Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie mam pytanie planuję zakup 318D lub 320D (zastanawiam się też nad serią 1, 118D lub 120D) ,

nie potrzebuję dużej mocy ani żadnego dodatkowego wyposażenia typu navi itd, może być golas :)

Czy do kwoty 28 tyś zł uda się nabyć rocznik 2005 lub 2006 w dobrym stanie?

Który z tych silników jest mniej problematyczny i ma tańsze części?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszytsko łądnie pięknie piszecie, ze auta za 50 koła sa wporzo a te za 36 to smieci, tylko ze na naszym rynku brak modeli po 50 koła z lat 2006 sa tylko takie do max 40 tys.pln, wiec mam rozumiec że w ciagu 2 miesiiecy niepokazała sie zadna igła na sprzedaz w polsce?

 

http://allegro.pl/seria-3-e90-2005-2012-18078?a_text_i[1][0]=2006&a_text_i[1][1]=2006&a_text_i[14][0]=230&a_text_i_enabled[1][0]=1&a_text_i_enabled[14][0]=1&order=pd&a_enum[16][2]=2&a_text_i[14][1]=240

 

przecież nawet na allegro masz 10 sztuk 330d z 2006roku za ponad 40tys więc nie wiem o czy ty mówisz ?

 

po za tym nie napisalem ze 330d za 36k to śmieć tylko jeśli ktos szuka auta w super stanie technicznym oraz wizualnym to niech kupuje w tej cenie uboższy silnik 318 lub 320 do 2006r. a jesli juz chce koniecznie za 36k miec 330 to niech spuści z tonu i nie oczekuje stanu salonowego w tych pieniądzach bo te auta są droższe od 318/320 o conajmniej 7-8 tys

 

 

no jest 10 sztuk ktore i tak sa tutaj juz dawno shejtowane ze ulepy bo to bo tamto zle, a pozatym sam xdrive a on mnie srednio interesuje wolalbym bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najpierw pytasz o opinie a skoro pytasz to widocznie potrzebujesz pomocy bo się kompletnie nie znasz ! a po kilku postach raptem szyderą trącasz że ktoś mówi że to ulepy a to zapewne nie prawda, skoro masz inne zdanie i wiesz lepiej jak ludzie z kilkuletnim doświadczeniem to jedź i kup po co pytasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś obserwowałem, to auta lekko uszkodzone wcale nie wychodziły po naprawie wyraźnie taniej niż całe - jedynie takie prawie "total schade" :wink: były dużo tańsze.

 

Tego się nigdy chris nie dowiemy, bo byśmy komuś odbierali chleb.

Sam jestem ciekawy, w jaki sposob z roczników 2005-2006 cena za 330d oscyluje w granicach 33-36k.

 

A kolega Vapor.... Sam się o to poprosiłeś, zatem:

Schowaj sobie swoje uszczypliwości w dodatku publiczne :nienie:

Powiem tyle, że może cie ciśnie, że nie wzialem twojej za 42k. :duh:

 

Śmiejesz się, ze rozgladam się za ulepami bo w cenach poniżej 40k, a smieszne jest to, ze sam oferujesz swojego ulepa za 42k, prawdopodobnie kłamiąc w żywe oczy, że było bezwypadkowe. To co widać u niej na tylnej cwiartce to jest pół biedy z tym, co już jest zakamuflowane, a robione jest w niej dookoła - przednie lampy? prawa z 2010, lewa z 2008r , a auto z '06 :norty: Mam mówić dalej? ;) Jesli nie kłamiesz, to poprzedniczki zrobiły cię nieźle w konia ;/ Przykre.

