Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie na ogół nie idzie tego sprawdzić, bo sprzedawca nie będzie chciał współpracować. Pierwszą rzeczą przy kupnie, którą musimy zrobić to na kogo stoją papiery, czy jest to osoba prywatna czy firma. Jeżeli jest to firma to należy poprosić sprzedawcę o okazanie dokumentu zakupu, czy był brutto czy netto. Często jest tłumaczenie, że nie ma się czego obawiać, bo przecież on jest pośrednikiem w papierach itp :nienie:

Tutaj nie mam pewności, ale chyba w sytuacji, kiedy pośrednik sam zakupił auto w cenie netto i nie zapłacić vatu w Polsce nie informując o tym kupującego możemy go pociągnąć do odpowiedzialności. Najczęściej jednak proceder wygląda tak, że zakłada się firmę-słup i ona jako pierwsza kupuje auto w cenie netto, potem odsprzedaje pośrednikowi i on "nieświadomy" niczego sprzedaje auto ostatecznemu klientowi. Potem US zgodnie z wykazami obrotu wewnątrzwspólnotowego zaczyna szukać kto ma to zapłacić. Pierwsza firma słup, której właścicielem jest degustator trunków wysokoprocentowych nie ma na to kasy. Nasz pośrednik jest pokrzywdzony, bo o niczym nie wie. Kasa zostaje nam do zapłaty.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

samochód był z Niemiec - niezarejestrowany, a sprzedającym był niemiecki menel, który widniał jako osoba prywatna (umowa in blanco - do wpisania moje dane) a tak naprawdę samochód był kuiony z 0 Vatem na firmę tego menela, która rzekomo prowadził w Niemczech. Kiedyś chiałem - ostatni raz - kupić samochód w Polsce i pojechałem do dealra fiata po jego prywatny samochód alfę 159. Po trzech dniach od zakupu - gdy zrobiłem geometrię i okazało się, że jest nienaprawialnie krzywy oddałem samchoód i powiedziałem sobie, że już nigdy w Polsce samochodyu nie kupię. Choć ostatnio kupiłem od zaufanego kolegi f20, ale znam całą historię pojazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...czyli raczej sobie odpuścić ten egzemplarz...faktycznie z tym vatem mogą być później problemy, wiec lepiej kupic samochód od właściciela, już zarejestrowane? czy w takim przypadku tez mogą się pojawić problemy z niezaplaconym vatem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US ma około 3-4 miesiące by wszystko sobie rozpatrzyć także kupując już auto zarejestrowane (najczęściej po upływie 6 msc) nie ma już możliwości by coś było nie tak. Pewności nie mam ale w takim przypadku i tak odpowiedzialność poniesie poprzedni właściciel. Na każdej umowie kupna sprzedaży masz wpis na podstawie jakiegoś tam artykułu, że auto jest wolne od wszelkich obciążeń prawnych. Ktoś już rozpatrywał ten temat i ma pewność, że jest tak jak napisałem?

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...czyli raczej sobie odpuścić ten egzemplarz...faktycznie z tym vatem mogą być później problemy, wiec lepiej kupic samochód od właściciela, już zarejestrowane? czy w takim przypadku tez mogą się pojawić problemy z niezaplaconym vatem?

 

 

nie wpadajmy w paranoje, to tylko są przykłady na co uważać, wystarczy że wyciągniesz wnioski zapiszesz na co zwrócić uwagę i jeśli firma która sprzedaje ma normalny wpis w CIDG, istnieje jakiś czas i nie robi problemów z dostępem do danych to spokojnie możesz myśleć o tej czy innej ofercie, tym sposobem to nikt by nic nie kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warte to tej ceny? http://allegro.pl/bmw-e92-335i-m-pakiet-pilne-okazja-i5360598778.html

 

jak widac bez navi , czujnikow parkowania itd , in plus fotele m3

jedna felga krzywa , tarcze bija i powoli sprzeglo do wymiany...

 

Auto ze Stanów tak więc koledzy powinni ci pokazać historie autka w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warte to tej ceny? http://allegro.pl/bmw-e92-335i-m-pakiet-pilne-okazja-i5360598778.html

 

jak widac bez navi , czujnikow parkowania itd , in plus fotele m3

jedna felga krzywa , tarcze bija i powoli sprzeglo do wymiany...

