Skocz do zawartości

Bmw e92 335i - Chajec - shadow


chajec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
te felgi to świetny wybór.gdybym miał ciśnienie na większe koła to też bym ten model kupił :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

O wlasnie koledzy o tarczach, wlasnie poszukuje jakies info na temat tego jakie tarcze zakupic. Zimmermanny sie krzywia? Oryginalne w sensie jakies zamienniki czy aso?

 

A co do coupe to czarny super, a te felgi to sie nie dziwie ze sie zakochales bo ja tez. Do e92 uwazam najlepsze. Proste i eleganckie no i latwo mozna umyc ;) nie to co moje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest bez tej tablicy :shock:

 

Co do felg - ja jakbym nie kupił zpeeformance to tez miałem s230 malować bo w czarnym połysku wzór zupełnie ginął... Ale u Cb wygląda świetnie :cool2:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowe felgi 19'. Może nie są jakieś niesamowite ale zakochałem się w tym wzorze ok 3 lata temu i tak zostało :)

Nowe w sensie prosto z salonu, czy chodziło ci tylko jako nabytek? Felga bardzo fajna i wytrzymała. Mam ten sam wzór tylko w 18", rzadziej spotykany rozmiar. Tak jak adambana pisał łatwe do umycia, przynajmniej od zewnętrznej strony więc idealnie wpasowują mi się na zimę. Gdyby tylko poprzedni właściciel bardziej o nie dbał. Jedna przednia strasznie zmasakrowana od krawężników. Druga też, ale trochę mniej. No i mimo tego, że lakier na nich jest jeszcze w dobrej kondycji to i tak czeka mnie malowanie. Reszta OK. Po dwóch latach użytkowania na polskich drogach nie powyginały się ani nie popękały. Piszę to bo niejedno krotne spotkałem się już z opinią, że potrafią pękać. Moim zdanie są to solidne felgi, jedynie złe użytkowanie może przyczynić się do ich uszkodzenia. Życzę jak najmniej dziur i niskich krawężników.

P.S.

Jak oceniasz kolor skóry. Podoba ci się ta czerwień? Czy może już myślałeś o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie koledzy o tarczach, wlasnie poszukuje jakies info na temat tego jakie tarcze zakupic. Zimmermanny sie krzywia? Oryginalne w sensie jakies zamienniki czy aso?

 

A co do coupe to czarny super, a te felgi to sie nie dziwie ze sie zakochales bo ja tez. Do e92 uwazam najlepsze. Proste i eleganckie no i latwo mozna umyc ;) nie to co moje...

 

W moim przypadku bardzo zależało mi na dobrych jakościowo tarczach, ktore by sie szybko nie pogiely. Nie wchodziły w grę tarcze za 2 tys zł za sztukę z powodu finansowych, dlatego padł wybór na oryginał, który podobno wytrzyma dłużej niż np zimmerman nawet "sport" czy jak one tam sie nazywają...

 

Na razie nie żałuje wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nowe felgi 19'. Może nie są jakieś niesamowite ale zakochałem się w tym wzorze ok 3 lata temu i tak zostało :)

Nowe w sensie prosto z salonu, czy chodziło ci tylko jako nabytek? Felga bardzo fajna i wytrzymała. Mam ten sam wzór tylko w 18", rzadziej spotykany rozmiar. Tak jak adambana pisał łatwe do umycia, przynajmniej od zewnętrznej strony więc idealnie wpasowują mi się na zimę. Gdyby tylko poprzedni właściciel bardziej o nie dbał. Jedna przednia strasznie zmasakrowana od krawężników. Druga też, ale trochę mniej. No i mimo tego, że lakier na nich jest jeszcze w dobrej kondycji to i tak czeka mnie malowanie. Reszta OK. Po dwóch latach użytkowania na polskich drogach nie powyginały się ani nie popękały. Piszę to bo niejedno krotne spotkałem się już z opinią, że potrafią pękać. Moim zdanie są to solidne felgi, jedynie złe użytkowanie może przyczynić się do ich uszkodzenia. Życzę jak najmniej dziur i niskich krawężników.

P.S.

Jak oceniasz kolor skóry. Podoba ci się ta czerwień? Czy może już myślałeś o zmianie.

