Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

niestety ciężko jest sprzedać samochód. Sam sprzedawałem swoje E46 330d ponad miesiąc i ostatecznie poszła za 3 tys PLN mniej niż początkowo zakładałem.. Jedynie auta charakterne mogą obronić swoją cenę, takie jak coupe, 330, 335, itp... Jeżeli chcesz sprzedać auto to powinieneś z ceny trochę zejść a na pewno będzie więcej telefonów.. Jak nie zależy Ci na pozbyciu się to trzymaj tą cenę.. może ktoś się trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej powiedzcie mi co jest z moją aukcją, bo mimo że obejrzało samochód ponad 600 osób, to nikt nawet nie zadzwonił z jakąkolwiek propozycją

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e91-lci-320d-xdrive-4x4-184-km-automat-xenon-navi-sport-ID4pbqKd.html

 

cena, kolor, wyposażenie?

 

Wyposażenie masz super! kolor - hmm trochę majtkowy ale to az tak nie wpływa, więc pozostaje... $$$

 

no i kwestia sprzedawalności bmw, ale to inny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolorze mówisz jak moja żona :D fajny samochód, aż żal się rozstać, lecz f30 kusi, kusi choć z pewnością nie będzie xdrive i słabszy silnik

 

i slabse prowadzenia i slabsze plastiki, i psujaca sie elektronika i padajace pokolei turbo... to nie F30 tylko marketing kusi... Zamiana E90 na F30 bardzo dobrze illustruje powiedzenie... zamienil stryjek, siekierke na kijek...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją e90 pre lcl sprzedawałem 2 miesiące, cena była najwyższa na allegro z tego rocznika (2008). Przez ten czas miałem 6 telefonów, z czego jeden po sprzedaży. Pierwsza osoba, która przyjechała kupiła auto od razu. Na każde auto znajdzie się nabywca, kwestia czasu. Powodzenia w sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruzier ja tych szmacianych foteli nie ogarniam w takim aucie jak e90... Przejechałem się jedna sztuka z tymi fotelami i tragedia, ale to pewnie przez to że w volvo s60 fotele są rewelacyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam o fotele tylko o całokształt - czy wszystko wizualnie pasuje ... bo mi podpada ta kierownica i gałka zmiany biegów - brakuje mi elementów w kolorze deski rozdzielczej .. hmmm a będę w Berlinie więc chciałem ten samochód obejrzeć ...
_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz się o VIN i rozkoduj go, będzie można coś więcej powiedzieć

 

"VIN gebe ich leider nicht weiter"

 

To dostałem w odpowiedzi na e-maila.

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ma 3ciego właściciela ... Miał kolizję - ktoś mu wjechał w tylne koło. Ta naprawa była robiona w BMW. Ma na to rachunki do wglądu. Regularne wymiany filtrów i oleju. Auto zadbane, optycznie i technicznie w bardzo dobrym stanie.

 

Warto interesować się ?

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam o fotele tylko o całokształt - czy wszystko wizualnie pasuje ... bo mi podpada ta kierownica i gałka zmiany biegów - brakuje mi elementów w kolorze deski rozdzielczej .. hmmm a będę w Berlinie więc chciałem ten samochód obejrzeć ...

Wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie - ale to moja opinia - straszny - słaby silnik, słaby środek (poza nav) i do tego będziesz 4 właścicielem samochodu po jakieś tam niewiadomej kolizji (kupionym od Turka) - i ta cena ponad 36 za rocznik 2005

 

Od Turka - chyba jestem nieuważny :) - gdzie to dojrzałeś ?

Co oznacza określanie strasznie słaby - to zabrzmiało tak jakby ten samochód z tym silnikiem nie jechał w ogóle :)

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może jemu taka moc wystarczy? nie każdy chce mieć "mocne" 2.0d xdrive w kombi, po to jest duży wybór silników żeby sobie wybrać najbardziej odpowiedni dla SIEBIE,także kwestie mocy zostawmy kupujacemu
http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to czy mu starczy czy nie

 

E90 za 8700 euro z 2005 roku w 2l benzynie to lekka przesada

 

w tej cenie spokojnie znajdzie coś mocniejszego.

 

PS. znalazłem coś takiego i sam się zastanawiam.. mpakiet kusi :norty: co wy na to?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-m-pakiet-idealna-i-piekna-ID4p9fYp.html#16243f692e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to M-Pakiet został dołożony, a uchwyty na kubki są z wersji poliftowej ( może deska wymieniona ).

W opisie aukcji jest, że ma full M-Pakiet, a brakuje kierownicy, podsufitki i podstopnicy.

Edytowane przez mlody_d
http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przymierzam się do kupna E90 lecz chciałbym porady robie teraz okolo 20tyś km rocznie . ( Niedługo bede robił mniej ,zmiana pracy :D ) Zastanawiam się nad Dieslem 330d bądz też bardzo ciekawą Benzynką 330i Chciałbym porady wiem jedno ,ze po zmianie pracy nie bede już tak często jeździł ,a jeśli tak to raczej krótkie wypady ,miasto :) . Nie chodzi mi tu o samo spalanie , bo chyba kazdy jest świadomy lecz o awaryjność które mniej awaryjne ? .. Bardzo podoba mi się E90 fajny sportowy wygląd lecz wydaje mi się troche ciasne i zaczynam również się rozglądać nad E60 . Raczej wolałbym manual bo z automatem nic wspólnego nie mialem ale kto to wie co sie trafi :D

 

i ostatnie pytanko ... ile musiałbym wydać na takie auto z takim silnikiem ..(raczej zagranicą ) nie chodzi mi tu o Mpakiety bo wiem ,że na to mnie jeszcze nie stać :D ale jakieś w miare dobre wyposażonko ;) Może to być nawet 2005 rok :)

 

Proszę o porady Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.