Skocz do zawartości

E34 520i 24V


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,jestem tu nowy i nosze sie z zamiarem kupna E34 520 24V

Powiedzcie mi czy lepiej kupic 24V czy 12V? Slyszalem ze w 24V lubi cos sie z glowicą dziać. Nie wiem na ile to prawda. Jakie sa najczestsze usterki 24V?Jakie jest spalanie? Interesowalby mnie LPG. Jakie sa koszty utrzymania? Wybralem 2,0 bo nie potrzebuje szalec i 2,0 w zupelnosci mi starcza. Poza tym OC...

 

Pozdrawiam BMW maniakow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 zaworowa jest droższa do zagazowania to po pierwsze. ale nie patrząc na to to 24V ma 150 kucy a 12V 130. ja brałbym 24 zaworową i taką mam :D . spalanie po mieście w granicach 10l benzyny, gazu niemam poniewarz uważam że gaz w BMW to profanacja, a pozatym to on nadaje się do gotowania a nie do jeżdzenia, dle to jest moje zdanie :D .

ja jestem bardzo zadowolony z mojego autka i moge ci polecić taką bmke z czystym sumieniem jak narazie jeszcze nic mi się nie popsuło, tfu tfu żeby nie zapeszyć. chociaż czasami żałuje że niejest to 2,5l bo spalanie ponoś jest takie samo a co 193km to nie 150 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co wal śmiało :D na początek moge ci wysłać instukcje do tego modelu po polsku bo strona w necie z nią już nie działa.

 

hmm :D a mi mozesz wyslac :?: :?:

mysle ze moze mi sie przydac :modlitwa:

robert.walczak1@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co wal śmiało :D na początek moge ci wysłać instukcje do tego modelu po polsku bo strona w necie z nią już nie działa.

 

hmm :D a mi mozesz wyslac :?: :?:

mysle ze moze mi sie przydac :modlitwa:

robert.walczak1@gmail.com

bardzo chętnie tylko doradz mi jak bo ja myślałem że wyśle porzez mejla jako załącznik a okazuje się że musiałbym dodawać każdą strone osobno a to jest 145 stron! jak to zrobić aby wysłać ci to w katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz poruszylismy temat OC to ile wynosi OC za 2,5 litrowa jednostke? Oczywiscie max znizki.

 

ja placilem w Cignie jakies 560 za rok.

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo panowie niebede zakladal nowego watku mam takie pytako ile musze zaplacic za e34 z silnikiem minum 2.5 i to ten mocniejszy silnik mnie intresuje 193ps:)oczywiscie wgre wchodza rowniez 3.0i 3.5 i napiszczcie jaki polecacie silnik do e34

http://www.bmw-klub.pl/forum/styles/bmwklub/theme/images/icon_home.gif

Edytowane przez tygrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo panowie niebede zakladal nowego watku mam takie pytako ile musze zaplacic za e34 z silnikiem minum 2.5 i to ten mocniejszy silnik mnie intresuje 193ps:)oczywiscie wgre wchodza rowniez 3.0i 3.5 i napiszczcie jaki polecacie silnik do e34

 

Witaj,

Zaczne od OC , mam w swojej 325i Coupe wlasnie taki silnik , place 780 PLN (w Hesti z NW , znizka oczywiscie max.)

Pojezdzilem sobie troche 525i (192 ps.) i uwazam za bardzo dynamiczny i jeszcze nie taki strasznie zarloczny :wink:

525i to najbardziej optymalna wersja :cool2:

Jechalem raz slabsza 520i i jest dla mnie za slaba :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale panowie ile musze wydac na taki egzemplarz w dobrym stanie????

 

Ja mysle , ze pomiedzy 10-13 kPLN juz trafisz cos fajnego.

Wczoraj przegladalem otomoto i widzialem kilka np. 525i z gazem , sprowadzona rok temu , naprawde ladna i niezle wyposazona i kosztowala 13,200 do negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.