Skocz do zawartości

[E39] 528i 1999r.


kaktus36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem pokazać wam moje drugie BMW jakim jest model E39 528i z 1999r.

Na dzień dzisiejszy samochód ma przejechane 174 000 km przeze mnie od nowości :)

Samochód posiadam od nowości. Zakupiony został przeze mnie jeszcze jak pracowałem w Niemczech pod koniec 99r.

BMW jest moim oczkiem w głowie. Dbamy o niego aż do przesady. Mam nadzieje na pozytywne jak i negatywne komentarze :)

http://pokazywarka.pl/l1b2bo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :shock: to możesz niejedno opowiedzieć o tym e39 :D

 

Rozkoduj jeszcze VIN i wrzuć tutaj a poniżej foty :cool2:

Co do zdjęć to wstaw je na hosting jakiś (np. ja używam teraz postimg.org bo imageshack stał się płatny :evil: ). Potem kopiujesz link ( w przypadku postimg.org musi to być link bezpośredni) w wstawiasz klikasz i między te nawiasy wstawiasz link. I tyle :D

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wow :shock: to możesz niejedno opowiedzieć o tym e39 :D

Wątpie kolego.

Nie raczył nawet jeszcze odpowiedzieć na moje jedno pytanie "To jak to w końcu jest? "

Jeszcze jedna sprawa.

W galerii E36 piszesz......

To moje pierwsze BMW

dopiero drugi samochód od zdania przeze mnie prawa jazdy 2 lata temu :)

W galerii E 39 piszesz.

Chciałem pokazać wam moje drugie BMW jakim jest model E39 528i z 1999r.

Na dzień dzisiejszy samochód ma przejechane 174 000 km przeze mnie od nowości :)

Samochód posiadam od nowości. Zakupiony został przeze mnie jeszcze jak pracowałem w Niemczech pod koniec 99r.

Zdałeś prawko 2 lata temu, a jeździsz E39 od nowości, czyli '99.

Coś tu nie gra :think:

To jak to w końcu jest?

No i przegapiłem jeszcze jeden wpis :wink:

Niedługo jeszcze zdjęcia 3 BMW w rodzinie jakim jest model E60 530xd również posiadanego od nowości:)

Zanosi się nam cały salon BMW :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :shock: to możesz niejedno opowiedzieć o tym e39 :D

Wątpie kolego.

Nie raczył nawet jeszcze odpowiedzieć na moje jedno pytanie "To jak to w końcu jest? "

Jeszcze jedna sprawa.

W galerii E36 piszesz......

To moje pierwsze BMW

dopiero drugi samochód od zdania przeze mnie prawa jazdy 2 lata temu :)

W galerii E 39 piszesz.

Chciałem pokazać wam moje drugie BMW jakim jest model E39 528i z 1999r.

Na dzień dzisiejszy samochód ma przejechane 174 000 km przeze mnie od nowości :)

Samochód posiadam od nowości. Zakupiony został przeze mnie jeszcze jak pracowałem w Niemczech pod koniec 99r.

Zdałeś prawko 2 lata temu, a jeździsz E39 od nowości, czyli '99.

Coś tu nie gra :think:

To jak to w końcu jest?

No i przegapiłem jeszcze jeden wpis :wink:

Niedługo jeszcze zdjęcia 3 BMW w rodzinie jakim jest model E60 530xd również posiadanego od nowości:)

Zanosi się nam cały salon BMW :mrgreen:

 

Detektyw Cichy na tropie :mrgreen: Możesz nawet dyskretnie śledzić podejrzanego Solarisem :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo chyba się poczuwa na detektywa.

1. Samochód mamy od nowości - jest to samochód mojego taty , który korzysta czasem z tego forum za pomocą mojego loginu.

2. Widzę, że jak ktoś coś ma od nowości to od razu albo to coś ukradł, albo jak widze twierdzi parę osób kłamie... - tu mam na myśli naszego detektywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno dla Pana niedowiarka i widocznie chyba "zawistnego" Pana Cichego :

BMW E60 jeździ moja mama także tu też pudło z twoim węszeniem kłamstwa - ale jak widzę po twoich wpisach to bardzo często wiele rzeczy Ci albo nie odpowiada albo coś jest nie tak - Zasada moje najlepsze a innego to ... ... albo kłamie :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po pierwszym poście w tej galerii nie da się rozpoznać kto pisze, Ty czy twój ojciec. Jest napisane "auto posiadane ode mnie od nowości", potem piszesz Ty jako Ty pod tym samym nickiem na forum w dziale E36, że masz prawko dwa lata, no i się pojawiają nieścisłości i faktycznie dziwnie to wygląda, sam chyba przyznasz...

Moja rada: jeśli Ty prowadzisz tą galerię to zmień w pierwszym poście info, że to auto Twojego ojca i sprawa będzie jasna :cool2:

I czekamy na rozkodowany VIN i zdjęcia :cool2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A i jeszcze jedno dla Pana niedowiarka i widocznie chyba "zawistnego" Pana Cichego

To fajnie, że jesteście wierni marce BMW.Tylko się cieszyć :cool2:

Tylko po co takie pokrętne pisanie?

Ale takie kombinacje wyglądają dziwnie.Moje, nie moje, taty, mamy,moje.

Po to jestem żeby pilnować porządku i to co mi się nie podoba to nic Ci do tego. Jeżeli tego nie akceptujesz to Twój problem.

I nikt nie twierdzi że coś ktoś ukradł i nie wpieraj mi.

"Coś tu nie gra"?

Tak ciężko napisać prawdę?

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zluzujcie, co to za problem :8) Co do auta to przepiękna, elegancka, klasyczna E39. Bez bzdurnych dodatków czy przesadzonych felg. Nie zmieniaj oryginału :mrgreen:

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja się wcale nie spinam.

Sam kolega pisze pokrętnie, a potem ma pretensje i jest obrażony na cały świat z przewagą na mnie :mrgreen: bo się zapytałem o wyjaśnienie.

A samo auto faktycznie fajne i nie skrzywdzone żadnymi niepotrzebnymi rzeczami :cool2:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.