 

Auto ze Stanów tak więc koledzy powinni ci pokazać historie autka w odpowiednim dziale.

po czym to poznales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warte to tej ceny? http://allegro.pl/bmw-e92-335i-m-pakiet-pilne-okazja-i5360598778.html

 

jak widac bez navi , czujnikow parkowania itd , in plus fotele m3

jedna felga krzywa , tarcze bija i powoli sprzeglo do wymiany...

 

Auto ze Stanów tak więc koledzy powinni ci pokazać historie autka w odpowiednim dziale.

po czym to poznales?

Po liczniku w mph

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warte to tej ceny? http://allegro.pl/bmw-e92-335i-m-pakiet-pilne-okazja-i5360598778.html

 

jak widac bez navi , czujnikow parkowania itd , in plus fotele m3

jedna felga krzywa , tarcze bija i powoli sprzeglo do wymiany...

 

USA więc w całości nie przypłynęła - lewa strona lakierowana wraz z wnękami - więc lekko nie było.

Zderzaki zmienione, kierownica obszyta.

Cena to prawdziwa okazja - za tą cenę ciężko e92 320d kupić :mrgreen:

 

VIN wyjaśni wszytsko, i z pewnością będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto juz jest wystawione 2 miechy.

Ktos pisal ze ogladal i faktycznie dobry egzemplarz ale nie stargowal. Sam myslalem o nim jak chodzilo mi po glowie sprzedawanie mojego.

Na minus brak skory i brak pcd przod. Nie wiem jak z audio i bluetoothem.

 

Jest wystawione już chyba z rok, jak mi przed wakacjami rąbneli mój i zacząłem się rozglądać za kolejnym to już go widziałem w ogłoszeniach.

 

warte to tej ceny? http://allegro.pl/bmw-e92-335i-m-pakiet-pilne-okazja-i5360598778.html

 

jak widac bez navi , czujnikow parkowania itd , in plus fotele m3

jedna felga krzywa , tarcze bija i powoli sprzeglo do wymiany...

 

USA więc w całości nie przypłynęła - lewa strona lakierowana wraz z wnękami - więc lekko nie było.

Zderzaki zmienione, kierownica obszyta.

Cena to prawdziwa okazja - za tą cenę ciężko e92 320d kupić :mrgreen:

 

VIN wyjaśni wszytsko, i z pewnością będzie ciekawie

 

Lewa wnęka nie ma wklejek więc musi być lakierowana, prawej nie widać, kierownica ani gałka nie są z M-pakietu, ani listwy na progach, ani podsufitka... Amerykańskie auta są dość bogato oblepione na wnękach, osłonach przeciwsłonecznych, zwykle napisy na lusterkach itd - jak tego nie ma to znaczy że coś się działo. Szczegółowa i nietania kontrola w serwisie.

 

Ja aut z USA z założenia nie oglądam bo szkoda czasu i kasy, 99% jest po poważnych wypadkach, pożarach etc, zrobione na handel po kosztach. Ładny wygląd ale jeździć strach. Jakby stał gdzieś blisko obok to można podejść, ale robić długą wycieczkę i tracić kasę na paliwo i przegląd żeby wysłuchać bajek sprzedawcy - nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź...czyli raczej sobie odpuścić ten egzemplarz...faktycznie z tym vatem mogą być później problemy, wiec lepiej kupic samochód od właściciela, już zarejestrowane? czy w takim przypadku tez mogą się pojawić problemy z niezaplaconym vatem?

 

 

nie wpadajmy w paranoje, to tylko są przykłady na co uważać, wystarczy że wyciągniesz wnioski zapiszesz na co zwrócić uwagę i jeśli firma która sprzedaje ma normalny wpis w CIDG, istnieje jakiś czas i nie robi problemów z dostępem do danych to spokojnie możesz myśleć o tej czy innej ofercie, tym sposobem to nikt by nic nie kupił :)

 

Nie chodziło mi tylko o możliwe problemy z nieoplaconym vatem, ale ogólnie ten egzemplarz może być po przygodach, że względu na niską cenę, ale sprawdzić go można, na zdjęciach nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto juz jest wystawione 2 miechy.

Ktos pisal ze ogladal i faktycznie dobry egzemplarz ale nie stargowal. Sam myslalem o nim jak chodzilo mi po glowie sprzedawanie mojego.

Na minus brak skory i brak pcd przod. Nie wiem jak z audio i bluetoothem.

 

Jest wystawione już chyba z rok, jak mi przed wakacjami rąbneli mój i zacząłem się rozglądać za kolejnym to już go widziałem w ogłoszeniach.

