Skocz do zawartości

BMW e90 Poszarpuje POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od 2 dni jestem posiadaczem BMW e90 silnik 2.0 163 km rok 2007 i juz mam problemy, a mianowice na biegu jałowym autko co jakis czas zaszarpie ( zatrzesie buda ) oraz podczas jazdy czasem zaszarpie. Wszystko to to takie pojedyńcze szarpnięcia.

Czy macie jakieś pomysły lub ktoś z was już miał z tym problem.

Opublikowano
Hej . Jesli objawem jest chwilowa utrata mocy podczas jazdy ( szarpniecie) obstawialbym Czujnik impulsow walka rozrzadu. Koszt jakies 350zl za oryginal bez robocizny ktora skaplikowana nie jest :cool2:
Opublikowano
Podejrzewam prędzej ze dwu-mas sie już odzywa :wink:
Opublikowano
  • Autor
No wlasnie Gość przed moim zakupem ponoc wymienił sama dwumase
Opublikowano
Obawiam się że zamontowano najtańszy czy zregenerowany dwumas bądź używkę, by tylko było w porządku przy sprzedaży. Problem niestety szybko powrócił ;/ Musisz dokładnie sprawdzić, wiesz już od czego zacząć.
Opublikowano
No i przy okazji sprawdż całą resztę jak należy i wymień to i owo :norty:
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Opublikowano
  • Autor
Zauwazylem ze pojedyncze szarpniecia sa jak auto jest zimne
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

powoli wychodzą rodzynki za 29000

 

 

dwumas albo jest walnięty albo nie więc nie ma znaczenia czy auto jest zimne czy nie

Opublikowano
  • Członkowie klubu
powoli wychodzą rodzynki za 29000

 

 

dwumas albo jest walnięty albo nie więc nie ma znaczenia czy auto jest zimne czy nie

 

na aledrogo juz od 25tys. :mrgreen:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Opublikowano
wtryski
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam byłem dzis na komputerze i pokazało blad 4B90 - rail- pressure monitoring on engine start po wykasowaniu i przepierdzieleniu auta juz nie wyskoczył ale wyskoczył taki bład 3F30 Rail- pressure sensor, signal

 

Mógłby ktoś powiedziec od czego mam zacząć bo wnioskuje że jest za małe cisnienie paliwa??

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
wtryski

 

To samo chciałem napisać. Też wg mnie wygląda na wtryskiwacz walnięty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.