Wiec oczywistym jest, że jesli miałbym, jak to twierdzisz, wybrać ulepa, to wolę za 36k, w której mniej wiecej widać co było robione z dobrym wyposażeniem, niż kreconego gołego ulepa, z przelotem blisko 0.5mln. Myslisz, ze wymienisz kierownice, boczek, start-engine, wypierzesz tapicerkę i już bedzie sprawiał wrażenie przebiegu adekwatnie do aktualnego? Rób dalej przekręt, przekrecenia licznika już dokonałeś. Brnij dalej :cool2:

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005-2006 r 330d najbiedniejsza wersja z przebiegiem 200tys bez kręcenia licznika i bez wypadku w dobrym stanie tzn bez wyciekow i z niezarznietym silnikiem jest warta około 50tys zł wszystko poniżej to auta ktorych właściciele chcą cie wepchnac na minę ... Zastanow się dwa razy czy warto części do BMW są bardzo drogie a dobrego mechanika do bmw szukać ze świecą trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005-2006 r 330d najbiedniejsza wersja z przebiegiem 200tys bez kręcenia licznika i bez wypadku w dobrym stanie tzn bez wyciekow i z niezarznietym silnikiem jest warta około 50tys zł

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo trzeba zapłacić akcyzę sprowadzając takie auto z DE ?

To niedorzeczne. Przez to, że haracz ściąga panstwo, to wg ciebie jest wówczas więcej warte? Jak mam za 10 latka dawać 50tyś tylko po to, by mieć 3.0d to..... wolę posłuchać głosu rozsadku i wybrać nawet auto innej marki, bo i tak ŻADNEJ gwarancji nie masz, że za 50tyś nie wpadniesz w minę.

 

Chcąc mieć >2.0 w PL, opłaca się JEDYNIE ściągnąć auto w jakiś sposób rozbite. Dochodzi teraz problem uczciwości tych ściągających, bo samemu takie sciagnac graniczy z cudem mając na uwadze dawno oklepane układy handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, podaj przykład.

W niemczech spokojnie kupujesz 330d 2006r nieulepiony, za 10k eur. z relatywnie niskim przebiegiem

Tylko rozumowanie polaka jest takie:

Skoro w DE kosztuje ~41tyś zł, to teraz dolicz akcyzę 18.6%, opłaty recyklingowe, tlumaczenie, itp, oraz paliwo potrzebne na ściągniecie samochodu. Wychodzi ponad 50k.

Wiec za auta 330d nawet kupione w polskim salonie, rowniez sobie liczą 50-60k, bo gdybyś z niemiec sprowadzał to byś tyle zapłacił. Goowno, polak tyle nie zapłaci, dlatego rzeźbiarstwo handlarzy osiagneło mistrzoswo do tego stopnia, ze stosowany jest nawet reimport na zachód.

 

 

A co do stuków, to masz mikroluzy w ukł. korbowym, czyli albo gdzies na sworzniach tłoka, albo mikropękniecie wału.

Nawet nie licz, ze to ukł. pasowy, panewki widzialem, ze wymieniałeś, itd. Szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar_w jeśli to prawda co pisałem to dzwon jak cholera jak obydwie lampy z innego rocznika jak auto... W takim razie 42 tyś to mocno za drogo za rozbitka. Prawda jest taka jak chcesz całe 330d i w miarę normalnym przebiegiem 250 tyś + to min 45 tyś musisz szykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar_w jeśli to prawda co pisałem to dzwon jak cholera jak obydwie lampy z innego rocznika jak auto... W takim razie 42 tyś to mocno za drogo za rozbitka. Prawda jest taka jak chcesz całe 330d i w miarę normalnym przebiegiem 250 tyś + to min 45 tyś musisz szykować.

 

ar_w jestes po prostu żałosny :) Kłamiesz i oczerniasz mnie ale to tylko dowodzi twojego niskiego jak dno jeziora Hańcza poziomu.

Napisalem przeciez wyraźnie w poście ze CIEBIE NIE OCENIAM ale ty musiałeś swoje kompleksy i żale zaprezentować.

