Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Na e90post
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Wyświetleń 310,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Na e90post

Dzięki za odpowiedź Wlodi a jeśli możesz jeszcze podać za ile? Może być na priv. Dzięki.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Wyrywasz stara i wkladsz nowa :cool2:

Niestyt demontaz jest z strata starej

Opublikowano
Wyrywasz stara i wkladsz nowa :cool2:

Niestyt demontaz jest z strata starej

 

Po prostu stara wyrwac sila? A nowa na wcisk? I gotowe?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Tak dokaldnie, :cool2:
Opublikowano

http://allegro.pl/alufelgi-oponami-bmw-m-pakiet-rsc-et37-j8-j8-5-18-i5086988613.html

Cena całkiem niezła jak na wz193

Opublikowano
gdzieś mi przeleciały takie czarne i siwe w lepszej cenie ale opony z tego co pamiętam słabsze, te co wstawiłeś jak nowe bo letnia ma nieraz nie całe 8mm, chciałem do siebie takie zakupić przymierzałem w photoshop i jakoś nie specjalnie to wypada, nie wiem dlaczego ale w sedanie chyba lepiej wyglądają :)
Opublikowano
  • Członkowie klubu
http://allegro.pl/alufelgi-oponami-bmw-m-pakiet-rsc-et37-j8-j8-5-18-i5086988613.html

Cena całkiem niezła jak na wz193

zdjecia srodka bym zobaczyl - one lubia pekac...

Opublikowano
Na pewno lepsze niz ta wiocha nad wiochami to ledy w drzwiach wyswietlajace logo BMW rekord wiochy
Opublikowano

z tymi kierunkowskazami najlepsze jest to, i nikt nie jest w stanie zademonstrować jak to na Beemie wygląda...

troche słabe... :duh:

Back to the roots...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
z tymi kierunkowskazami najlepsze jest to, i nikt nie jest w stanie zademonstrować jak to na Beemie wygląda...

troche słabe... :duh:

 

Które masz na myśli? Bo te pierwsze ma tutaj na forum co najmniej kilka osób.

Opublikowano
tomasztolala czy malowałeś? efekt całkiem niezły wyszedł :D

 

tak malowałem u użytkownika Next-Generation ma firmę zajmująca się tym

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=86573

 

 

 

 

 

 

 

PS: Chyab to było już tu ale nie jestem pewnie trochę wiejskie ale może komuś sie podobać

 

http://olx.pl/oferta/spoiler-carbon-bmw-e90-spojler-kerscher-CID5-ID7WBhf.html#20926ca88c

Opublikowano
Spoiler Kerschera troche wiejski... no moze byc demode... ale to po prostu spoiler solidnej marki.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Opublikowano
z tymi kierunkowskazami najlepsze jest to, i nikt nie jest w stanie zademonstrować jak to na Beemie wygląda...

troche słabe... :duh:

 

Które masz na myśli? Bo te pierwsze ma tutaj na forum co najmniej kilka osób.

 

o te drugie...z pod znaku M, mi chodziło kolego kulfon3 :8)

bo myślałem o nich,ale nijak nie potrafię sobie ich zwizualizowć na mojej Beemie :shock:

Back to the roots...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

i bardzo dobrze,że nie potrafisz.nie idź tą drogą! ;)

 

o ile te a la "F10" są całkiem spoko to te drugie to lekki wieś-tuning.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Lubie olx :wink:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

 

 

a przylicytuje zobaczymy za ile oddadzą, 500 to za dużo :)

 

sprawdź czy są to pełne obudowy czy tylko nakładki naklejane na ori obudowy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.