 

warte to tej ceny? http://allegro.pl/bmw-e92-335i-m-pakiet-pilne-okazja-i5360598778.html

 

jak widac bez navi , czujnikow parkowania itd , in plus fotele m3

jedna felga krzywa , tarcze bija i powoli sprzeglo do wymiany...

 

USA więc w całości nie przypłynęła - lewa strona lakierowana wraz z wnękami - więc lekko nie było.

Zderzaki zmienione, kierownica obszyta.

Cena to prawdziwa okazja - za tą cenę ciężko e92 320d kupić :mrgreen:

 

VIN wyjaśni wszytsko, i z pewnością będzie ciekawie

 

Lewa wnęka nie ma wklejek więc musi być lakierowana, prawej nie widać, kierownica ani gałka nie są z M-pakietu, ani listwy na progach, ani podsufitka... Amerykańskie auta są dość bogato oblepione na wnękach, osłonach przeciwsłonecznych, zwykle napisy na lusterkach itd - jak tego nie ma to znaczy że coś się działo. Szczegółowa i nietania kontrola w serwisie.

 

Ja aut z USA z założenia nie oglądam bo szkoda czasu i kasy, 99% jest po poważnych wypadkach, pożarach etc, zrobione na handel po kosztach. Ładny wygląd ale jeździć strach. Jakby stał gdzieś blisko obok to można podejść, ale robić długą wycieczkę i tracić kasę na paliwo i przegląd żeby wysłuchać bajek sprzedawcy - nie warto.

 

Co do tego oklejenia to racja wszędzie wciskają wklejki, w moim na szybach lusterkach sloneczkiku itp itd.

Natomiast co do aut z USA to nie do końca tak jest jak piszesz, ponieważ widząc uszkodzenia wiadomo jest na co zwrócić szczególną uwagę, czego nie zobaczysz w autach z francji, niemiec i Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na moje to prawy bok malowany, te drzwi są ciemniejsze niż błotnik, ale może tylko mi się tak wydaje...

ta kierownica wygląda mi na obszywaną ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj kolego :)

 

Auto już było na forum : http://bwww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=266305

 

"Oglądalem dzisiaj na giełdzie;) ale tak jak napisałem, nie znam się na BMW. Był malowany błotnik i zderzak tył, sam to powiedział. Auto po polerce, ma trochę rys i obić wynikających z normalnego użytkowania."

 

Historia sprzedażowa :

 

08.02.2015 : Cena 39 900 zł, Przebieg : 228 000 km

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-d-orginalny-m-pakiet-full-doinwestowane-ID4p8lg1.html

30.03.2015 : Cena 41 000 zł, Przebieg : 229 000 km

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:1247tbvNY48J:en.otomoto.pl/bmw-320-d-orginalny-m-pakiet-full-zamiana-C36152583.html+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera

16.05.2015 : Cena 36 800 zł, Przebieg : 234 000 km

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-d-m-pakiet-full-opcja-163-km-godna-polecenia-ID6y5e0H.html

 

Trochę skacze z tymi cenami :)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=271936

 

cena + 10000 i ponad 5000 odsłon

 

:)

 

Czekamy az bedzie 30tys :mad2:

Niezła padlina musi byc.

 

może i padlina, ale bynajmniej nie ma więcej znaczków M niż koni pod maską :cool2:

 

Auto zostało sprowadzone w 2009 roku do kraju. Pierwszy właścicielem w Polsce był L. Frankowski brat znanego piłkarza reprezentacji Poslki Tomasza. Ja jestem drugim właścicielem. Po oględzinach na 100% uszkodzony był prawy bok pojadzu. Szyby wszystkie w orginale. Skąd ta nagła obniżka ceny ? Otóż jezeli sie nie sprzeda do konca tygodnia zostawiam to auto w rozliczeniu, gdzie zostało wycenione przy zamianie na 45 tys. Dostaje mnóstwo telefonu, wiekszosc zainteresowanych dzwoniac z gory z pretensjami do mnie, ze to auto jest składane z trzech :mrgreen: Ani jeden klient nie był ogladac na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co tu sądzić kolego , bida aż piszczy :)

 

 

 

Nie jest po wymianie deski skoro ma uchwyty na kubki a te były chyba dopiero w poliftowych modelach ?

 

dobrze że się skusiłeś i dopisałeś trafnie "chyba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.