Spójrz może na siebie? Przyjechałeś obejrzeć na parkingu przed kinem moje auto swoim starganym trupem z niemalże 400k nalotu, totalnym gruchotem w którym wszystko się sypie, wpakowałeś w niego mnóstwo kasy a on nadal się sypie.... i jeszcze z rozbrajającą szczerością stwierdziłeś że opchniesz go bratu i niech się dalej on z nim męczy bo ty już nie masz na to kasy i siły.... :duh: :duh: :duh: To więcej już nie trzeba komentować jakiego pokroju jesteś człowieczkiem, jak nawet swoją rodzinę chcesz w maliny wpędzić a co dopiero obcego

Fakty są takie że jesteś po prostu kolesiem bez klasy. cóż- chciałoby się mieć 3.0 w nowszej budzie ale kasy brak. Zarówno mi trułeś dupę jak i Bronxowi trułeś ,pisałeś i mi i jemu po kilkadziesiąt wiadomości a nawet nie chciało Ci się 90km do niego podjechać obejrzeć auto, bo to jak mu powiedziałeś to jest koszt żeby jechać 90km obejrzeć auto.

Jesteś gawędziarzem i bajarzem zgrywającym eksperta na forum. Więcej o tobie nie trzeba mówić. Nawet bez podłączania pod komputer mojego auta (po oględzinach na parkingu) pisałeś mi potem na prv swoje smęty że niby jesteś zainteresowany ale moje auto ma pewnie z 0,5mln km- taki z ciebie znawca?

Temat przebiegu i bezwypadkowości mojego auta to kłamstwo w żywe oczy- masz na to jakieś dowody czy za chwilę znowu coś będziesz ściemniał ? Nawet w ASO czy warsztacie auta nie oglądałeś tylko wszystkie oszczerstwa jakie rzucasz są na podstawie twojego doświadczonego oka bo przecież jesteś nieomylny i sam na parkigu najlepiej umiesz wszystko ocenić :D

Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem że lakier jest w oryginale ale skąd ty taki mądry jesteś że ogłaszasz że auto po dzwonie musiało być ?

 

Skomentuje to krótko. Żal Ci dupe ściska bo cie nie stać zwyczajnie i szukasz okazji cenowej :cool2: . Jeździsz tym truchłem z nalotem 400k i zawracasz wszystkim dookoła głowę. Chcesz za 35k kupić 330d w stanie nieskazitelnym.

W dodatku wyraźnie po twoim ostatnim inteligentym wywodzie napisałem ci wyraźnie na prv że " moje auto nie jest na sprzedaż dla ciebie i życze powodzenia w dalszych poszukiwaniach" więc po co te kłamliwe insynuacje teraz że mi niby żal że ci nie sprzedałem? Moje auto ma się bardzo dobrze i nie ogłaszałem go nigdzie w necie bo mi zupełnie nie zależy na sprzedaży- ale ty chyba tego nie umiesz pojąć i siejesz swoje teorie spiskowe :D

Jesteś człowiekiem kłamliwym, naciągaczem i typowym gawędziarzem a nie kupcem więc pakuj dalej kasę w tego swojego gruchota to chociaż brata nie zrobisz w bambuko zamiast marzyć o aucie ktore próbujesz wyhaczyć za pół-darmo.

 

PS. pisze z delikatnie zmienionego nicku bo miałem dziś awarię windowsa i nie moge odzyskac hasla do starego :(

Edytowane przez Vaporr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie publicznie te wywody.

Ja jestem załosny, bo mówię, ze jestes zielony i nabili cie w butelkę kupując to 330d?

Jakie chłopie kompleksy? To ja się ścigam na światłach czy usmiecham jak to ktoś w 320d wyciska ósme poty jadac 200kph obwodnicą, czy zwracanie uwagi jaką musi miec ktoś minę w 330i jak go zostawiłeś?

Nie wnikam w twoje problemy z percepcją potrzebną do rzeczowej oceny sytuacji, ale bardzo niemiło wciskać ludziom - szczególnie z forum - coś, z czego później się smiejesz gdy inny szuka w niegorszym stanie niż twoja, a calkiem mozliwe, ze w stanie o wiele lepszym.

