Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ale golec :D Fiat panda jest lepiej wyposażony :mrgreen:

masz rację golas a co myslisz o przebiegu ? auto ma juz 7 lat a przebieg .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem nad jedną hiszpanką, ale komu sie opłaca ciągnąć auta z Hiszpanii?

A do tego przycisk Start/Stop wytarty jak dzika świnia przy 100KKM? :lol:

 

to nie jest wytarty przycisk, w pre-lci jest inny przycisk jak w lci ten nowszy model ma obwódkę pokrytą często spotykaną "gumką" , wytarty przycisk ma niewidoczny napis a tu jest idealny akurat (nie broniąc przebiegu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale golec :D Fiat panda jest lepiej wyposażony :mrgreen:

masz rację golas a co myslisz o przebiegu ? auto ma juz 7 lat a przebieg .....

 

Nie jestes w stanie ocenic przebiegu auta po fotkach, po za tym co ci z przebiegu? Jak auto nie bedzie dawalo frajdy z jazdy tylko bedziesz sie wkurzal ze kupiles golca. Bierz pozniej pod uwage ze gdy przyjdzie sprzedac Ci go to bedzie bardzo trudne wlasnie przez wyposazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem nad jedną hiszpanką, ale komu sie opłaca ciągnąć auta z Hiszpanii?

A do tego przycisk Start/Stop wytarty jak dzika świnia przy 100KKM? :lol:

 

to nie jest wytarty przycisk, w pre-lci jest inny przycisk jak w lci ten nowszy model ma obwódkę pokrytą często spotykaną "gumką" , wytarty przycisk ma niewidoczny napis a tu jest idealny akurat (nie broniąc przebiegu )

Właśnie tą ramkę - obwódkę (nie sam w sobie przycisk, który jest ok) miałem na myśli - jak mogła sie tak wytrzeć, przy tak małym przebiegu? :shock: Ktoś miał chyba jakieś mega paluchy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ostatnie pytanie co sadzicie o tym silniku???? 2.5xi czy 3.0???? to ten sam silnik ??? wady zalety???

 

N53B30 to ten sam silnik zarówno w 325i jak i 330i. Różnią sie kolektorem i programem. Niczym innym. Można niewielkim kosztem przerobić 325i na 270KM

 

zalety to spalanie/moc no i R6

 

wady: silnik potrafi brać olej, wtryski (900zł sztuka), wadliwa elektronika pompy wody (max 100tys i do wymiany) i z poważniejszych rzeczy tyle. Najgorsze i najdroższe to wtryski. Pompa wody Pierburg ok 1200-1400zł

a jeszcze NOX też potrafi kopnąć w kalendarz

 

tyle

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale golec :D Fiat panda jest lepiej wyposażony :mrgreen:

masz rację golas a co myslisz o przebiegu ? auto ma juz 7 lat a przebieg .....

Masz rację auto slabo wyposazone nie chodzi mi o jego kupno pytam poniewaz czasami jest ktoś kto oglądał dane auto i moze cos powiedzieć na jego temat :) szukam juz kilka miesięcy i nic nie ma :( a pytam po to zeby pogłebic swoją wiedze w dalszych poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj trzy sztuki E92 320d do 37 tyś zł i ogólnie cudów nie ma co się spodziewać :) Tradycyjnie ludzie w ogłoszeniach brednie wypisują.

 

1. http://allegro.pl/sprzedam-bmw-320d-coupe-e92-2007r-polski-salon-i6790450863.html

Mechanicznie na pierwszy rzut oka OK. Co do szczegółów które wiedziałem przed wyjazdem to zmieniony środek (był materiał) i aktualnie jest to piąty właściciel pojazdu. W ogłoszeniu bezwypadkowy i niestety to nie jest prawdą. Auto w okolicach tyłu od strony kierowcy malowane. Lampa przednia jedna nieoryginalna. Zderzak (właściciel poinformował przez telefon), błotnik lewy i na dobrą sprawę maska do malowania (spore odpryski). W miejscy nad drzwiami kierowcy przy dachu odchodzi lakier bezbarwny. Szyba przednia oryginał BMW ale z okienkiem na vin, w którym nie ma vin-u (chyba to nie jest pierwszy montaż?) Szkoda też, że właściciel piszę o nowym DPF, a na miejscu się okazuję, że jest to zamiennik który nie działa (dymi na czarno). Klocki wymienione, za to tarcze ze sporym rantem.

 

2. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e92-coupe-320d-ID6yQB2T.html

Kiepsko spasowany przód (spore szpary pomiędzy błotnikami), nieoryginalna przednia szyba. Lewy bok malowany (chyba cały lub w części, nie jestem pewien). Auto nie ma siły jechać (możliwe, że DPF zatkany). Akumulator do wymiany. Błędy świec żarowych i jeden kontroli trakcji. Środek całkiem zadbany jak na swoje lata. Z tego co pamiętam to również kierownica za bardzo nie twardniała przy większej prędkości.

 

3. http://allegro.pl/bmw-e92-i6792404706.html#thumb/1

Najkrótsze oględziny. Z tego co zdążyłem zauważyć to niesprawne siłowniki maski. Szczytem wszystkiego było przyjechanie autem z zagotowaną cieczą chłodzącą i możliwe też, że z nieszczelnym układem. Wnętrze na szybko smarowane plakiem. Auto najprawdopodobniej od handlarza.

 

Po tym co zobaczyłem to raczej sobie odpuszczę E92. Nie oczekiwałem cudów w tym budżecie, ale też myślałem, że będzie lepiej.

Mam do was takie pytanie czy do 36-37 tyś zł znajdę sensowne E90 325d/330d w automacie z ładnym wnętrzem i xenonem?

Jeżeli ktoś ma na sprzedaż godne polecenia E90 320d/325d/330d z automatyczną skrzynią i ciekawym wyposażeniem to proszę dać mi znać. Co do koloru to wszystkie oprócz srebrnego, szampańskiego czy czerwonego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre rzeczy na które zwróciłeś uwagę są mało istotne. Wymiana szyby o niczym nie świadczy. No i nie spodziewaj się że ktokolwiek specjalnie dla ciebie założy nowe tarcze hamulcowe przed sprzedażą. W każde 10 letnie BMW będziesz musiał włożyć kasę jeżeli chcesz mieć auto w bardzo dobrym stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiace temu kupilem w DE e91 lci 330d 07/2010r. Automat, M pasztet, navi prof, audio individual, fotele pelna elektryka, skora ostrygowa, panorama, tempomat z radarem i duzo wiecej. Przebieg 235.000. Auto na 100% bezwypadek. Calkowity koszt auta to 65k pln. Sam jestem ciekawy opini czy przeplacone czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś powie o tym samochodzie: http://allegro.pl/show_item.php?item=6794711603#thumb/2 ?

Wygląda na ścieme. Ciekawe jak bardzo było rozwalone.

 

Sprawdziłem samochód wyprodukowany w 2005, silnik N52 z wtryskiem EFi 190kW (podobno źle zarejestrowany).

Właściciel nie wie jaki ma motor w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niech poda vin i wtedy dowiesz się jaki to silnik i może jak bardzo był uszkodzony, bo, że był to raczej pewne.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.