Skocz do zawartości

Ciekawe oferty z allegro - e9x


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No przecież 760 to okolice 600 :lol:

 

a E46 i E90 to przecież oba seria 3 :)

 

a te felgi to ori 313 z firmy BBS. wychodziły też bez napisu PERFROMANCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Orientuje sie ktoś może czy da rade gdzieś dokupić te zaślepki które sa po bokach w dyfuzorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najlepiej kupić ze zderzakiem, bo jak nie znajdziesz używki to tylko ASO. Tamten zderzak, który poprzednio wrzuciłem miał te wloty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ja dobrze wiedze ze jedna zaslepka o wielkosci okolo 5cm kosztuje 250 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widzisz dobrze, cena kładzie na kolana.

 

To nie jest zwykły plastik, to jest plastik Performance :mrgreen:

 

nie skarz sie jak bys widzial jakie waly robia na F30. czesci ktore w produkcji kosztuje ponizej 10 zl sprzedaja za 1000+

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi, jakby wyprodukowali za 950 zł a sprzedali za 1000 zł byłoby to dla nich zupełnie bezcelowe. Niestety konsument nie zawsze jest tego świadomy, a z tego typu gadżetów producent ma niesamowite przychody. Plus jest taki, że spasowanie i jakość jest na wysokim poziomie, pomimo iż wyprodukowanie danej części może kosztować te przysłowiowe 10 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nówki mogę wam załatwić za 550-650zł ale nie będą to oryginalne."

 

no to znalazł. albo powyżej tych 600zł albo do innego auta ( e46) :lol:

 

 

 

 

Dla sprostowanie kolega załatwia za 650 jak sam napisał wiec praktycznie w tej samej cenie posłałem wiec szału jego oferta nie robi o to mi chodziło tym bardziej że po za allegro jeden z tych Panów może sprzedać taniej własnie o 50 zł.

 

 

A dla e46 posłałem dla przykładu bo się nawinęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te zaślepki/ wloty zderzaka performance są trochę większe niż 5cm ;) Ich cena to oczywiście skandal. Podobnie jak carbonowe splittery tego zderzaka. Dlatego najlepiej kupić jak najbardziej kompletny używany zderzak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorsza sytuacje macie z wszelkiej masci produktami aftermarketowymi. Panele czesto kosztuja strasznie wielka kase, a sa wykonane z kiepskiej jakosci wlokna szklanego ktore maja problemy z spasem i napewno nie sa bolt on ;) Z inzynieryjnego punktu widzenia nie potrafie ogarnac jak mozna tak bardzo rozmijac sie z jakas akceptowalna jakoscia - i to w przypadku wielkich znanych marek.
E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

może być ;)

ale link z Twojej oferty to 2899zł z tego co widzę ;) plus dziwny tekst = "dla pierwszych 10ciu zainteresowanych opony runflat gratis..." gość ma hurtownię z tym wzorem felg?? :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw mojej oferty nie mogę już pozbyć sie opon ?! Tak to wyglądało ze dzwonili i odbierali zużyte opony a bylo ich 36szt ( 9kpl )w gorszy lub lepszym stanie a co ty zrobisz z nimi dalej mnie nie interesowało czy zrobisz huśtawkę, stolik czy będziesz na nich latał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt był zamierzony i celowy, felgi z oponami poszły w 24h..

 

 

Jaka jest rozbieżność uśredniona cenowa dla felg wzór 313 od 3 do 5tyś pln brutto? ( wszystko zależy od stanu)

 

Ja sprzedałem w kilka dni z ładnymi oponami za 5500 zł a widzę, że ceny różne są tych 313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wloty powietrza do zderzaka performance za 450zł: http://allegro.pl/bmw-e90-preformance-wloty-wlot-lewa-prawa-strona-i5918860029.html

jak ktoś się zastanawiał nad tamtymi zderzakami to teraz ma wloty do kompletu ;)

plus jeszcze takie pierdołki to tego zderzaka: http://allegro.pl/bmw-e90-e91-zaslepka-zderzaka-performance-aerodyna-i6606255495.html

brakuje jedynie środkowej długiej kratki do kompletu.

 

dokładka AERO do zderzaka seryjnego E92 E93 : http://allegro.pl/zderzak-przedni-bmw-e92-e93-performance-i6595874824.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.