 

Co do przebiegu sam mi to w oczy powiedziałeś, że cofałeś. Pomyśl zatem, jeśli coś takiego bedziesz chciał kiedykolwiek kiedyś mówić.

Na resztę szkoda mi czasu nawet odpowiadać.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również szkoda odpowiadać. Ja mówiłem ci niby że przebieg cofałem? Kolejna bujda i tyle... Też mi się nie chce komentować twoich oszczerstw. Sam wiesz że uczciwie poświęciłem ci czas i nie mam parcia na sprzedaż a ty próbowałeś mi wmówić że jest inaczej. Byłeś na tyle podejrzliwy że na pewno jest w tym jakiś podstęp że mam auto 7miesięcy i pomyślałem o sprzedazy 330d i kupnie 335d. Ehhh no tak- zapomnialem że ty wiesz najlepiej :cool2:

Ja się ścigam na światłach? No nie wiem co masz na myśli ale każdy chyba kto ma w aucie z 200 , 300 czy 500 KM to lubi czasem dynamiczniej jeździć?

Mimo wszystko życzę Ci żebyś znalazł do 40k 330dtakie jakie sobie wymarzyłeś czyli w stanie prawie salonowym ale tego swojego starego 530d z nalotem 400k nie wciskaj bratu bo to naprawde wstyd tak rodzine ładować w bambuko a na forum zgrywać świętoszka i experta :nienie:

Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszych łowach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna beemeczka jest w stanie o wiele lepszym niż twoja. Na pewno lepiej utrzymana, a malowane tylko 3 elementy.

Co do przebiegu, to przysiegam na śmierć moich rodziców, sam mowiles, ze przebieg oceniasz na ok 280k, jak zapytałem kto cofał przebieg, wlascicielki czy 1-szy wlasciciel , bo masz teraz coś koło ~150k, odpowiedziales, ze sam cofałeś. Oto rzetelność twoich wypowiedzi, ciebie, jak tez twojego samochodu. Brawo.

 

Co do lamp, wystarczy podjechac do vapora i sprawdzic daty. Podjechac do byle blacharza i z marszu powie co było robione, nie potrzeba tu experta ar_w.

Nie czepiałbym sie gdybyś za nią chciał 33k, ale 42 to gruba przesada. Wiec nie wciskaj infantylnej insynuacji, ze szukam igiełki za 30kilka tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna beemeczka jest w stanie o wiele lepszym niż twoja. Na pewno lepiej utrzymana, a malowane tylko 3 elementy.

Co do przebiegu, to przysiegam na śmierć moich rodziców, sam mowiles, ze przebieg oceniasz na ok 280k, jak zapytałem kto cofał przebieg, wlascicielki czy 1-szy wlasciciel , bo masz teraz coś koło ~150k, odpowiedziales, ze sam cofałeś. Oto rzetelność twoich wypowiedzi, ciebie, jak tez twojego samochodu. Brawo.

 

Twoja beemeczka w lepszym stanie niż moja.. No naprawde zabawne. Turas z 400k nalotu z 2002roku (jak masz napisane obok avatara- prawie 2003 :mrgreen:- nie zapomnij o tym napisać w ogłoszeniu sprzedaży bo pewnie to słynny model 2003 ), siedzeniem kierowcy jakby się tam ktoś zży.... i co tam jeszcze powiadałeś że musisz w nią znowu pakować kase i dlatego chcesz ją bratu wcisnąć żeby się już z nią dalej nie męczyć?

Przysięgasz na śmierć swoich rodziców... no to już cyrk się zrobił i powrót do gimnazjum

Wiem juz jak szanujesz swoją rodzine bo oznajmiłeś że chcesz swojemu bratu tego grata z 400k nalotu wcisnąć (bo normalnie nikt takiego nie kupi) ale na śmierć swoich rodziców przysięgać ? Mi by było wstyd ze względu na szacunek dla rodziców ich przywoływać :duh:

Nie wiem jaki jest przebieg bo auto mam nie od nowości ale od 7miesięcy więc kto może powiedzieć na 100% jaki jest? Na pewno nie ty, który widziałeś auto raz w życiu i siejesz tutaj jakieś wkręty...

