Skocz do zawartości

Spot w Lublinie


grzehu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam w sumie jestem nowy ale chętnie dołączę , tak jak kolega wyżej napisał o 15 jest low lublin pod stadionem (areną) więc może jakieś spotkanie np pod mosirem i przejazd pod arenę (wiecie żeby tak fajnie wyglądało) może się załapiemy na jakiś mały kadr :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Czy może ktoś wie co się dzieje z Capazem? Zmienił nr czy wyjechał do Hiszpanii ?

 

Capaz okazał się frajerem,kłamcą i oszustem.

Poznałem go w maju 2014 roku na spocie w Lublinie.Nasza znajomość układała się bardzo dobrze.Pomagał mi a ja jemu w wielu sprawach związanych z BMW i jego i moim.Dosyć często się spotykaliśmy i rozmawialiśmy o różnych sprawach.

Schody zaczęły się gdy w październiku dałem mu pieniądze na moduł bluetooth bo mój się popsuł.Po miesiącu zapytałem go co z modułem-odpowiedział,że kolega który miał mu go przysłać gdzieś wyjechał i nie ma z nim kontaktu.Do tej pory nie mam ani modułu ani pieniędzy.

W grudniu zadzwonił czy mogę mu pożyczyć kabel OBD bo jego się popsuł.Ok-przyjechał,pożyczyłem-miał oddać po tygodniu-nie oddał do tej pory.

Mój samochód zaczął się dziwnie zachowywać więc chciałem zdiagnozować co się dzieje-oczywiście nie miałem go jak podłączyć bo kabel miał Capaz.

Dzwoniłem,wysyłałem SMS-y-na nic,nie odezwał się i nie powiedział nawet "kup sobie drugi bo jest mi potrzebny" a ja czekałem aż wreszcie kupiłem drugi po 2 miesiącach bo myślałem,że mi go odda.

Nie wiem,może o czymś nie wiem - ale wtedy się rozmawia.

 

Teraz najprawdopodobniej robi Wam i będzie robił innym diagnozy,programowania,kodowania itp. moim kablem OBD.

 

Capaz zna się na BMW ale miał też "wpadki" bo "powykładał" kilka aut Kolegom z Forum a ponownym stawianiem aut zajął się dziqsek i Prmax.

Było na Forum kilka tematów na temat Capaza ale zostały usunięte przez moderatorów (posiadam zrzuty ekranów tych tematów przed usunięciem ich).

Na dowód tego tutaj jest temat aktualny: viewtopic.php?f=21&t=263606

 

Zrobicie co będziecie uważali za stosowne,chciałem Was ostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.