Skocz do zawartości

Płyn do spryskiwacza...


MoldCAD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Właśnie dostałem sms'a od ASO z zaproszeniem na wizytę serwisową. Napisali że płyn do spryskiwacza dostanę gratis :mrgreen: Nie wiem ile tego płynu będzie i jaki więc pewnie się nie napalę na taką okazje ale ciekawe jest to że oferta ważna po okazaniu sms'a :mad2: :duh: :roll2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko tylko nie zapomnij stanąć przed bramą ASO i do zera wyjechać swój płyn. :lol: W końcu powinni zalać do pełna. :mrgreen:

 

Co do płynu Shella to jak były te mrozy po -15/-16 to jadąc autem przy prędkościach 120-130km/h i braku grzania na przednią szybę to płyn niestety zamarzał. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko tylko nie zapomnij stanąć przed bramą ASO i do zera wyjechać swój płyn. :lol: W końcu powinni zalać do pełna. :mrgreen:

 

Co do płynu Shella to jak były te mrozy po -15/-16 to jadąc autem przy prędkościach 120-130km/h i braku grzania na przednią szybę to płyn niestety zamarzał. :(

 

Podczas mrozów zauważyłem że u mnie BP zostawiał zamarznięte śłady na masce w okolicach reflektorów. Raczej letniego nie miałem w zbiorniku chociaż nie wiem co leją fabrycznie. Odebrałem bryke w ostatnich dniach października i na pytanie o płyn dostałem info że fabrycznie wlany jest zimowy do pełna. Faktycznie czuć było że to chyba zimowa mikstura. Dolałem BP i zauważyłem że zamarza na masce :think:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.