Z resztą nie gorączkuj się już tak tylko przeglądaj oferty 330d do 36k bo może coś nowego się pojawiło. A może na mobile.de jest coś za 6-7k euro zobacz ? To wtedy z opłatami byś się zmieścił w budżecie

 

byłem w Autoreducie i ASO na sprawdzeniu i nikt mi nie stękał tak jak ty lecz diagnoza była wyraźna-auto w stanie technicznym bdb lecz lewa strona była lakierowana (wskaźnik od 180 do 300um ). Reszta auta ma normalne wskazania miernika więc auto nie było spawane z kilku jak pewnie wiele igieł od handlarzy i nie uważam tego za jakiś dramat bo 99% 9letnich aut było w mniejszy lub wiekszy sposob lakierowane.

Ja nadal bede jezdzil moim 330d bo to dobry egzemplarz auta i za bezcen go komuś takiemu jak ty nie oddam.

A ty jeśli ty szukasz ideału to wykładaj na 330d 50k bo tyle takie kosztują a nie płaczesz i płaczesz że są tyle nie warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bronxa auto za 36k to też szrot wg ciebie że nie kupujesz ? Przeciez cena jest naprawde dobra, niemal okazyjna. Przebieg ma oryginalny zaledwie 150k. On mieszka tylko 90km od ciebie wiec mogleś wydać te 80zł na paliwo i sie pofatygować chociaż obejrzeć zamiast pisać kilkanaście wiadomości na prv i zawracać mu głowę. A może 36k za 330d to wg ciebie nadal za drogo jak na polskie warunki? Mętna ta twoja filozofia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko dyskutować z kimkolwiek na takim poziomie, wybaczcie wszyscy drodzy koledzy za tę prywatę, jednak poświęcam się ku przestrodze innym, szukającym drobrego auta.

 

O żywot swoich rodziców jestem całkowicie spokojny - gdyż nie jestem niczego tak bardzo pewien, jak to, co usłyszałem i wyżej w poście napisałem. Smutna prawda.

Ciekawe co powiesz jak udostępnie komukolwiek nagranie z dyktafonu podczas naszej wizyty i też dowiedzą się co ja mówiłem na temat swojej beemki i jak potrafisz układać scenariusze na własne potrzeby w ramach pseudo, wyimaginowanego odwetu?

 

UWAGA: Piszę ku przestrodze, gdyż wystarczy napisać PW do użytkownika "Mets".

Ten forumowicz był wlasnie tam, gdzie Vapor opisał i wydał 500zł za oględziny jego 330d, naraził go niestety na koszty, a wystarczy poprosić, to udostępni protokół z wynikiem tychże oględzin. Też bedziesz mowił że "tworzę bujdy", a może kolega Mets bedzie je tym razem tworzył?

 

Korespondencje z Vaporem tez mogę udostępnic i radzę poprzez admina, zeby nie było, że ją spreparowałem, czy coś. Admin ma dostęp do PW bo nie są szyfrowane.

Vapor, radzę Ci wyluzować trochę, bo się tylko pogrążasz, szczególnie, że chcesz ją sprzedać a jezdzisz swoim autem ledwie pól roku, ja swoim prawie 7 lat.

 

 

PS. Nic nie wiesz o aucie Bronxa i moich przemyśleń na jej temat, wiec nie wypowiadaj się, szczególnie na temat jej oględzin.

