Skocz do zawartości

Regeneracja konwertera E46 - gdzie?


paciej1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

właśnie zostałem uświadomiony, że pada mi konwerter w automacie, czy możecie mi polecić jakiś dobry serwis z którym macie doświadczenia odnośnie regeneracji. Za podpowiedź z góry dziękuję. Nie chce wysyłać do pierwszego lepszego.

 

 

Ponieważ niestety nie doczekalem się na pomoc kolegow na forum a widze, ze jest zainteresowanie to napisze jak odbiore już wyciagniety konwerter po regeneracji w Midparts. Może to komus pomoze w wyborze firmy, gdzie robic taka usluge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
panowie jakie macie przebiegi?bo mam na oku ładną 320d z przebiegiem ori 220 000 skrzynia działa bez zarzutu..ale nie chce trafić na minę..teraz jest dobrze a co bedzie za miesiąc dwa tego nikt nie wie..przy jakim przebiegu macie takie objawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam 240.000km na blacie, raczej nie oryginalny, ale to bardziej moje odczucia. Nie mam żadnego potwierdzenia czy prawdziwy czy nie, ponieważ auto z Włoch. A z tego co słyszałem to nie da się nic od nich dowiedzieć. Na 100% wymieniałem olej przy 180.000km i wyciągałem jeszcze oryginalny filtr z 2003 roku. Ze skrzynią nic nie robiłem, oprócz zmiany softu. Nie mam informacji też czy kiedykolwiek coś było robione z nią. Ja przejechałem 60 000km bez awarii. Odpukać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd kupiłem przejechałem prawie 40 tyś, olej wymieniany był pół roku po zakupie - poprzedni właściciel ponoć wymieniał. Filtr był z tego co pamiętam nieoryginalny ale olej dość brudny i opiłków trochę było w misce. Mimo wszystko chodzi bardzo fajnie - to buczenie przy stałej prędkości ok 100 km/h mam od 20 tyś, więc jak będzie się pogłębiał temat konwertera - bedzie bardziej buczał czy tarł to wtedy się za to wezmę, co do zmiany biegów nie mam problemów.

 

Postaram się nagrac np filmik dzisiaj jak wyjdę z pracy od odpalenia zimnego silnika po krótką jazdę i wrzucę, zawsze ktoś coś może porównać ze swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.