Skocz do zawartości

Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego


Mirch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie

Do nie dawna byłem posiadaczem e46, jednak zmieniłem autko na x3 z 2005 r. Auto posiada moduł Bluetooth jednak mimo próby konfiguracji na opisane sposoby telefonu nie udaje się skonfigurować. Na wyświetlaczu nawigacji brak jest wyświetlonego napisu TELEFON (widoczne tylko są opcje - komputer, nawigacja , tuner TV, ustawienia). Nie wiem czy wyświetlanie na nawigacji opcji telefon jest dopiero po sparowaniu z telefonem czy powinien być wyswietlany niezależnie. Dodam że nie wyswietla się po konfiguracji napis paring. VIN autka: WBAPB51090WD48784.

Jeszcze pytanie jak ustawia się datę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w bagażniku w lewym schowku czy masz moduł bt. Powinien byc przykręcony na dnie. Jeśli jest to kod do parowania jest pod modułem więc trzeba go odkręcić.

 

Datę robisz w ustawieniach.

civic VI 1.4+>clk200k>a4b6 1.8t>x3 3.0d>e46 2.0d touring>e46 2.2 touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest tak jak kolega pisze w bagarzniku, kod spisany, ale co z tego jak nie moge go w żaden sposób uruchomić, sparować czy jak to zwał. A czy przed parowaniem moduł jest widoczny na panelu nawigacji czy dopiero po z konfigurowaniu z telefonem?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównym menu tam gdzie komputer, nawigacja, ustawienia itd powinna być opcja telefon.

 

Tu masz rozkodowany vin

 

http://www.etk.cc/bmw/PL/vin/decoder/WBAPB51090WD48784/PL/

 

S633 Preparation, mobile phone, Business

civic VI 1.4+>clk200k>a4b6 1.8t>x3 3.0d>e46 2.0d touring>e46 2.2 touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z iphonem 5s rozwiązana. Po chwilowym sparowaniu telefonu z autem następowało rozłączenie po 3 sekundach. Po tym na ekranie nawigacji pisało "Bluetooth pairing: więc niby było w trakcie łączenia. W telefonie zaś pisało "niepołączone". Nic więcej nie robiłem i wyciągnąłem kluczyk ze stacyjki.

W telefonie bluetooth ciągle był włączony. Wsadziłem kluczy w stacyjkę, przekręciłem na pierwszą pozycję a auto samo znalazło telefon i połączyło :mrgreen: . Automatycznie też pokazały się kontakty :D

 

Mam ciut inne pytanie a mianowicie co znajduje się na tej samej wysokości za czytnikiem dvd za okładziną bagażnika? Taka czarna płaska skrzynka? Czyżby jakiś wzmacniacz czy co :?:

civic VI 1.4+>clk200k>a4b6 1.8t>x3 3.0d>e46 2.0d touring>e46 2.2 touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam kolegów

Po przeczytaniu całego wątku chyba nie znalazłem mojego przypadku-w opcjach kod 644Prep. For. Mob. Ph. Bluet. Interf.

po sparowaniu telefonu (samsung solid) na ekranie wyświetla się jak najbardziej "pairing" ale telefon po chwili wyświetla info o zerwaniu połączenia. I co? można coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Proszę mi powiedzieć czy po sPAROWANIU telefonu z radiem w BMW x3 mogę również odtwarzać muzykę z telefonu w aucie?

Jeżeli tak to na co musi być ustawione w radio żeby sygnał był przesyłany (AUX, RADIO, CD - to mam na myśli).

Z gory dzięki!

Edytowane przez matteo88299
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem świeżym posiadaczem bmw x3 i w podlokietniku mam przycisk do mowy na wyswietlaczu jest telefon według instrukcji nie chce sie polaczyc wiec sprawdzilem czy jest moduł bluetooth lecz tam zastalem duzo kabli czy ktos orientuje sie do czego one moga byc. I drugie pytanie gdzie moze byc ten moduł.http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160710/fe5b6af0c7b2004b5f4d959332757ca7.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich, od niedawna mam x3 2005 z vin wynika coś takiego" 644 Prep. Dla. Tłum. Ph. Bluet. Interf. Handy Vorb. Mit Bluetooth schnitts."

w podłokietniku mam przycisk do parowania i styki pod jakiś telefon ,jest multifunkcja kartka w papierach z pinem do parowania ale niema w bagażniku modułu, moje pytanie czy powiniem być ale ktoś sobie "pożyczył" czy nie było i ew jaki powinienem dokupić i czy trzeba go aktywować.

Proszę o pomoc i wyrozumiałość dla "nowego"

PS

Sprawdzałem jeszcze teraz i cała wiązka jest z dużą wtyczką i anteną czyli komuś się mój moduł przydał, napiszcie jaki kupić VIN we04412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.