Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

lukalski1 nawet nie muszę sprawdzać auto ma na 100% skręcony licznik i za te pieniądze czekają Cię tylko kłopoty...

 

Dzięki z odp. Mam blisko (30km) do tej fury, więc jak będę jechał w tamtym kierunku to zajadę obejrzeć i zdam relacje na forum :twisted:

 

A e90 z początków produkcji w podobny budżecie (do 30k maks.), będzie już coś warte? Fajnie by było znaleźć coś w m-pakiecie, ale to chyba też mocno podnosi cenę za auto?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lukalski1 koniecznie zdaj relacje i dodaj vin żeby ktoś inny nie jechał na darmo...

Poniżej 25 tyś ciężko o dobre 330ci a co dopiero e92...

Za 30k z początku coś kupisz ale i tak pewnie trochę rzeczy będzie trzeba porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy zadbane e91 330i N53 z 2009 z przebiegiem udokumentowanym 125tys km, z automatem, pełnym M-pakietem, alcantarą itp jest warte obecnie powiedzmy 58tys Pln? Czytaj dalej...

Dodam, że samochód miał małą przygodę, rozbity klosz, pogięta maska, oraz połamany zderzak przedni, chłodnice - widziałem go po dzwonie i w trakcie przebudowy, podłużnice, wahacze, wszystko wydaje się OK. Naprawiany w dużym autoryzowanym serwisie który ma bardzo dobre opinie. Oczywiście Cena za samochód naprawiony (lakierowana maska i zderzak) i przygotowany do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy zadbane e91 330i N53 z 2009 z przebiegiem udokumentowanym 125tys km, z automatem, pełnym M-pakietem, alcantarą itp jest warte obecnie powiedzmy 58tys Pln? Czytaj dalej...

Dodam, że samochód miał małą przygodę, rozbity klosz, pogięta maska, oraz połamany zderzak przedni, chłodnice - widziałem go po dzwonie i w trakcie przebudowy, podłużnice, wahacze, wszystko wydaje się OK. Naprawiany w dużym autoryzowanym serwisie który ma bardzo dobre opinie. Oczywiście Cena za samochód naprawiony (lakierowana maska i zderzak) i przygotowany do jazdy.

 

Co ty, daruj sobie to auto, zlom i tyle.

Szukaj bezwypadkowej okazji, najlepiej idz do salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz o który egzemplarz chodzi dokładnie, czy wnioskujesz na podstawie mojego opisu?
cnSWXqA.jpg

 

Porównaj z cenami na mobile.de i będziesz wiedział czy warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji że również poszukuję e90/92 podzielę się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami, by oszczędzić czasu innym

 

1. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-seria-3-e92-xdrive-automat-aso-inchcape-motor-warszawa-ID6zutLV.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Wymieniony tylni zderzak, malowane nadkole przy baku. Zauważalne wycieki przy kolektorze jak i również przy listwie wtryskowej(te były wyczyszczone na ostatnim przeglądzie info od sprzedawcy)

 

 

 

Witajcie,

 

na wstępie nie będę ukrywał, jestem właścicielem auta.

Uznałem, że muszę zareagować na w/w opinie bo są ewidentnie krzywdzące i mogą kogoś zniechęcić.

Żałuję, że jeśli ktoś był i oglądał, to nie przekazał dokładnie tego co mu opowiedziałem o opisanych wyżej przygodach.

 

 

Zderzak - wymieniony w ASO BMW Fus Warszawa - na światłach gość za mną za wcześnie ruszył i stuknął. Była tylko odbita ramka rejestracji, ale nie lubię takich rzeczy na samochodzie, więc wymieniłem z oc sprawcy. Mam zdjęcia uszkodzeń + oczywista dokumentacja z wymiany w systemie BMW.

 

Błotnik lewy tylny - szkoda parkingowa poprzedniego właściciela - robione w ASO Inchcape Motor Warszawa w momencie kiedy oddawał samochód w rozliczeniu za nowe BMW - dokumentacja w BMW (grubość powłoki lakieru średnio 300)

Błotnik prawy tylny - szkoda parkingowa - były poprawki, ale na małym, odciętym kawałku na wysokości nadkola. (grubość powłoki lakieru średnio 250)

 

Pozostałe elementy samochodu z lakierem fabrycznym.

 

Wycieki były. Diagnozowałem wszystko w serwisie Wiltronic w Warszawie.

Wymienione:

-uszczelki pokrywy zaworów

-oring zbiorniczka wspomagania

-uszczelnienie podstawy filtra oleju

-uszczelki wiązki i silniczka Valve

 

Wycieki umyte, żeby kontrolować czy wszystko zostało usunięte.

Autem jeżdżę na codzień. Od momentu wizyty w serwisie wszystko czyste i suche.

 

Na ten moment nie ma się do czego przyczepić. Nie mam nic do ukrycia. Sam kupowałem drożej w ASO chcąc mieć pewność, że auto nie było spawane z 3 innych więc wszystko jest sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy zadbane e91 330i N53 z 2009 z przebiegiem udokumentowanym 125tys km, z automatem, pełnym M-pakietem, alcantarą itp jest warte obecnie powiedzmy 58tys Pln? Czytaj dalej...