Z mojej strony definitywne EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, ten kolega z forum tak jak pisałeś sprawdzał moje auto w Autoreducie kilka dni temu i nie mam nic do ukrycia- smiało kto chce niech się zapozna z tym raportem :cool2:

Kolega nie kupił bo nie spodobało mu się że auto nie jest całe w oryginalnym lakierze. Poza tym po przebadaniu i przejażdzce diagnosta stwierdził że auto jest w bdb stanie mechanicznym. Takie są fakty :)

Auto tak czy inaczej nie jest już do sprzedania. Wystawilem je z ciekawości ale po spotkaniu z kimś takim jak ar_w i kolegą Meds ( to były jedyne dwie osoby z którymi umówiłem się na spotkanie) szkoda mi teraz na to czasu, tym bardziej że za 2mies. jest mój ślub i wesele :D , sprzedam je za kilka lat jak będzie z połowę tego warte ,nie mam parcia tak jak ty na sprzedaż swojego pojazdu bo jest naprawde ok.

Pozdrawiam i w jednym sie z toba zgodze ar_w forum publiczne i ten dział to niekoniecznie dobre miejsce do takich dywagacji bo i nie każdemu się to chce czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź już przestań gadać bezpodstawne bzdury o moim aucie, bo nie znasz mojego auta, ani sytuacji rodzinnej.

Chociaż poudawaj, że masz klasę i oszczędź sobie wyimaginowany odwet, bo nic tym nie osiągniesz, tylko przyjmij na klatę czyjąś opinię. Chcesz - sprzedawaj auto, nic mi do tego, ale nie rób tego na forum ogłaszając je jako bdb, bo tak nie jest.

 

Auto tak czy inaczej nie jest już do sprzedania

I wcale się nie dziwię.

 

 

Na zakończenie tylko powiem, że za cały proceder, Vapor, powinieneś siedzieć w więzieniu.

Jako, ze mamy bezprawie w kraju, niech się nikt nie dziwi, że takie przypadki są nagłaśniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha proszę Cie ar_w spojrz w lustro... nie wnikam w twoją sytuację rodzinną bo nie jestem do tego upowazniony i byłoby to niestosowne, a tymbardziej forum nie jest od tego typu dyskusji. Napisałem tylko 1 prostą informację jaką mi sam powiedziałeś że mnostwo kasy cie twoje auto kosztowalo i dalej sie sypie i chcesz je bratu wcisnąć i kupić coś innego (masz 400k nalotu więc pewnie mialbys megaproblem go komuś obcemu sprzedać). No to sam niech każdy oceni te sytuacje po swojemu.

Ja bym bratu zużytego bubla nie sprzdawał a jeśli już by nie miał kasy to dał za przysłowiowe 5zł.

Nie robię żadnego odwetu tylko irytujące jest jak ktoś taki jak ty się na forum obnosi jako expert od rynku aut a w rzeczywistości sam szuka dobrego auta za pół-darmo. Jeździsz zjechanym autem (chociaz twierdzisz raz ze jest bardzo dobre, a raz że się sypie i ma te 400k nalotu i dlatego szukasz nowszego). Typowe polskie cwaniactwo- pozbyć się zużytego wyeksploatowanego mocno auta ale jak już kupować dla siebie to w super stanie i super cenie.

Takie są chlodne fakty na twój temat a nie są to moje domysły.

Jedź do DE jak jesteś taki doświadczony znawca i kupuj za 50tys porządne auto i pochwal się nabytkiem zamiast szukać 330d w cenie 320d .Odnośnie mojego auta gdyby mi zalezało na sprzedazy to nie uwazasz ze wrzucilbym je na allegro czy otomoto ? chyba każdy to robi jeśli chce sprzedać bo tam najwięcej oglądających. A ja wiem że mam dobre auto -jeśli ktoś by mial ochote to niech sobie wezmie ten raport z Autoreduty i się z nim zapozna szczegółowo -ja naprawde nie mam się czego wstydzić :cool2: nie jest to ideał bez najmniejszej skazy -gdyby taki był to by kosztował pod 50tys a nie 42

Więc daruj sobie te jadowite tekściki , spuść z tonu i powodzenia w poszukiwaniu upragnionego auta z twoich snów ale za normalne pieniądze a nie okazji- ja nikomu źle nie życzę ,nawet Tobie :cool2:

