Skocz do zawartości

Ja podłączyć telefon do zestawu głosnomówiącego


Mirch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

witam wszystkich

 

.... PANOWIE .... wszyscy kiedys zaczynali od zera. Nikt nie posiada wiedzy od urodzenia ....... :)

 

@ awis@op.pl : podaj mi swoj VIN na PW - [ Prywatna Wiadomosc ] , zobacze co masz ...... :cool2:

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co piszesz kolego to....i tak jeden z drugim nie szuka i nie czyta całego tematu tylko nowy post.....ręce opadają .....

 

Ps.pomysł z dotykowa szybą przez BT super !!!

Nie mogłem się powstrzymać:):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co piszesz kolego to....i tak jeden z drugim nie szuka i nie czyta całego tematu tylko nowy post.....ręce opadają .....

 

Ps.pomysł z dotykowa szybą przez BT super !!!

Nie mogłem się powstrzymać:):)

 

Ok, zabieram się stąd, skoro tyle szanownym Panom Fachowcom narobiłem kłopotu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

@ awis@op.pl

 

S249A Multifunktion für Lenkrad / Multifunction f steering wheel

 

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag / Sports leather steering wheel

 

.... oczywiscie , masz kierownice wielofunkcyjna , wersja sportowa , ale ....... sorry . nic wiecej. ! ! !

 

 

w dokumentach znalazłem kod do parowania i udało się połaczyc smartfon z autem

 

.... nie rozumiem jaki kod do parowania , chyba ze ktos cos zmienil ?

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

@ awis@op.pl

 

S249A Multifunktion für Lenkrad / Multifunction f steering wheel

 

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag / Sports leather steering wheel

 

.... oczywiscie , masz kierownice wielofunkcyjna , wersja sportowa , ale ....... sorry . nic wiecej. ! ! !

 

 

w dokumentach znalazłem kod do parowania i udało się połaczyc smartfon z autem

 

.... nie rozumiem jaki kod do parowania , chyba ze ktos cos zmienil ?

No więc w schowku w dokumentach jest biały kartonik, na którym są różne kody i do połączeń bluetooth też jest kod

włączyłem bluetooth na swoim tel, wcisnąłem na kole kierownicy buzkę i mój tel zobaczył nr nadwozia auta i prosił o pin, wpisałem więc i ok, ale nie nie mogę korzystac, połączony jest a jak gdyby nie jest bo nie można gadac itp

Czy możesz podac nr tel? zadzwonię, wszystko wytłumaczę, jak tylko to opanuję, napiszę na forum dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Masz 0638 CAR TELEPHONE PROFESSIONAL a to działa tylko z telefonem na pokładzie, jest w podłokietniku lub ktoś wyrzucił.

Będzie się parował z twoim ale nie zadziała.

Z zewnętrznymi działa tylko z opcją 633 i 644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 0638 CAR TELEPHONE PROFESSIONAL a to działa tylko z telefonem na pokładzie, jest w podłokietniku lub ktoś wyrzucił.

Będzie się parował z twoim ale nie zadziała.

Z zewnętrznymi działa tylko z opcją 633 i 644

Rozumiem i dziękuję. Mam telefon i w ogóle całe wyposażenie w komplecie, ale wygodniej jest używac jeden telefon, zamówiłem u operatora kartę tandem, którą mam na stałe w aucie. Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam może mi ktoś coś podpowiedzieć ?

Mam fabryczny zestaw do telefonu nokia 6230,

Miałem na początku problem z parowaniem telefonu ale po podłączeniu do kompa i za pomocą INPA udało się

Wszystko wydawało się w porządku lecz przy rozmowach telefonicznych ja słyszę bardzo dobrze lecz druga osoba bardzo źle słyszy a czasami przy innym połączeniu bardzo dobrze, gdzie mogę szukać problemu połączeń

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem BMW X3 2005 roku :D . Me pytanie jest następujące czy jest ktos w stanie mi sprawdzić po nr vin czy mam możliwość sparowania(podłączenia) BT z telefonem . Wydaje mi sie ze powinienem ale czytając cały post na temat parowania, po wielu próbach nie udało mi się. Moj VIN to ostatnie 7 cyfr WE26631.

z góry dziękuje i pozdrawiam SEBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

@ strazakseba :

 

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S633A Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Aby sparować telefon musiałem kupić extra chwytak do telefonu na którym są dwa przyciski na dole i jeden z nich jest potrzebny do sparowania.Mam X3 z 2006r.Uchwyt wrzuciłem do podłokietnika,bo prócz parowania ma funkcję mocowania i ladowania telefonu noki.Pajac,który sprzedał mi osprzęt do tv,navi ,zestawu głośnomówiącego za 6000 pln.też nie miał pojęcia,o potrzebie posiadania tego elementu do sparowania telefonu.Albo palil głupa.Na tym forum udziela się jako expert..Pod wewnętrzną kieszenią podłokietnika(dnem)masz wtyczkę pod którą podpinasz ten element.
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.