Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

145 tys km zrobione przez 9 lat autem jeżdżącym "tylko po zachodnich autostradach" ?:) cos tak nie bardzo

 

Na moje oko ma na pewno ponad 250 tyś km jak nie 300 tyś km.

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

145 tys km zrobione przez 9 lat autem jeżdżącym "tylko po zachodnich autostradach" ?:) cos tak nie bardzo
To tak jak szanująca się prostytutka albo prawdomówny polityk... :mrgreen: Swoją drogą mam na blacie 257 tyś km a fotel kierowcy wygląda u mnie lepiej jak przy tych rodzynkach a jeżdżę głównie po mieście ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przymierzam się do kupna E90 lecz chciałbym porady robie teraz okolo 20tyś km rocznie . ( Niedługo bede robił mniej ,zmiana pracy :D ) Zastanawiam się nad Dieslem 330d bądz też bardzo ciekawą Benzynką 330i Chciałbym porady wiem jedno ,ze po zmianie pracy nie bede już tak często jeździł ,a jeśli tak to raczej krótkie wypady ,miasto :) . Nie chodzi mi tu o samo spalanie , bo chyba kazdy jest świadomy lecz o awaryjność które mniej awaryjne ? .. Bardzo podoba mi się E90 fajny sportowy wygląd lecz wydaje mi się troche ciasne i zaczynam również się rozglądać nad E60 . Raczej wolałbym manual bo z automatem nic wspólnego nie mialem ale kto to wie co sie trafi :D

 

i ostatnie pytanko ... ile musiałbym wydać na takie auto z takim silnikiem ..(raczej zagranicą ) nie chodzi mi tu o Mpakiety bo wiem ,że na to mnie jeszcze nie stać :D ale jakieś w miare dobre wyposażonko ;) Może to być nawet 2005 rok :)

 

Proszę o porady Pozdrawiam !!

 

 

 

Nie róbmy się śmieszni e46 za 40tyś... to może e90 za 100 tyś kupić ... Oczekuje conajmniej 2005 rok i 330i lub 330d może byc to automat może być manual ... No i zeby to jakiś golasek nie był oraz żeby było w sedanie ;) Mysle ,że kupno za około 40 tyś da się kupić :) Tylko co polecacie 330d czy 330i .. Bo dużo sie naczytałem i o tym i o tym ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci rikosen04 tak:

 

Jeżeli chcesz auto z przebiegiem poniżej 200 tyś km, bezwypadkowe i z lepszym wyposażeniem to tak:

 

e90 320i 33 tyś 2006 rok

e90 z 330i minimum 40 tyś 2006 rok

 

a i tak się naszukasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci rikosen04 tak:

 

Jeżeli chcesz auto z przebiegiem poniżej 200 tyś km, bezwypadkowe i z lepszym wyposażeniem to tak:

 

e90 320i 33 tyś 2006 rok

e90 z 330i minimum 40 tyś 2006 rok

 

a i tak się naszukasz...

 

 

W grę wchodzi tylko 3litrowy silnik diesla/benzyny ... Przebieg? Może być i nawet 400 ... byle był realny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Generalnie chodzi przeświadczenie, że auta z Włoch są mocno zaniedbane (pogoda plus ludzie nie dbają). W tytule jest MPakiet - na zdjęciach go nie ma. Reszta wygląda realnie. Poproś o VIN i rozkoduj.

Pamiętaj też, że skoro Włochy to ciepło, a jak ciepło to brak podgrzewania siedzeń co przy skórze nie jest przyjemne. ;) Ale to już kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może nie do tematu ale za auto z 2005 roku dać tyle pieniędzy to...wolę kupić Alfę Romeo Giulietta prawie za te same pieniądze i praktycznie młody samochód.

 

i dwa razy mniejsza moc w dizlu bo za ta cenen dostanies faktycznie guilette ze 105 konnym dizlem a nie 230, zeby miec porownywalna moc to juz musisz wydac prwie dwa razy tyle i masz samochod o 3 lata mlodszy, z trzy krotnie mniejszym przebiegiem ale ktory pali wiecej. W motoryzacji cena zalezy glownie od mocy silnika, patrz roznice miedzy 316i a 335xi...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może nie do tematu ale za auto z 2005 roku dać tyle pieniędzy to...wolę kupić Alfę Romeo Giulietta prawie za te same pieniądze i praktycznie młody samochód.

 

 

pewnie do tego zamiast levisów rurki z rynku i będziesz jak malowany cukiereczek :) :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd się wzięło u Was tyle jadu. W rurkach nie chodzę, Levisy mam, też jeżdżę BMW tak jak Wy.

 

spokojnie to tylko żarty które sam zacząłeś :) tak na marginesie wątek ma 170 stron z czego większość jak nie wszystko przeczytałem, codziennie są zapytania co warto który warto i czy warto a jakoś nie widziałem nikogo kto wszedł na temat napisał dzięki byłem kupiłem mam, nawet bardzo mało jest byłem nie kupiłem ... ktoś to w ogóle jeździ oglądać te auta czy tylko takie pogaduszki sobie urządzamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podobnym wątku f10 był niejaki franciszek, co strzasznie chciał kupić bmw do 85 tys - napisałem mu że sprzedaje - nawt za mniej, wysłałem mu opis dekry a on, że w zasadzie to miałbyć drugi samochód po mieście dla żony (f10 ?) i narazie nie kupuje - ręce opadają - a zawrócił głowę kilku osobom, które mu doradzały i odpowiadały na pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tylko ja nie rozumiem tego ktoś kto chce kupić auto to je kupi. Drugi zaś będzie wymyślał kombinował żeby mieć najlepsze za najniższą cenę, a potem narzeka że mu się psuje. Chciałem dać przykład, że nie koniecznie musi być 10 letnie BMW z dużym przebiegiem, może być młodsze z mniejszym za podobną cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd się wzięło u Was tyle jadu. W rurkach nie chodzę, Levisy mam, też jeżdżę BMW tak jak Wy.

 

Przesadzas z tym jadem :mrgreen: Marina_club cie grzecznie ukasila bo sie nie zna i nie lubi ALfy Romeo ale faktycznie trzeba porownywac sprawy porownywalne i troche szukasz guza z 3 postami aby powiedziec na forum BMW ze za ta cene wolisz kupic Alfe :shock:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie porownan dziś mialem przyjemność troche się przejechać mazda rx8 i o dziwo mnie zaskoczyła nie wyglądem nie moca a cena...to był egzemplarz z 04 roku 1.3-190KM i kosztowała 4tys.eurakow wiec jeżeli porównywać to fajniejsze auta!

Niech ktoś mi powie ze kupi za 4euro jakieś e90 które bardziej się wyróżnia niż np. ta mazda(choćby za sprawa tylnych drzwi)to pierwszy rzuce w niego kamieniem :mrgreen: a co do mocy to nieźle lata...

Moim zdaniem za 16kola naprawdę ciekawa propozycja dla tych co nie potrzebują z tylu dużo miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze sprawdz jaka jest trwalosc silnika w tej mazdzie i jakie są koszty wymiany. Zrozumiesz cene.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.