Skocz do zawartości

E 83 a kamera


datajan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś ma kamerę cofania lub kamerę górną (Top View) w X3 ?

W katalogu "oryginalne akcesoria bmw x3" występują takie kamery z wyświetlaniem na ekranie nawigacji. Bardzo spodobał mi się ten układ i szukam możliwości takiej konfiguracji.

Z opisu wynika, że kamera wbudowana jest w pokrywę bagażnika lub w lusterko kierowcy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem pisać ceny bo nie pierwszy raz już ten temat jest poruszany.Poza tym kiedy to tv oglądać ?? A kamera w tym aucie jest wg mnie zbyteczna..PDC w zupełności wystarcza a ew. doposażenie jest sporo sporo tańsze :cool2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł audio video do oglądania m. in. MPEG4 kosztuje min 1500zł. Jak chcesz tv oglądać i mieć kamerkę to taki komplet kosztuje ok 3tyś.

Moduł TV MPEG4 do BMW 1500 zł???? Biorę od razu!!!! Dawaj namiary!!!! Z tego co ja się orientowałem to OEM BMW to cena 5400zł :duh:

Dolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapewne o zamienniku. Kamera jest moim zdaniem kompletnie zbędna. No, chyba, że byłaby już przy zakupie auta :D

Na podstawie osobistego doswiadczenia uważam ,że kamera cofania jest bardzo przydatna.

Na pewno przy jej pomocy kierowca bardziej precyzyjniej zaparkuje ,bezpieczniej i pewnie bedzie cofal.

Uważam ją za bardziej przydatną niz czujniki cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta kamera kolego to shit :wink: :wink: :wink: a poza tym to wiązki kabli :mrgreen:

Jeśli już maiłbym montować kamerę to szukałbym czegoś o naprawdę dobrej rozdzielczości i jakości wykonania a to już nie jest 29$ :wink: :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.