Skocz do zawartości

[316 E46] WBAAL11020AX20505


Rekomendowane odpowiedzi

witam

poniewaz ostatni automat okazal sie malym niewypalem, co sadzicie o tym?

 

http://otomoto.pl/bmw-316-silnik-1-9-benzyna-gaz-C31922904.html

 

dziwna sprawa z VINem, gosc mi wyslal go w smsie i sie zarzeka ze jest poprawny, ale ta stronka decodervin.pl cos go nie bierze, znacie jakies inne?

Edytowane przez yakuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz VIN na zdjęciu w ogłoszeniu więc co za problem? A nawet gdyby fotki nie było to też wystarczy odrobinę pomyśleć...

 

Numer podwozia WBAAL11020AX20505

Kod typu AL11

Typ 316I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M43/TU

Pojemność skokowa 1.90

Moc 77

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT)

Data prod. 2000-07-06

 

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S273A LM RAEDER/STERNSPEICHE 43 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 43

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S433A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

 

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Prospekty, broszury, cenniki BMW - KLIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steeler, dzieki tego nie zauwazylem :D no faktycznie gosc wpisal co innego niz ma, szkoda bo to najblizszy okaz jaki mam w okolicy...

m@gik, moze i fajna ale zobacz gdzie jest slask a ja mieszkam w mazowieckim, za cholere mi sie nie chce tam jechac po to.

 

 

a jeszcze ktos sie orientuje ile by kosztowalo zarejestrowanie 318 z 2002 roku, 1.9 silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Steeler, dzieki tego nie zauwazylem :D no faktycznie gosc wpisal co innego niz ma, szkoda bo to najblizszy okaz jaki mam w okolicy...

m@gik, moze i fajna ale zobacz gdzie jest slask a ja mieszkam w mazowieckim, za cholere mi sie nie chce tam jechac po to.

 

 

a jeszcze ktos sie orientuje ile by kosztowalo zarejestrowanie 318 z 2002 roku, 1.9 silnik?

Nie no fakt, śląsk a mazowieckie to przecież odchłań :mad2: za cholere nie chce mi się nawet dalej pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym "kupcom" na tym forum nie chciałoby się wyjść z domu, nawet gdyby samochód stał po drugiej strony ulicy. Innym nie chce się jechać obejrzeć "bo mam 150km" jeszcze inni uzależniają dalsze ruchy od opinii z forum ( bardziej lub mniej trafne) ale jakie one mają być na podstawie zdjęć. Gdyby ich przenieść w czasie 10-15 lat wstecz, nigdy by nic nie kupili. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie panikujcie! przeciez ta jego bmka to zadna okazja, za 19patoli mozna o kilka lat nowszy model kupic.. wierze ze jest odpucowana i wogole, ale przypro mi, wraz mnie to nie przekonuje zeby pokonac pol polski i zaplacic o 1/2 wiecej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za otuche, potrzebowalem tego! zwloki nie zwloki, moj znajomy sprzedawal taka 318 za 11k w tamtym roku i gdyby nie to ze bylem niekasiasty wtedy, sam bym to z checia lyknal! wszystko mial na biezaco wymieniane, wiec sam mam rowniez nadzieje ze nie wszystkie egzemplarze to zwloki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzieki za otuche, potrzebowalem tego! zwloki nie zwloki, moj znajomy sprzedawal taka 318 za 11k w tamtym roku i gdyby nie to ze bylem niekasiasty wtedy, sam bym to z checia lyknal! wszystko mial na biezaco wymieniane, wiec sam mam rowniez nadzieje ze nie wszystkie egzemplarze to zwloki.

FAKT, teraz szukając e46 za 10tys jesteś już kasiasty :duh: Tu na forum z takim myśleniem nie powalczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.