Skocz do zawartości

e46 m47n kopcenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawa ma się tak :mrgreen: dzisiaj to zauważyłem,wcześniej nie zwracałem uwagi na to jadę na 3 i but nagle a w lusterczku dymek czarny

 

jakoś mi to nie przeszkadza specjalnie bo nawet fajnie to wygląda but czarny dymek i auto do przodu..

 

Raz takie e60 widziałem jechało spokojnie i but czarny dym i e60 nie ma :mrgreen:

Opublikowano

skomentuję to tak:

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_6iOwal2ARxLbVR2fa5irQy8zvplQhlfM.jpg

 

nie wiem w ogóle po co ty tworzysz kolejne tematy, które są takie głupie, że ja ze śmiechu już nie mogę jak je otwieram. Nie wiem czy to żarty, czy piszesz to na serio, bo jak na serio to szczerze współczuję. Nie będę Ci pisał nawet co sprawdzić, co wyczyścić, bo Ty bez spytania się na forum to nawet nie wiesz gdzie płynu do spryskiwaczy wlać. Ręce opadają.

 

już dawno w ogóle powinieneś mieć bana na tym forum, bo to co ty wyczyniasz to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Opublikowano
  • Autor

bo tak jak mówię dzisiaj było pochmurno... jadę sobie 3bieg i w pewnym momencie but i w lewym lusterku widziałem jak z tyłu poleciał czarny dymek

 

korekcje wtryskiwaczy dobre,wszystkie w normie się mieszczą,odma zmieniana na nową,przepływomierz dobrze mierzy,rury do IC sprawdzone szczelne,

Opublikowano

Jedynie turbo lapie przeladowanie :)

Czy moze uporales sie z tym ?

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak by było przeładowanie to by w inpie był chyba błąd non stop

 

nie mam lapka co do przeładowania by sprawdzić

Opublikowano
  • Autor
mało mam problemów..jeszcze dymem będe się martwił :mrgreen: dupnie turbo dam za 1600zł do regeneracji bo wtedy bedzie mus już a tak profilaktycznie to nie ma kasy :norty:
Opublikowano
  • Autor
ale jak puści? bo jak jadę normalnie to nic nie widzę tylko jak but idzie :mrgreen:
Opublikowano

Jak widzisz swojego czarnego smolistego baka w lusterku to musi byc duzy, za duzy....

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.