Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

o kuźwa, dawno takiej zniszczonej kanapy nie widziałem, naprawde chcesz takie coś kupić? Jak to auto wygląda :duh: Bolid Młodzieży Wiejskiej po prostu

 

Wyposażenie

 

 

 

 

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAGF61050DG31253

Kod typu GF61

Typ 740I (EUR)

Typoszereg E E38 ()

Seria 7

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M60/2

Pojemność skokowa 4.00

Moc 210

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor OXFORDGRUEN METALLIC (324)

Tapicerka (0553)

Data prod. 1994-06-06

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S214A AUT.STABIL.-CONTROL+TRAKTION(ASC+T) Automat. ukł. przeciwpoślizg. (ASC+T)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S245A LENKSAEULENVERSTELLUNG ELEKTRISCH Kolumna kierownicza regul. elektrycznie

S250A SEITENAIRBAGS F. FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S284A LM RAEDER/ELLIPSOIDSTYLING 46 Obr. BMW, st. le. styl. elips. 46

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S464A SKISACK Worek na narty

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S499A KOPFSTUETZEN IM FOND ELEKTRISCH Zagłówki w siedzeniu tylnym elektryczne

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S686A ANTENNENDIVERSITY Anteny Diversity

S690A CASSETTENHALTERUNG Uchwyt kasety

L804A SCHWEIZ-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Szwajcaria

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zrezygnowałem:) potrzeba mi pewniaka do pracy a to zapewne długo nie pojezdzi tym bardziej ze gaz juz 9 latek. moze polecicie cos do 10tys. Mam e34 ale to projekt i jeszcze dłuuuugo bedzie stała w garazu:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zrezygnowałem:) potrzeba mi pewniaka do pracy a to zapewne długo nie pojezdzi tym bardziej ze gaz juz 9 latek. moze polecicie cos do 10tys. Mam e34 ale to projekt i jeszcze dłuuuugo bedzie stała w garazu:D

za tyle o e38 zapomnij, oczywiscie mozesz kupic ale rozklekotanego zloma. Z ta kasa to probuj cos zlowic z e39, z poczatkow produkcji - moze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze b5 to itonia :8) Nie no troche przyfantazjowałem, szczerze przepraszam :oops: Za ta kaske e36 mi sie marzy lecz za mała:) Wybór padł na alfe która juz wczesniej oglądałem lecz nie miałem w planach jej kupna:) Pierwszy własciciel od nowosci, konkretna 166ka:) Boli mnie to bo ubustwiam bmw lecz za ta kaske nic fajnego i duzego nie znajde w tej marce. jednak juz za pół roku powróce z e34:) stoi goła buda z nowa bogata wiazka, skóra czeka, fele styling 21 m5:) dzieki chłopaki bo popełnił bym karkołomny bład. piwko sie nalezy:) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu miałem pewniaka po serwisie do 2012:) wiec wybrałem alfe:) kumpel jezdzi nimi kilka dobrych latek i gdy dbasz o autko nie wazne czy to bmw, vw, skoda, faiat czy alfa, kazde bedzie mało problematyczne:) passaty to u nas takie krążowniki, które w polsce zastepuja limuzyny :D z tym ze nie ma sie co okłamywac, wiekszosc ludzi którzy kupuja passata tdi, czy 1.6 maja tak drast :D c :D nego hopla na punkcie oszczedzania ze zaniedbuja te auta doprowadzajac je do mechanicznej ruiny:) nie mam czasu na poszukiwania miałem czas do soboty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna kanapa to wygląda,jakby ziemniaki na niej woził

 

Albo laski z remiz w ilościach hurtowych...

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej 7er nie chciałbym bo wygląda fatalnie, ulep jakiś. %er wygląda ciut lepiej ale z tym silnikiem za te pieniądze??!! Bez przesady ale ona ma 16 lat więc ten silnik mocno dostał już od życia. Co do Passata to tak na serio to nie są złe samochody. Szukaj dalej i nie TDSa bo to już bardzo ale to bardzo wiekowe silniki które mogą przysporzyć więcej problemów jak frajdy. Kolejne pytanie to czy musi byc koniecznie kremowa skóra do tego wytarta jak pięty Cejrowskiego??
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie rozumiem. Mozna jasniej?

Wklejasz najgorsze ścierwo jakim ktoś próbuje ożenić drugiego człowieka, jaśniej już nie potrafię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha :cry2: ale się uśmiałem on wygląda jak z jakiejś sadzawki wyciągnięty. :duh: Albo gdzieś już na forum przeczytałem lepsze określenie cytuję: "wnętrze wygląda tak jak by się przezeń tabun rumunów przewinął" "wnętrze tego auta wygląda jak US po Katrinie" :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc kremowa ale najlepiej skóra. Moze byc tez duza benzyna. Potrzebuje auta pewnego. Sytuacja w domu tak naprawde utrudnia mi troche kupno Bmw poniewaz moje e34 stoi w naszym wspólnym garazu juz 4 miesiace, a została mi jeszcze masa rzeczy do zrobienia w niej. Dobra szukam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w kremowych skórach szukasz. A jaki problem znaleźć tańszy egzemplarz w lepszym stanie niż te padła, które tu zostały zaprezentowane bez skóry i dołożyć sobie beżową skórę?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje auta pewnego.

e38 i e39 za 10k to na pewno nie znajdziesz

 

Na pewno nie z 4,4 litrowym silnikiem. Z dwulitrówek w e39 na pewno coś znajdzie. Już nie przesadzajcie ze za dyche nic nie kupi...

Kupić to może i coś kupi.Ale w jakim stanie to już inna sprawa...

Moje bmw moje zasady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.