Skocz do zawartości

żółta kontrolka(kłódka)


Kacyper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pozwolicie ze podepne sie pod temat gdyż problem ten spotkal i moją e87. Pogrzebalem troche w necie i poza upgradem softu, czyszczeniem mechanizmu blokady kierownicy czy wymianą kolumny znalazlem emulator, ktory rzekomo rozwiazuje problem na zawsze (30minut roboty przy wykreceniu 3 srubek):

http://www.ecuvonix.com/steering-lock-p-646.html?language=en

 

Czy ktoś z Was spotkal sie z takim rozwiazaniem? jakie są Wasze doswiadczenia/ opinie?

 

Prosze o pomoc gdyz bardzo powaznie zastanawiam sie nad zakupem emulatora, a autko.. stoi i nie chce odpalić - zolta kontrolka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będę o tym myślał jeśli nie pomoże nowy soft. Ale mam nadzieje ze sie uda bo ostatnio to ciagle dokładam i bmw z wydatkami to niestety prawda...

 

 

 

 

 

Masz racje Kolego wiem coś o tym , dlatego wychodze z załozenia ze póki odpala i jedzi to pier.... nic nie robie :D:D:D:D nawet jak coś puka czy obroty czasami świrują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

 

Pozwolicie ze podepne sie pod temat gdyż problem ten spotkal i moją e87. Pogrzebalem troche w necie i poza upgradem softu, czyszczeniem mechanizmu blokady kierownicy czy wymianą kolumny znalazlem emulator, ktory rzekomo rozwiazuje problem na zawsze (30minut roboty przy wykreceniu 3 srubek):

http://www.ecuvonix.com/steering-lock-p-646.html?language=en

 

Czy ktoś z Was spotkal sie z takim rozwiazaniem? jakie są Wasze doswiadczenia/ opinie?

 

Prosze o pomoc gdyz bardzo powaznie zastanawiam sie nad zakupem emulatora, a autko.. stoi i nie chce odpalić - zolta kontrolka.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

Emulator zamontowany juz jakiś miesiąc temu. Wszystko działa w należytym porządku i nie ma absolutnie problemów. Tak jak pisałem 30 minut roboty i powrót do freude am fahren :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może opisz dla potomnych rok po kroku ;-)

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.