Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu mnie ktoś zbanuje za tematy bez VIN ale tak jak pisałem wcześniej chcę tylko troszkę otworzyć oczy ludziom którzy tu zaglądają. A o VIN pewnie się nie doproszę - ale spróbuje oczywiście

 

Prosty zarobek 10tys zł

 

Kupujesz auto z przebiegiem 260.000 za niecałe 30tys zł

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dokzWEPtyDQJ:cartweet.com/nl/occasions/1053061/bmw-x5-3-0i-executive.html+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

 

I sprzedajesz z przebiegiem 194.000 za niecałe 40tys zł

http://otomoto.pl/bmw-x5-3-0b-gaz-full-opcja-navi-skora-C32664737.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinien właśnie powstać temat w stylu ,, UWAGA NA TE AUTO " i oczywiście w temacie wklejane zdjęcia ,viny itp :)

 

Jestem jak najbardziej za :cool2:

 

Podwieszony na górze - tylko trzeba by ustalić jakieś zasady i publikować tylko 100% rzetelne i potwierdzone informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez komentowania bo robiłby się syf . Każdy kto ma informacje o danym aucie wstawia zdjecia , wkleja vin , podaje podstawowe informacje typu : miejscowość , na czym polega wałek i w miarę możliwości potwierdzenie o danym wałku. Np. wklejenie linku(lepiej skanu strony ,wtedy zostanie na wieki) na którym auto ma większy przebieg niż aktualnie deklaruje sprzedawca,rozkodowany vin że np angol, zdjęcia z oględzin itp żeby nie miało miejsca oczernianie danego samochodu bez podstawy. Wtedy nie będzie trzeba przelecieć ,,100" stron żeby zobaczyć kilka samochodów tylko każdy przed kupnem najpierw sobie sprawdzi wątek czy aby nie ma tam auta którym się interesuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.