Skocz do zawartości

Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0


BondE87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wytłumaczcie mi łopatologicznie. Czy ta modyfikacja to dodanie chipa, czy tylko modyfikacja oprogramowania silnika? Czy to np. mając auto na gwarancji, zmodyfikuję sobie, a jak będę jechał na przegląd to sobie odepnę, a później się to znowu podepnie?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie: czy to co oferuje AC Schnitzer (dla silnika 35i: 360km i 500Nm) to box czy coś więcej? myślicie, że warto? argument: brak utraty gwarancji???
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ACS sobie odpusc - widzialem te boxy i na 99% nie bedzie 360KM jak wyjdzie 330-340KM to max do tego problemy z gwarancja sam kupilem i mialem nie tylko problemy ze silnikiem ( byc moze trafilem na felerny box ) ale procedura zwrotu pieniedzy byla bardzo bolesna i dluga - sam osobiscie widzialem 4 modele serii 5 i to co obiecuje ACS to tylko marzenie producenta.\

Sa lepsze i o wiele tansze firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapala się żółte check engine, nie pojawia się żaden komunikat o błędzie, jak wkładają kluczyk w ASO też się nic nie pojawia.

Jak podłączyli komputer na twardo to pokazało błąd czujnika - pokazywał więcej powietrza w turbinie. Czujnik wymienili i mówią, że to nie mogło mieć związku z boxem ale miało na pewno bo po kilku tygodniach błąd znów się pojawił.

 

Jak jechałem znów do ASO to miałem dzwona :mad2: więc nie sprawdziliśmy :)

Za jakiś czas znów podepnę boxa ale już na ciut niższych parametrach i zobaczymy czy będzie wyskakiwać Check Engine - jak tak to zdejmę go bo strasznie mnie to drażni, a auto przecież mam nowe.

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

co sądzicie o tunerze "Kreator Mocy" z Warszawy?

pytam ponieważ w Polsce niewielu ogarnia silnik N20 a Kreator Mocy zrobił coś takiego:

 

http://www.kreatormocy.pl/portfolioentry/bmw-f25-x3-2-0i-184-km-podniesienie-mocy/

 

nie zależy mi na tak dużych przyrostach bo ten powyżej to już chyba mocne wyżyłowanie silnika...

 

proszę o opinie polecanych - sprawdzonych tunerów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.