ? :lol:

 

nastepny troll zazdrosny czy tylko masz problem z perspektywa ? tak miedzy nami myslisz zebym robil tak duze, tak ostre zdjecia i w takim przyblizeniu jak by cos bylo krzywo ? Zastanow sie chwile soolku.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze bo tak jest w orginale BMw. Podlokietnik jest dwuczesciowy i musisz zachowac dystans bo nie mozesz miec tarcia szczegolnie na Alkantarze bo po 10 otwarciach mialbys po materiale (czy to skora czy alkantara zreszta). chyba ze chodzi o to ze lewa strona alkantary jest wezsza od prawej (ale to nie 1 mm duzo wiecej to efekt zamierzony) ale wedlug mnie chodzi o nic :norty:

 

tak wyglada orginal :

9bb28b4a4f56ac1805ed3fa608cf

 

odstep jest jeszcze wiekszy bo na maszynie automatycznej potrzebujesz duzo wiekszych marz bo rzuty sa wieksze. Zmienilem pesrpektywe na koncu podlokietnika bo ten BMW jest po prostu kwadratowy do potegi i brzydki.

 

tu jest drugie zdjecie tego samego elementu z gory (moze lepiej widac) :

http://i.imgur.com/jZKkazb.jpg

 

z drugiej strony jak patrze na jego turasa fotografowanego z 8 metrow to sie zastanawiam bo gosc sie zna na wiestuningu. :roll:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie czepiam ;P nie jestem gosciem od modyfikacji wizualnych... ;) Tez podejzewalem ze spas jest rozny juz w oryginale, ale bylem zbyt leniwy by zjechac do piwnicy i sprawdzic u siebie jak to siedzi.

 

Podlokietnik jak podlokietnik - ergonomiczny ;D Sorry - ostatnio myslalem o modyfikacji wizualnej - myslalem jak tu zamontowac hydrauliczny hamulec reczny by nie bylo szpetnie xD

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bez duzej przerobki tunelu centralnego sie nie obedzie jezeli chcesz to zchowac.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jest krzywo ? :lol:

 

nastepny troll zazdrosny czy tylko masz problem z perspektywa ? tak miedzy nami myslisz zebym robil tak duze, tak ostre zdjecia i w takim przyblizeniu jak by cos bylo krzywo ? Zastanow sie chwile soolku.

Tak, troll, siedzący od kilku lat na tym forum i wrzucający codziennie kupę hejtu :mrgreen:

Weź linijkę, zmierz sobie obszycie lewej części od początku do końca, to może dojrzysz.

Patrząc także na kolejne zdjęcie z góry, ewidentnie widać krzywe szycie tylnej części - porównaj z prawą stroną.

Jak napisałem, zwracam uwagę na pewne szczegóły. Inny ich nie widzą. Jak Ty. Normalne. Każdy ma swoje zboczenia.

 

O co do dalszego komentarzu odnośnie mojego auta, to ... wystawiasz się na forum, robisz nietuzinkowy projekt, licz się z krytyką. Ale przyjmij ją na klatę. Robisz sporo roboty, za grubą kasę - szacun. Ale zamiast zachowywać się jak ... zwróć uwagę na pewne szczegóły, dopracuj je, a większa ilość ludzi doceni Twoją robotę.

A moje auto - seria, więc nie wiem, gdzie tam wieśtuning widzisz. Tak tylko, żeby odbić piłeczkę, bo Cię ktoś skrytykował? Słabe.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.