Dodam, że samochód miał małą przygodę, rozbity klosz, pogięta maska, oraz połamany zderzak przedni, chłodnice - widziałem go po dzwonie i w trakcie przebudowy, podłużnice, wahacze, wszystko wydaje się OK. Naprawiany w dużym autoryzowanym serwisie który ma bardzo dobre opinie. Oczywiście Cena za samochód naprawiony (lakierowana maska i zderzak) i przygotowany do jazdy.

 

 

Podejrzewam po opisie , że to moje E91 330i :-)

Zawsze możesz zapytać głośno czy warto kupić ode mnie - kilka osób z grupy napewno Ci odpowie jakie auta kupili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz napisać konkretnie kto od ciebie tutaj kupował auta?

 

Nie pamietam nick-ów - tu napewno są Ci od F13 640d ,E93 335i , E93 325d , E92 325ixDrive , E60 535d , E46 M3 , E64 M6 i tak pewnie z kilka E46 i nie tylko BMW ... są też tacy którym sprowadziłem inne marki .

Wystarczy wejść na FB i poczytać opinie .

Edytowane przez Pafu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupywalem kilka juz aut od Pawla i polecam 100% . Auta z pewna historia nic nieczarowane ukrywane . Naprawa tylko w autoryzowanym warsztacie . Ostatnie moje e93 335i cabrio kture sprzedalem http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=162254&start=100 . Teraz razem szukamy e92 M3 . Polecam 100% bardziej uczciwego sprzedawcy nieznajdziecie nigdzie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników bmw

zastanawiam się nad kupnem e 90 320i 150km

tylko tak naprawdę nic nie wiem o tym silniku

czy to udana jednostka?

na co zwrócić uwagę przy kupnie?

aa no i rok produkcji koniec 2005

bo ogólnie kolega chce mi ją sprzedać ale nie wiem co i jak póki co mam e46 320d 150koni i jestem bardzo zadowolony ale chce spróbować benzynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki temat mam. ok. 40 tys do wydania interesuje mnie e90 polfit lub e92. Chcę znaleźć dobrą sztukę. Da się coś w tych pieniądzach? Jakich silników szukać. Najlepiej jednostka benzynowa - jest coś godnego polecenia? Wcześniej miałem e46, teraz przymierzam się do Giulietty ale w mojej okolicy nie ma nic sensownego. Rozszerzam więc zakres interesujących mnie marek i celuje w egzemplarz. Na czytanie wszystkiego o Alfach i ich szukanie spędziłem masę czasu. Proszę o jakieś wsparcie bo szukanie wszystkich informacji na temat kolejnego modelu mnie zabije.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki temat mam. ok. 40 tys do wydania interesuje mnie e90 polfit lub e92. Chcę znaleźć dobrą sztukę. Da się coś w tych pieniądzach? Jakich silników szukać. Najlepiej jednostka benzynowa - jest coś godnego polecenia? Wcześniej miałem e46, teraz przymierzam się do Giulietty ale w mojej okolicy nie ma nic sensownego. Rozszerzam więc zakres interesujących mnie marek i celuje w egzemplarz. Na czytanie wszystkiego o Alfach i ich szukanie spędziłem masę czasu. Proszę o jakieś wsparcie bo szukanie wszystkich informacji na temat kolejnego modelu mnie zabije.

 

Pozdrawiam

 

Co prawda e91, ale sprzedaje kolega z forum, wiec może warto się zainteresować :wink:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=338301

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki temat mam. ok. 40 tys do wydania interesuje mnie e90 polfit lub e92. Chcę znaleźć dobrą sztukę. Da się coś w tych pieniądzach? Jakich silników szukać. Najlepiej jednostka benzynowa - jest coś godnego polecenia? Wcześniej miałem e46, teraz przymierzam się do Giulietty ale w mojej okolicy nie ma nic sensownego. Rozszerzam więc zakres interesujących mnie marek i celuje w egzemplarz. Na czytanie wszystkiego o Alfach i ich szukanie spędziłem masę czasu. Proszę o jakieś wsparcie bo szukanie wszystkich informacji na temat kolejnego modelu mnie zabije.

 

Pozdrawiam

 

Pisz do marko0424 on ma extra 325d na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie dotyczące tego auta:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-seria-3-e92-z-aso-xdrive-automat-warszawa-prywatnie-ID6zutLV.html#11378c8c22

 

Od razu zaznaczam, że nie jestem ekspertem :D natomiast sprawdzając vin na bimmer work, widnieje informacja "Transmission manuell", natomiast w aucie jest skrzynia automatyczna. Co więcej, na zdjęciu poglądowym na bimmer work również jest skrzynia w automacie. To jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka jest teraz prawidłowa wycena dla e92 320i z 2009 roku z historią aso i w bardzo dobrym stanie? Ogłosiłem się z 58k, ale chyba przesadziłem. Obniżyłem do 55k i teraz do 52k i brak odzewu. Jaka jest teraz wartość rynkowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.