Tyle ze z tego co widze to ty skonczysz na tym citroenie C5 albo conajwyzej 320d bo nawet dobrego auta Bronxa mimo atrakcyjnej ceny nawet nie pofartygowales sie 90km obejrzeć bo ci szkoda kasy było na paliwo. Ty kupisz 330/530d tylko wtedy jesli bedzie z 5-10tys tansze od rynkowej wartosci i bedzie w stanie idealnym. Tyle że takiego nie znajdziesz bo nikt dobrego za grosze ci nie sprzeda tak jakbyś chciał. Widocznie to taki twój rodzaj rozrywki

Edytowane przez Vaporr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr jeżeli to prawda i skręciłeś na 150 tyś km to tylko debil w to uwierzy przy 330d. Sprzedawać dobre auto takiej marki jak BMW po 7 miesiącach też nie skomentuje... Co kupisz lepszego Porsche?

Co do kolegi ar_w proponuje albo kupić ulepa za 40 tyś albo dołożyć i kupić coś w normalnym stanie za 45-50 tyś innej opcji nie ma.

Swoją drogą ja swoje e90 wymieniłbym tylko na f30 320i i zrobił chipa.

Wiem jakie trupki i ulepy oglądałem, kupić sensowne 320d z 2006 roku za 33-36 tyś to sztuka a ty ar_w chcesz kupić 330d :duh:

Jak nie chcesz wydać więcej to kup 320d i zrób chipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade jak kupowałem to szukałem 335d przez pol roku ale niestety w budżecie 55k to bylo za mało i nic nie trafiłem ciekawego tylko spawane z zagranicy ulepy od handlarzy. Nawet są posty z zeszlego roku jak podrzucałem 335 do oceny. Ale jezdzilem e46 320d wiec stwierdzilem że e90 330d to będzie jak dla mnie i tak przeskok że hoho. Trafiło się to i tego samego dnia co było ogłoszenie poszedl na warsztat i kupiłem. I nie myliłem się bo różnica jest duża a auto jest dynamiczne, ekonomiczne i nieawaryjne czyli to czego chciałem. Ale gdzies z tyłu glowy siedzi mi że chciałbym 335d ,może przez to też że serwisowalem auto u czerwonego330d a on ma wypasione 335d to mnie jeszcze bardziej podkręciło :)

Pojawiło się 335d z forum do sprzedania. Byłem na etapie negocjacji wiec postanowilem tu moje tez wystawić ale nic na siłę. Spotkałem się dosłownie z 2 osobami (ar_w na parkingu i Meds w Autoreducie i ASO). A takto propozycje typu 36 i biore bez oglądania. Faktycznie pojezdze 330d jeszcze z 2lata aż mi się zamortyzuje w kosztach i wtedy 335d potanieje i LCI się kupi bo raz ze to faktycznie może dziwnie wyglądać ze po 7 miesiacach je sprzedaje a dwa- jest dla mnie ekonomicznie nieopłacalne bo wszystko co było trzeba w nim zrobiłem więc nic tylko dalej jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaporr dokładnie o to mi chodzi, zarejestrowałeś, porobiłeś bolaczki e90 (nie małe koszty) więc bardzo się dziwiłem że sprzedajesz ale twoja kasa nie mój temat, twojego auta nie widziałem na żywo ale i bez aso ale z użyciek miernika,kanału i bmwhat miałbym pogląd na twoje auto a tak to ciężko coś mówić. Teksty typu 36 i biore to pewnei handlarze... Ja poświęciłem tyle czasu na zakup i ogarnięcie swojej e90 że napewno przez najbliższe dwa lata jej nie sprzedam (no chyba że wygram w totka :) ). Może i jesteś wyjątkiem ale jak widzę że ktoś kupił i nawet roku nei pojeździł to już jest mocno podejżane... Pojeździj rok, dwa naciesz się i dopiero zmień. BMW jest autem drogim w zakupie i serwisowaniu i gdyby zakazać ściągania szrotów to mało kogo by było na te auta stać a tak mamy e46 z 2000 roku za 8 tyś i e90 z 2005 za 25 tyś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.