 

Czas pokaże ile wytrzymają, kupiłem używki ale w dobrym stanie. Mam dziwne wrażenie ze lepiej wybierają nierówności (profil 35) niz 18 na większym profilu, ale to moze tylko złudzenie :P

A co do skory, to nie przeszło mi nigdy przez myśl, zeby zmienic kolor srodka. Wyglada kontrowersyjnie i odróżnia sie od innych ;) z czarnym lakierem fajnie się komponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam ten sam wzór tylko w 18", rzadziej spotykany rozmiar.

Ciekawe co piszesz, ale Styling 230 występował tylko w rozmiarze 19".

Jak oceniasz kolor skóry. Podoba ci się ta czerwień? Czy może już myślałeś o zmianie.

Skóry są mocno czerwone na zdjęciach, na żywo tak się nie świecą. Tak jak właściciel napisał, do czarnego bardzo pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Widziałem w 18" ale tylko chińczyki, katalog nic nie wie o oryginalnych 18"..

 

Wracając do auta z tematu, wygląda świetnie, bardzo mi się podoba to koło od zawsze, jeszcze tylko shadow i będzie idealna, nie tylko ładna ale i szybka :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w 18" ale tylko chińczyki, katalog nic nie wie o oryginalnych 18"..
Ciekawe co piszesz, ale Styling 230 występował tylko w rozmiarze 19".

 

W 18" również występowały tylko jest tego bardzo mało. Podobnie jak 313 do e90, były 19 i 18 calowe. Tylko nie myślcie, że mam jakieś chinole, posiadają znaczek BBS. Dla niedowiarków mogę jutro zrobić zdjęcia co by nie było, że jakieś farmazony plotę. Parametry mają takie jak standardowa osiemnastka do trójki, czyli przód: 8JX18 ET:34 tył: 8,5JX18 ET:37.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

313 18" do e90 były na pewno bo nawet w katalogu istnieją. Właśnie wertuję internet i żadnych informacji na temat WZ230 w 18 calach, czy to od BMW, czy BBS nie znalazłem. Ciekawa sprawa. Żeby już nie robić więcej OT autorowi proponuję przenieść tę dyskusję do http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=239821 Świeży i pasujący do tego zagadnienia wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wpadł co prawda nie pełen shadow , ale juz jest lepiej. Brakuje jeszcze lusterek, ale to moze kiedyś...

http://i62.tinypic.com/15695zn.jpg

 

I mała rocznica :)

http://i58.tinypic.com/2em1vds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko nie myślcie, że mam jakieś chinole, posiadają znaczek BBS. Dla niedowiarków mogę jutro zrobić zdjęcia co by nie było, że jakieś farmazony plotę.

 

 

To, że posiadają znaczek BBS wcale nie znaczy, że są to oryginały. Równie dobrze może to być BBS fake znaczek. Zrób zdjęcie i wrzuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie tego jej było trzeba :cool2: jaki chcesz wrzucić dystans? I jakie et maja te felgi?

 

przód ET- 37

tył ET-39

 

I tu właśnie mam problem, bo planuje ją obniżyć, tak ok 2 cm, a że tył już seryjnie siedzi dosyć nisko to boje się, że przy dystansie takim jak ja chce założyć czyli koło na równi z budą to będzie coś obcierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy et 35 z przodu i dystansie 10mm nic mi nie obciera zupełnie

 

Z tylu mam et 40 i 12mm dystans i w pakiet osób czasami przytrze ale to juz musi sie mocno bujnąc ;)

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chyba doszedłem do wniosku, że będę sprzedawał 19". Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać :)

Czas wrócić do 18 przy której nie będę z daleka wypatrywał jakiejkolwiek dziury aby w nią nie wjechać...

 

Tylko cały czas się zastanawiam nad jakąś fajną 18, możecie podsunąć jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 18' to polecam styling 219 z m3 :cool2: moja ulubiona 18 w e9x

 

http://img29.imageshack.us/img29/3926/styling219.jpg

 

albo 260, podobne, teraz nie wiem do końca która tak dobrze leży :D

 

http://img641.imageshack.us/img641/9199/styling260.jpg

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To co poleca Poklados jest fajną opcją, koło będzie ładnie wysunięte do zewnątrz, nie potrzeba dystansu, z tym że max szeroka opona to chyba 235 z tego co pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mi zostały po e90 performance styling 269 dużo rzadziej spotykane jak 313. TAkże ja polecam takiego rodzynka w postaci 269 :) są one od serii 1 dlatego 18 bo myślałem podobnie jak Ty że 19 to za duże :8) jak coś to pisz na prv :cool2:
Szerokości przyczepności i wszystkiego dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.